Vaatake siia!!

tere olen 13 aastane tüdruk.
klassis populaarne.
olen üsna rikkas ja ilusa välimusega sale ning prünetid juuksed. :roll:
olen väga rõõmsa meelne ja suure huumorimeelega :D
aga mul on selline probleem et mul on alalõpmatta väiksed vistrikud näol :oops: nagu selles mõttes et lõua all ja põskede juures natuke ma ravin neid küüll ja iga hommik panen peite pulka peale siis on enamvähem okey.
aga ma hakkasin suhtlema ühe meie klassi kõige populaarema poisiga.
ja kas see häirib poisse kui näol on mõni vinn :?: :shock:

kui sa nii ilus oled kui väidad siis mis sellest vinnist ja poisi arvamusest ,su ego kaitseb seda niikuinii
isegi kui poissi häiriks teaksid sa ikkagi et sa näed isegi selle vinniga ilus välja
eh sa ehk proovi tõhusamaid vahendeid näole
Mentally taken

apppiiiii...!!!paar vinni on näos nüüd sured küll ära :roll:

tõesti su ego häirib palju rohkem kui need paar vinni,ma tahax teada,et mis mõttega sa rääkisid siin et oi ma olen kõige populaarsem ja rikkam jne. minu arust küll sellel midagi su vinnidega ühist ei ole :roll:
Just Let It Go!!!

kmkmm väga vabandan kui olen vale mulje jätnud .
ma pole mingi egoist.
:!:
ikkagist on vahe see kui oleks klassis mingi väga imelik inimene on ikkagist arvamus teine kui populaarsematest inimestest.
tõeti sorry aga ausalt mai ole ego võib-olla ma nagu väljendasin seda valesti :lol: :D

LP "aitajad" postitajad, lapsemure on ikkagi selle jaoks, et aidata, mitte pilgata, või halvustada. Paluksin rohkem tolerantsust postitajate suhtes!
Ta ikkagi pöördus siia murega, kuid nagu näha, siis abi eriti ei saanud!!!

Vinnidest nii palju, et pragu on peaaegu igal pool saadaval näo puhstus vahendid ja samuti ka vistriku leevendajaid. tueb apteegist küsida midagi näo puhastamiseks!!!

Ei mis, abi sai ta küll. Nagu välja tuleb, pole vistrikud ta suurim probleem. Minu meelest on see talle suurepärane võimalus ennast parandada. Või mis? :)

Kui nüüd aus olla, siis ega vistrikud küll väga ei häiri, kui need muidugi lausa nöo peal ei lokka, aga mõni üksik, pole probleemi. Täiesti normaalne asi sinu eas ja kes sellest suure numbri teeb on lihtsalt uskumatult kuri ja lapsik.

Ausalt öeldes, kui tüdruku iseloom on super, siis välimus on nii teisejärguline kui vähegi olla võib.
Sexah

raiko kirjutas:LP "aitajad" postitajad, lapsemure on ikkagi selle jaoks, et aidata, mitte pilgata, või halvustada. Paluksin rohkem tolerantsust postitajate suhtes!
Ta ikkagi pöördus siia murega, kuid nagu näha, siis abi eriti ei saanud!!!
ma mainiks paar asja et ta ei küsinud abi vaid arvamust ja täpselt seda ta ka sai mis tahtis aga ehk natuke halvas valguses
Mentally taken

ma arvan, et kui sa oma ego natuke talitseks siis oleks kõik okei j vinnide poole see kutt yldse ei vaataks
Ma ei saa lubada oma sõpradele päiksepaistelist ilma, kuid ma võin hoida vihmavarju nende pea kohal kui sajab :D Hoidke endid ja oma sõpru ;)
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”