Bff breakup.

Hei! Lugu siis selline, et mu bff leidis netist mingi tüdruku kellega ta nüüd koguaeg suhtleb. Tüdruk ise elab Tartus meie aga Tapa ligidal. Mu bff plaanib talle mingi üllatuse teha, et läheb talle Tartu külla ja jääb ööseks. Ta rääkis sellest plaanist otse mulle, ja teda üldse nagu ei huvitanud et ma ennast kõrvaljäetuna tunnen. Ta isegi võrdleb mind selle uue tüdrukuga. See on nii jube tunne kuna ei ole enam nii lähedased nagu ennem olime. Ma olen talle püüdnud sellest rääkida, aga ta võtab seda asja naljana. Ma ei tea kas keegi on veel sellist asja läbima pidanud. Mul on koguaeg tunne, et ta liht päevapealt saab selle teisega bff-ideks. Kas see ongi siis mingi best friend breakup?

Re: Bff breakup.

Arvan, et ei ole vaja silti, et kes on bff ja kes ei ole, eriliselt rõhutada. Häid sõpru võib mitu olla, ka väga häid. Mäletan ka kooliajast seda armukadeduse tunnet sõprade sõprade teemal, mis õnneks ajaga möödus. Praegu võin öelda, et mida rohkem häid sõpru, seda toredam. Pealegi on väga hea variant, kui sõbrad saavad ka omavahel sõpradeks, ehk siis kogu seltskond muutub mitmekesisemaks. Ei ole põhjust end piirata vaid ühe inimesega, kõigiga võib ju suhelda ja koos olla, kellega hea on.

Edu!

Re: Bff breakup.

Et "häid sõpru võib ka mitu olla"? Ei tasu maailma läbi roosade prillide vaadata koguaeg. Kui sõbrannat su tunded eriti ei huvita, siis ei olegi midagi teha siin, sõbrad tulevad ja lähevad, nagu kõik muu. Endal ka mitu sellist kogemust ja enam nende "sõbrannadega" lihtsalt ei suhtle enam, huvipuudus oli nendepoolne. Eks sa oota ja vaata, kui nad üksteist veel õieti näinudki ei ole (sain nagu aru nii), siis ei tea ju, mis sellest BFFitamisest neil välja kukub.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”