Kaugeks jaamine

Tere!

Mul on nimelt selline probleem, et ma olen hakanud oma sobraga kaugeks jaama. Kuna suvel olen ma kainud tihti reisidel ja mujal, siis pole mul olnud aega ka nendega suhelda. Tana kirjutasin uhe tudrukuga ja meie vestlus oli tosiselt awkward ja kuidagi kauge, vorreldes varasemaga. Ma tean, et ma peaksin selle ule roomus olema, sest minu soprus selle tudrukuga oli vaga 'toxic' ja ei mojunud sugugi hasti minu vaimsele tervisele. Ma ei suuda siiski lahti oelda temast, sest me oleme olnud lahedased sobrad juba kaua aega. Mida teha?

Re: Kaugeks jaamine

Eks kõigepealt mõtle, kas tegelikult tahad temaga tihedalt suhelda, kui ka ise mõistad, et see Sinule hästi ei mõjunud.

Muus osas ma ütleks, et selline ajutine kaugemaks jäämine on loogiline, kui pole kohtunud. Tavaliselt siis võibki olla imelikum suhelda. Kuna pole millestkist suhelda. Minul sarnastes olukordades on see läinud kohe üle, kui selle sõbraga kokku saada ja midagi koos teha.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Vaike probleem on selles ka, et kuna me kaime samas vene keele tunnis, siis oleks mul hadasti vaja teda oma korvale (ta on rahvuselt venelane ja raagib ka vene keelt) ja kuna ma muhvigi ei oska, siis ma olen labi aastate tema abiga hakkama saanud. Aga nuud kui ta leidis endale uue sobra, kellega tunnis istuda, siis mul jaab siuke tunne, et ma jaan hatta. Samas on tal mind vaja, kuna ma raagin puhast inglise keelt ja ta teeb minu pealg tunnitoid maha ja opib minuga koos oiget haaldust ka. Mida teha?

mida teha? lasta asjadel minna loomulikku rada pidi. tee seda mis tundub sinu jaoks õige. kui sa üritad liiga palju ja tulemust pole siis see pole seda väärt. kui veab siis suhtlete edasi, kui ei vea siis ei suhtle. that simple. kui väga tahad siis sa leiad inimeste jaoks aega kui nad muidugi tähtsad sinu jaoks.
Nobody is too busy, it's just a matter of priorities.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”