Klassiõde

Tere!

Minu klassiõde pani mu peale reaalselt solvu, sest mina istusin hoopis tema asemel uhe teise klassioega klassis (tegelikult istun ma esimese klassioega koos, aga kuna ta ei teavitanud mind, et ta kooli ikkagi tuleb, siis istusin ma kellegi teisega). Nuud on ta nii vihane, et ta ei raagi minuga mitu paeva jarjest ja ka tolle sobrannaga. Peale ignomise ta veel heidab pilke ka. Nuud assitas ta ka teised ulesse ja nuud ignotakse meid. Ma vihkan selliseid asju, sest ma tahaks lihtsalt, et koik teineteisega labi saaksid. Ma ausalt kardan kooli minna, sest mulle ei meeldi ignomine ja ma ei tea mida teha. Mida teha?

Re: Klassiõde

Päris tüütu olukord tõesti.

Mina soovitaksin kutsuda see tüdruk kõrvale ja silmast-silma temaga rääkida. Konkreetselt, kindlalt ja püüdes talle aru pähe panna, et lapse moodi käitumine pole enam teie vanuses aktsepteeritav.
Oletan, et oled puberteedieas - tean, et mõistlikke jutuajamisi on raske läbi viia, aga sellegipoolest tuleks proovida.
Suhtlus ja asjade üle arutamine lahedab alati kõikvõimalikud mured, möödarääkimised ja lahkarvamused.
Siin - seal, olenevalt olukorrast.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”