Peod, vale teema#pohh

Tsau!
Viimasel ajal on mulle endale ka päris elus ette tulnud juba tihedamini, et enamik minuealisi suitsetavad,jne, ma olen juttude järgi teadnud seda ammu kuid nüüd ei saa.sellest teemast üle ega ümber.. no yhesõnaga ma ei tunne ise õnneks et ma peaks suitsetama aga..ma olen suht yksik olnd jn ja nyyd sõbrad kellega saan tihedamini kokku (varem pold võimalik) janh nyyd ma lih tunnen, et tahaks peole minna sõbrannadega jn ja nad kutsund..aga seal lisaks ju juuakse (osadel peodel kna nagu minuealised vga eisaa juua koigil pidudel jn) yhesõnaga lih tunnen, et peaks ka rohkem pidudel kaima et aega veeta mitte lihtsalt kodus passima..ahjaa yks vaike mure veel, et maioska tantsida .sp motlesingi et voiks juua ss suht pohh koigest ju.jn mdea mis ma teilt tahan agajhm, mis ise arvate sellest?

Re: Peod, vale teema#pohh

Asi on lihtsalt seltskonas. Ilmselgelt oled sattunud valesse seltskonda, kuna tunned end nendega ebamugavalt.
Jää ikkagi endaks. Proovi uusi tegevusvõimalusi ka, et uut seltskonda leiaksid.
Sinusarnaste huvidega inimesi on veel.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Peod, vale teema#pohh

Ma ei usu, et asi on.seltskonnas, arvan et lihtsalt minus. Kuna ma tunnen alati kohe ara kas inimesed on sobilikud v mitte, alkot tarbides sarnaneksin rohkem nendega ja oleksin seltskondlikum.Motlesin et algul kain sobrannadega koos.peol joomas jn ja ss lahen klassiyritusele ka kuhu enamik laheb, pealegi ma ei taha yksik olla koolis jn, peod annaksid mulle julgust ja tahtmist midagi teha juurde, niisama oma elu maha tiksuda ka nyyd eitaha.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”