Tüdruk keda ei saa enam peast

Tere!
Käisin paar-päeva tagasi kooliga väljasõidul. Bussis märkasin ühte väga ilusat tüdrukut, ma ei saa seda tüdrukut lihtsalt peast enam... Ma tahan selle tüdrukuga suhelda, aga asi on selles, et tema 12, aga mina 15... Kui ta saab 13 saan mina 16.. Ma ei tea kas see on normaalne, kui mulle meeldib endast nii palju noorem tüdruk.. Mulle öeldi, et see imelik, et meil nii suur vanuse vahe on :/ see tüdruk on väga tore ja ma ei tahaks teda ära lasta, aga tunnen et äkki see pole normaalne, Sp küsingi, et kas see on normaalne?

Re: Tüdruk keda ei saa enam peast

Külaline kirjutas:Kas peaksin laskma teistel ennast häirida, kui ütlevad, et suhtlen nooremate tüdrukutega ja ainult noori vaatangi kuigi pole nii jne :D ja teised ei poolda seda :D ma pean üsna varjama seda, et suhtlen nendega... koolist ütlen tsau küll jne ja jumala eest loodan, et keegi midagi ei ütleks mulle..
Ära lase häirida end sellest. Inimesed kadedad iga asja peale. Isegi siin foorumis seda näha kus eeldatakse,et kui suhtleb endast dekaad noorematega siis kohe pedofiil

Re: Tüdruk keda ei saa enam peast

Külaline kirjutas:Kas peaksin laskma teistel ennast häirida, kui ütlevad, et suhtlen nooremate tüdrukutega ja ainult noori vaatangi kuigi pole nii jne :D ja teised ei poolda seda :D ma pean üsna varjama seda, et suhtlen nendega... koolist ütlen tsau küll jne ja jumala eest loodan, et keegi midagi ei ütleks mulle..
Mulle öeldakse ka taolisel teemal kommentaare, mul totaalselt savi :D. Soovitan sama suhtumise võtta. Ei saa aru, miks paar aastat vahet peaks olema selline asi, miks isegi suhelda enam ei või. Muidugi võib. Pole teiste asi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”