Sõbrannad või mitte?

Alustan algusest. Hiljuti oli meil sõbrannaga pisike tüli kuna ma ei saanud linna kinno minna. Piletid ostetud, aga ei läinud. Pärast seda sõbranna ei suhelnud minuga, vaid suhtles tema sõbraga (nad on lihtsalt sõbrad, mitte midagi enamat). Aga kohe, mu sõbranna on koos selle poisiga on, hakkab ta mind ignoreerima ja käitub täpselt nii nagu sõber ette ütleb. Ennem talle meeldis jalgpalluritest Ronaldo, pärast sõbraga olekut Messi. See on veel tühi asi. Pidime täna sõbrannaga kahekesi kinno minema, aga ta sõber tuli kaasa. Mina olin selles gruppis noorim. Seega kiusatakse tavaliselt mind, kui kõige nooremat. Näiteks bussis, istusid nemad koos, aga mina pidin üksi istuma. Mäng, mida sõbranna kutsus eile mängima, aga täna ütles et ei soovi seda mängu näha. Veel pidas ta ühte kuulsust imelikuks, aga ennem mainis et ta on normaalne. Ühte mu interneti sõpra solvas pidevalt. Mulle nad ühtegi videot ei näidanud mida nemad vaatasid. Kinos ei saanud isegi enda kohal istuda. Kõige halvemaks läks lugu tagasi teel. Me ütlesime üksteisele kõik kolm erinevaid naljaga mõeldud lauseid, näiteks Liisa tahab abielluda Toomasega (nimed muudetud). Aga siis mu sõbranna lõi mind nahktagiga näkku (meelega). Ja see oli valus. Ma tegin naljaga talle vastu, aga ta tegi edasi. Siis otsustasid nad mind ignoreerida (see tuleb neil hästi välja). Ja see pole esimene kord millal nad seda teevad. Ja siis sai mul mõõt täis ja läksin koju. Nemad ei teinud sellest väljagi. Miks mind kiusatakse minu vanuse pärast? Ta ise vihkab kiusamist kuna kooliajal teda kiusatakse. Aga miks ta ignoreerib mind pidevalt. Ehk oskate öelda, kuidas lõpetada see ignoreerimine. Sõbrannat aga kaotada ei taha. :)

Re: Sõbrannad või mitte?

Eks selline third-wheel värk ongi suht tallaalune tunne, seepärast mina näiteks ei ole huvitatud ühegi sõbrannaga kokku saama, kui nad oma poisi võtaks kaasa.
Sinu sõbranna käitus sinu suhtes väga madalalt. Ma ei imestaks sinu asemel kui tal näiteks meeldimine tekib selle poisi vastu. Praegu peab ta teda tähtsamaks kui sind ja sa ei saa seda muuta ennast nt. peale pressides. Jäta see sõbranna rahule mõneks ajaks ja hängi mõne teisega. Su sõbranna ei taha sind ka kindlasti kaotada, aga lihtsalt ära ürita nende vahele trügida või neid lahutada, usu mind, sellest ei tule midagi head.
Ma ei pea vanust tähtsaks, kui sa suudad sellises olukorras targalt käituda ja rahulikuks jääda.
PS: Kirjutasin arvamused/oletused su loo põhjal, ei tasu kohe faktina võtta kõike.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”