Kadedus

Ma ei osanud seda kuhugi muu teema alla panna aga mure siis selline, et mu sõbranna pidevalt ahvib mind. Koguaeg kui mul uued riided siis ka kohe temal tekib "lambist" idee osta endale ka sellised. Nüüd olen ma koguaeg endale ühtesi saapaid tahtnud aga mu venemad pole neid osta raatsinud sest need liiga kallid. Tema aga ostis nüüd endale need. Ega suht probleemi polegi aga praegu sihuke kadesdus uss närib sees et täitsa lõpp. Mis ma tegema peaks. Noh nagu parima sõbrantsiga tülli ka ei tahaks minna. Soovitage mida teha, kardan et muidu teen veel midagi lolli :/

Re: Kadedus

Ju tal on siis väike ebakindlus enda valikute osas ja sinu omi usaldab. Eks sa proovi temaga rahulikult ja mittesüüdistavalt rääkida, et sulle meeldib ta just iseendana jne. Tegelikult mäletan ise ka mingit aega, kus vähemalt riietuse osas kõik kohe meeldima hakkas, mis sõbrannale meeldis või ta endale ostis. Päris mitu asja olidki mul samasugused, aga nt teist värvi. Õnneks sõbrannat ei häirinud :D. Millalgi hakkasin ikka taas oma valikuid tegema :D.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”