Ma ju palusin vabanudst...!!

...Suur mure peab südamelt ära rääkima...Ükspäev lähen ratesse ja teadetes on et oled ex-sõbrakass...läksin vaatama see oli mu klassiõde kes tegelth naljade poolest väga meeldib...muidu saame kaah hästi läbi eriti täna klassiõe sünnal..see oligi ainus võimalus kus küsida miks ta mind blokis. ta vastas et ei tea tema pole midagi teinud. Läksin siis koju uus teade et mind on sõbrakast kustutatud ja uus blokk nuuh ma tean ta passi läksin tema omasse ja seal oli blokimis põjus kamandan ja ropendan tema sõpradega. ise ei saanud küll aru kuidas ma kamandanud olen ja kuna ning ropendanud pole kaa nüüd tükkaega ainult ütlen saksak. sit.t :) saatsin nüüd kirja talle et palun vabandust jne...ja nüüd ootan vastust...mida teha ma olen niigi kurb juba 6 kuud tagasi sai mu isa väga traagiliselt surma :cry: nädal tagasi suri mu vanaisa :cry: ja nüüd vb sureb kaa minu onu naise isa :cry: sest ta on raskelt haige...kannatanud olen juba palju miks nüüd jälle miks just mina olen ka juba mitu sõpra ühe isika pärast kaotanud ta saatis nende ratest mulle kirju ja plokis aina ja nüüd pani kitse modele et ma ähvardan teda jne...loog juu kui ta hävitab minu ja minu sõprade suhteid....miks ma pean ültse elama??tahan isa juurde. et ta kõik ära kuulaks :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll: Palun abii ma oleks väga tänulikkk!!!!

Ette tänades: kadi!
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Re: Ma ju palusin vabanudst...!!

Kadi,

mul on väga kahju ja tunnen kaasa!

Mul on veits sarnane lugu, ma mõtlen sõbra kohapealt. ma olen ka talle kirjutanud, mitmeid kordi, kordagi pole tema mulle vastanud.
ma arvan et ma ei kirjuta talle ja nö. kustutan ta mu elust, kuigi ta on mulle väga lähedaseks ja kalliks saanud(imekombel).
kui ta sind nii väga plokib ja ei taha sinuga rääkida siis, ma tean et see on raske, tee seda sama, mis mina.
paremat nõu ma sulle anda ei oska, kindlasti on mõni targem siin portaalis kes oskav Sind aidata.

P.S. see sõber ei vääri sind, kui ta sinuga nii käitub.
kõiki on võimalik aidata... ja see on ALATI nii.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”