Andke nõu , :(

Nimelt läksin ma uute trenni , noh internetis saan imehästi läbi kahe tüdrukuga.Aga me trennis räägime ainult nii:"Tsau" või siis midagi veel aga seda on hästivähe.Aga need kaks tüdrukut ise koguaeg lollitavad jne on hästi rõõmsad.Mure on selles et tahan ka siuke rõõmus ja olla sama energiline ja rõõmus kui vanasti.Ma tahan ka koos nendega nt lollitada või et noh nalja saaks.Antke nõu , mida teha ,et jälle see rõõm endasse tagasi saada? :roll: Ma ei taha olla vaikne :| .Tavaliselt ma küll ei ole , alati naeran jne.Aga lihtsalt naeratusest jääb väheks.Mida nendega rääkida?Või ültse mida teha et ma paistan välja rõõmus vms? Sest kõik arvavad et ma olen kurb , kuigi ei ole . :|

Tänan .

Re: Antke nõu , :(

Võibolla ei räägi nad sinuga sellepärast, et tundud neile kurb ja seega nad ei taha sind segada. Kui internetis omavahel hästi suheldud saate, siis peaks olema päris kerge nendega ka trennis rääkida. Nii, et mine suhtle nendega, ära jää ootama, et nemad sinu juurde tuleksid (sest seda ei pruugi juhtuda). Kui sa nendega juba trennis suheldud saad, siis ehk tuleb ka see rõõmsameelsus tagasi (sest siis ei oleks sa enam see kurb üksik tüdruk).

Re: Antke nõu , :(

Tere !

Minuga on ka selline asi , mitte et ma kuskil trennis käiksin , aga kõik ütlevad et ma olen nii vaikseks jäänud , et kunagi olin palju rõõmsam jne.
Sa peaksid nende kahe tüdrukuga rääkima , mitte aint tsau , vaid ka teistest teemadest rääkima :) Sa peaksid olema jutukam :D

Re: Andke nõu , :(

Ilmselt on sul stardipauku vaja.

Väike idee: Leppige nende sõbrannadega midagi internetis kokku ning järgmine kord, kui kokku saate, oled kohe seltskonnas automaatselt sees. Korralda mingi "lollus" või noh, see, millest tahad osa saada.

Usun, et hea võimalus oleks, kui kutsud nad näiteks õhtutel õue või midagi taolist. See aitab ka sul nendega sulanduda. Äkki oled väheke uje ning nad ei kisu sind väga uurima ka. Selles suhtes, et sinu omapära, iseloomu jne.

Dr. Rob ütles, et internetis on inimesel teine karrakter ning see on tõsi. Ma suhtlen ka väga vabalt internetis, kuid päriselus olen arg, ei julge teemat üles võtta ning pigem loodan, et keegi tunneb minust huvi.

Edu sulle. :)

Olin ka kunagi selline. Sõrannad olid elavad ja jäid alati silma. Mina olin vaiksem ja tõsisem. Kohati ei saanud isegi aru, misassja nad karjuvad ja kiljuvad. Nüüd mõistan, et nemad olid isiksuse tüübilt sangviinikud. Mina olen aga melanhoolik. Mingil perjoodil võtsin otsuse vastu, et kui mul midagi öelda ei ole, siis ei ütle ka. Et ma ei põe selle pärast. Suhtlemst see ei parandandu, aga enesetunne läks paremaks. Praeguseks hetkeks leian enamuse inimestega mida rääkida. Nimelt olen lugendu palju enesearengu ning majandusalaseid raamatuid. Samuti on elukogemus palju juurde andnud. Sisenda endale teadlikult, et tunned end nendega vabalt. Ära pinguta, et ei tea mida rääkida või mis lollust teha. Mis suhtlemisele vürtsi annab on organiseerimine. Kutsu nad välja või orgunni mingi tegevus. Minge kuskile üritusele vms. Olles olukorra peremees annab see sulle enesekindlust ning tunned end vabalt :)

mul endal ka niisugused jamad et ei oska enam inimestega suhelda,lihtsalt on tunne et pole sõppradega enam milleski rääkida,eriti kui veel palju inimesi seltskonnas on,kui on rohkem kui kolm siis mõtted lihtsalt kaovad peast ära ja jään kuulama teisi ja teen tarka nägu,kuigi need jutud mis sõbrad räägivad enam ei huvita mind needki sest tunnen end väljatõugatuna,vanasti oli teistmoodi,olin suht jutukas ja värgid aga kõik on muutunud ja see toob vahetevahel ka masenduse kuna mõtled et kellelgi pole sind vaja,tahask puhkust.vahel mõttlen et sõbrad saavad sellest inspiratsiooni kui ise vaits olen, ning saavad sellest mõnu kuna näevad mind sellises olukorras,tunnevad end kui probleemitetta inimestena ,tglt väga kahtlane,varsti oleks psüholoogi abi vaja kui samas vaimus edasi läheb:( : :?: nt mõned sõbrad on kusikud kuna mitmekisi on palju üttlema ja nokkima kuid kui üksi on siis poevad ja keerutavad...hale hakkab.värdjad on mu elu maha teinud.

Tere ;)
Kui trennis oled, (oletame et võrkpalli trennis käid) ja sinu kord on lüüa palli, siis tee seda suure naeratusega niiet hambad paistavad, ja kui näiteks punkti skoorib teie tiim, siis kilka vms..:D (Muidugi mitte siis kui oled ainuke muidu tõesti teised peavad sind imelikuks ;) )
All in all it's just another brick in the walll.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”