Mures sõbra pärast

Hei!

Mu tüdruk teeb kaheksandat ja üheksandat paralleelselt e kaks klassi ühe aastaga, seega saab kogu sellest katsete trallist osa. Sai nelikkatsetest vabastuse olümpiaadiga ja käis eile GAGis vestlusel, pandi ootenimekirja. Sellest alates kohutavalt mase olnud, ajab juttu, et ta ei saagi kuhugi sisse ja nii edasi. Ma olen kõike proovinud tema rahustamiseks, rääkinud, mis tavaliselt töötab ja sisuliselt ainuke aeg ning koht, kus ta rahulik on, on kui ta mul kaisus on. Ma olen tõsisielt mures ta pärast, just see, et ta arvab, et see üks õnnetu vestlus tähendab seda, et ta mujale ei kõlba. Ta ema ka keskmisest nõudlikum ja natuke võttis ta kallal.
Ma soovin väga, et ma oskaks midagi teha, teda paremini aidata, aga ma ei oska enam. Ma olen tema jaoks olemas kogu aega, muidugi, ma ei kao kuhugi. Aga kas ma võiksin talle soovitada, et ta vähemalt läheks prooviks koolipsühholoogiga rääkida? Et ma olen mures ta pärast, tahan teda aidata, olen nõus kaasa tulema temaga.

Foorumlased, palun aidake. Ta on niiiiiiniii kallis mulle ja ma tõesti tahan, et tal parem oleks.

Re: Mures sõbra pärast

isssssssand kui armas sinust et temast niimoodi hoolid, kadedusepisar tuleb silma :'(

su tüdruk on stressis ja ta tuleb sellest ilmselt välja alles siis, kui saab vastused teada
võtadki ta kaissu ja räägid et pole hullu isegi, kui ta sinna kooli sisse ei saa, oled toeks ja ütled et sa oled ta kõrval ikka olenemata sellest, kas ta saab kooli või ei
ja et see on ainult üks paljudest koolidest

ma oleks sellises olukorras vähemalt, et mind hoitakski kaisus ja öeldakse et kõik saab korda

ja võibolla proovi ta mõtteid sellelt koolilt mujale viia, tehke midagi ägedat koos, minge kuskile välja jalutama/sööma vms, rääkige muudest asjadest ka
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Re: Mures sõbra pärast

Segadusespoiss kirjutas:
02 Apr 2019, 21:22
Hei!

Mu tüdruk teeb kaheksandat ja üheksandat paralleelselt e kaks klassi ühe aastaga, seega saab kogu sellest katsete trallist osa. Sai nelikkatsetest vabastuse olümpiaadiga ja käis eile GAGis vestlusel, pandi ootenimekirja. Sellest alates kohutavalt mase olnud, ajab juttu, et ta ei saagi kuhugi sisse ja nii edasi.
Seda kuulen küll esimest korda, et olümpiaaditegija GAGis ootenimekirja jäetakse. Mingu see vestlus siis, kuidas läheb. Kas põhjendati ka kuidagi või millised ta enda emotsioonid olid vestluse kohapealt? Millisesse suunda kandideerib? Saaks ehk aimu, milline on tõenäosus siiski sisse saada... Aga tõesti väga armas, et hoolid. Usun, et ta vajab sind pregusel hetkel väga.
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”