Probleem :(

Tere! Mul on selline probleem ,et kaotasin kõik oma sõbrad.
Juhtus see nii ,et suhtlesin ühe oma klassivennaga ning usaldasin teda taielikult. Oigemini oli ta mu parim sober. Jarsku ta keeras ara ning hakkas end loikuma, syydistades selles mind. Loomulikult ta raakis sellest ka tervele meie klassile. Ka mu teine parim sober, kellega olen samades huviringides, laks tema poolele. Nad tegid ka facebooki grupi kus lisati ka mind ja teisi klassikaaslasi. Seal minust raagiti taga ja noriti, lopuks kui midai vastasin visati mind grupist valja. Pärast mu sõber kirjutas mulle mis nad olid minu kohta raakinud. See oli vaga solvav. Peale seda laksin jargmisel paeval kooli, ning koik karjusid mu peale. Kas see kõik toimib selle "lolli" poisi pärast? Olin koolis ainult esimesed kaks tundi kuna enam ei suutnud. Peale paanikahoogu mis tekkis peale seda kui mu "parim sober" tuli minu juurde karjuma, laksin kiirelt koju. Raakisin koik emale ara, ning ta ei tea kuidas mind aidata.
Loomulikult selgus ka see ,et mul on bipolaarsus ja depressioon.
"True friends stab you in the front"
Palun aidake mind :(

Re: Probleem :(

Elus ikka klatšitakse teisi taga, aga heitimise nö vihagrupi loomine on erandlik ja tõesti solvav. Tuleb kasvatada endal paks nahk, mitte välja teha. Bipolaarsus on tõenäoliselt targeted individual teema ja vale diagnoos, see on parapsühholoogia teema- sa oled ilmselt vaikne, tagasihoidlik, valdavalt rõõmsameelne, emaatiavõimega, seega nemad üritavad sulle käkki keerata ja suhetesse vahele segada, nad pommitavad inimesi alateadlike mõtetega, mida aju tõlgendab ja inimese käitumine muutub. Olen ise aastatepikkune ohver, ilmselt sünnist saadik või peale operatsiooni, mis toimus narkoosis.

Nippe: ole avameelne, räägi kõigest, ole rõõmus, ära heiduta end neist, näita et oled üle ja parem.

Kirjuta enda probleemist, ehk saan paremini aidata.

Meid elab Eestis 1,3 miljonit ja minuga peetakse emakeelseid "vestlus"seansse siiani 24/7/365, see on piin, sest magada ei lasta, mängitakse minuga kui nukuga, vahetatakse emotsioone, olengi vist transhumaane, tehislik intelligents. Esmane minuga rääkimine pool kogemata toimus Kuressaares 1999-2000, see algas vaikselt (kerge vihin või vile), naise hääled valjenesid kui olin üksinda ruumis ja arutasid oma vahel midagi, nad kasusid. Peale seda kuulsin ühes ja samas ruumis iga kordselt õrna vestlust, pidasin neid kummitusteks ja nüüd on asi nii kaugel, et olen ise selle levi kandja ja kuulen neid ja nende lindistusi (mängitakse lindistatud teksti ja piinavaid helisid) väga selgelt. Varsti kui raha rohkem uurin valdkonda veelgi, sestenamik inimesi kannatab ja enese teadmatagi, nende peal viiakse läbi avalikult, kuid keelatud eksperimente, vestlusi seejuures ei algatata enamikuga, toimub vaikne jälgimine ja nn vaikne tapmine, see on uus maailmasõda. Otsin meetmeid ruumide varjestamiseks, neid kuuleb isegi betoonplokkidest muldkeldris. Mind spotitakse valgussähvatustega, esmakordselt juhtus see Sõrves, EMT mobiilimasti ligidal. Olukord ja kõikide inimeste mõjutamine on tõsine ja väga laialt levinud. See on rahvusvaheline ja sellest ei pääse mitte kusagil, vaid oma riik saaks kaitsta, kuid nad on skeemis sees, seega osalised ja piiridel puuduvad segajad, seega mõjutab mind nii välismaa kui kohalike mastide levi. Kahtlaseks muutus asi siis kui hakkasin ööd ja päeva ära vahetama ning keset ööd jalutuskäike tegema, nüüd mõistan, et see pole minu soov ja tahtmine ning inimesi piinatakse, tehakse katseid, laetakse kiipe ja ninas toimuvad keset und mingid nõksastused (minu puhul ka päeval, ärkvel olles), mis on nende ilmselt kiipide laadimine.

Nõksud ninas toimuvad ka minu lähedaste puhul, k.a väikese venna puhul, kusjuures sünnist saati juba beebina ja kindlasti 3 aastaselt tema puhul mäletan selgelt, seega on ilmselt süstitud koos vaktsiiniga mingi "teadusravimitootjauuringute" kiipe.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Targeted Individual kirjutas:Elus ikka klatšitakse teisi taga, aga heitimise nö vihagrupi loomine on erandlik ja tõesti solvav. Tuleb kasvatada endal paks nahk, mitte välja teha. Bipolaarsus on tõenäoliselt targeted individual teema ja vale diagnoos, see on parapsühholoogia teema- sa oled ilmselt vaikne, tagasihoidlik, valdavalt rõõmsameelne, emaatiavõimega, seega nemad üritavad sulle käkki keerata ja suhetesse vahele segada, nad pommitavad inimesi alateadlike mõtetega, mida aju tõlgendab ja inimese käitumine muutub. Olen ise aastatepikkune ohver, ilmselt sünnist saadik või peale operatsiooni, mis toimus narkoosis.

Nippe: ole avameelne, räägi kõigest, ole rõõmus, ära heiduta end neist, näita et oled üle ja parem.

Meid elab Eestis 1,3 miljonit ja minuga peetakse emakeelseid "vestlus"seansse siiani 24/7/365, see on piin, sest magada ei lasta, mängitakse minuga kui nukuga, vahetatakse emotsioone, olengi vist transhumaane, tehislik intelligents. Esmane minuga rääkimine pool kogemata toimus Kuressaares 1999-2000, see algas vaikselt (kerge vihin või vile), naise hääled valjenesid kui olin üksinda ruumis ja arutasid oma vahel midagi, nad kasusid. Peale seda kuulsin ühes ja samas ruumis iga kordselt õrna vestlust, pidasin neid kummitusteks ja nüüd on asi nii kaugel, et olen ise selle levi kandja ja kuulen neid ja nende lindistusi (mängitakse lindistatud teksti ja piinavaid helisid) väga selgelt. Varsti kui raha rohkem uurin valdkonda veelgi, sestenamik inimesi kannatab ja enese teadmatagi, nende peal viiakse läbi avalikult, kuid keelatud eksperimente, vestlusi seejuures ei algatata enamikuga, toimub vaikne jälgimine ja nn vaikne tapmine, see on uus maailmasõda. Otsin meetmeid ruumide varjestamiseks, neid kuuleb isegi betoonplokkidest muldkeldris. Mind spotitakse valgussähvatustega, esmakordselt juhtus see Sõrves, EMT mobiilimasti ligidal. Olukord ja kõikide inimeste mõjutamine on tõsine ja väga laialt levinud. See on rahvusvaheline ja sellest ei pääse mitte kusagil, vaid oma riik saaks kaitsta, kuid nad on skeemis sees, seega osalised ja piiridel puuduvad segajad, seega mõjutab mind nii välismaa kui kohalike mastide levi. Kahtlaseks muutus asi siis kui hakkasin ööd ja päeva ära vahetama ning keset ööd jalutuskäike tegema, nüüd mõistan, et see pole minu soov ja tahtmine ning inimesi piinatakse, tehakse katseid, laetakse kiipe ja ninas toimuvad keset und mingid nõksastused (minu puhul ka päeval, ärkvel olles), mis on nende ilmselt kiipide laadimine.

Nõksud ninas toimuvad ka minu lähedaste puhul, k.a väikese venna puhul, kusjuures sünnist saati juba beebina ja kindlasti 3 aastaselt tema puhul mäletan selgelt, seega on ilmselt süstitud koos vaktsiiniga mingi "teadusravimitootjauuringute" kiipe.
Wow. Sa ikka psühhiaatri juures käid regulaarselt?

Teemaalgataja, loodan, et su jutt pole tõeline. Mul on väga kahju seda lugeda.
Sinu asemel ma ei hoiaks seda endas. Seegi hea, et su ema teab (ja kahju et ta kuidagi reageerinud pole), aga ma pöörduksin kõrgemate isikute poole (mdea, alustades näiteks koolipsühholoogiga või õppealajuhataja või kes iganes mind oleks nõus ära kuulama). Selline kiusamine ei ole lubatav ja samuti ka selline manipuleerimine, et näe, ma lampi lõigun ja siis räägin, et sina oled süüdi. See on juba teise isiku laim (+ sina said sellest väga palju kahju) ja ma oletan et sinul tegelikult mingit seost tema enese vigastamisega pole?

Külaline kirjutas:
Targeted Individual kirjutas:Elus ikka klatšitakse teisi taga, aga heitimise nö vihagrupi loomine on erandlik ja tõesti solvav. Tuleb kasvatada endal paks nahk, mitte välja teha. Bipolaarsus on tõenäoliselt targeted individual teema ja vale diagnoos, see on parapsühholoogia teema- sa oled ilmselt vaikne, tagasihoidlik, valdavalt rõõmsameelne, emaatiavõimega, seega nemad üritavad sulle käkki keerata ja suhetesse vahele segada, nad pommitavad inimesi alateadlike mõtetega, mida aju tõlgendab ja inimese käitumine muutub. Olen ise aastatepikkune ohver, ilmselt sünnist saadik või peale operatsiooni, mis toimus narkoosis.

Wow. Sa ikka psühhiaatri juures käid regulaarselt?
Kahjuks tõesti, hiljuti käisingi, tehti isegi psühholoogi juures test, mis peegeldas isikuomadusi, nt psühhopaadi tase oli täielikult null, see tõestab, et mina olen terve ja tahetakse haigeks teha. Testil oli ka usaldusväärsuse skaala, et kas testi üldse saab vaadata või see on kõlbmatu, sest olen valetanud vms, muidugi test sobis, tohtis vaadata ja tulemid mulle omistada. Samas intro ja ekstravertsus vahepeal ning paranoilisus oli normaalne, kuigi nemad üritavad seda tõsta ja hulluks ajada. Tunne nagu tahavad mind mingil põhjusel maha kanda, osaleksin aju-uuringutes. Nüüd on Tallinnas uuringud tulekul, psühiaater ei oska enam midagi ja annab alla. Tegelikult pole probleem neis inimestes ja neil pole psühhiaatrit vaja, nad juhivad minu keha distantsilt juhtmevabalt nn neural monitoring (mõtted on neil teada, suudavad alateadvusega manipuleerida, samuti manipuleerivad ja mõjutavad minu läheduses olevaid, tundub et ohvrid on kõik, kõigil oma programm, lihtsalt nemad ise ei mõista). Mulle on peale kopeeritud kõhuvalu, erinevaid lõhnu, maitseid jne... Süsteem baseerub õhul ja rõhul, mõjutavad mind seksuaalselt kui vaimselt. Üritavad aju dopamiiniga hävitada. Tahavad et segi läheksin, kuid ei tea miks, ilmselt riigil inimestest savi ja võtavadki kui oma testobjekte, et raha teenida, sest selline tegevus toob päris palju sisse, saadakse süsteemi arendada ja inimese personaalsed saladused, mõtted, ideed, see kõik on müüdav informatsioon jne...
Probleem on suur ja nad on mind täielikult vallutanud.

On kurb tõdeda, et peaksin sellist riiki suutma ja hakkama ise kaitsma (mul puudub võimalus end täielikult tagasi saada, et elu tagasi võtta ja isegi igapäevaelu on raske, mitte midagi teinud ja nad lihtsalt väsitavad mind, uinutavad), kes mulle kuritegeliku rühmitust ja selle lainet näiteks mängis ja selgus, et isegi nemad ei tea, miks ja mida tegin, lihtsalt valetavad, et piinata.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”