Re: Help palun

Sa võiksid psühholoogi poole pöörduda, üksi päris keeruline masekast ja eriti enesevigastamisest üle saada. Enesevigastamine tekitab sellist sõltuvust, millest väga raske lahti saada, sa lihtsalt tahad veel ja veel ennast vigastada, sest siis tunned ennast paremini, su vaimne valu on võetud hetkeks füüsilise valuga ära, väga raske ennast sundida mitte vigastama, nagu sa ise tead.
Miks sa ei soovi elada? Kas tunned, et täiesti mõttetu on siin maailmas elada? Kas tunned, et mis kasu annab sulle elamine? Oled sa saanud oma probleemidest kellegile rääkida?
Võimalik, et sa ei taha kellegiga rääkida, sest võid tunda nt piinlikust, tunned, et otsid tähelepanu kui hakkad sellest teistele rääkima vms. Kui kellegiga rääkida ei taha võid kirjutada mõtteid päevikusse ja võid selle hiljem hävitada, et keegi seda ei avastaks.
💚💜💚💜

Re: Help palun

HUNDIPLIKA kirjutas:
28 Dets 2018, 23:03
Tere, ma olen 15aastane ja mul on depressioon. Ma olen proovinud end ära tappa väga palju aga ei ole suutnud. Ma olen ka lõikunud.
Käed ja jalad..
Tahaksin saada üle masest ja tunda end hästi.
Palun abi
Tee algul srlgeks kas sul on depresioon või masekas, hakka kellegiga suhtlema räägi sõpradele sellest.
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”