Arvutimängusõltuvus ja suhted

Tere!
Täna oli meil sõpradega kokkulepe, et läheks linna Viru keskusesse. Kõik oli ok ja korras. Noh, ma viisin koolikoti koju ja läksin siis rattaga bussipeatusesse. Kui ma olin jõudnud kooli ette, helistas mu sõber ja ütles: "Me oleme nagu nüüd bussi peal ja nagu sõidame.". Mind ei oodanud ja läksid siis ilma minuta. Varem on sarmaseid asju ka juhtunud, aga see oli viimane piisk. Mure selles, et 1) Nad mängivad Forrtnite-i ja sellest ainult elavadki 2) Koolis räägivad põhiliselt eilse õhtu mängudest ja kuidas neil läks 3) Karl (nimi muudetud) ütles et kui keegi ei osta midagi Fortnite-st siis ta "tapab" mu ära 4) Mul on tunne, et kui ma Fortnite-t ei mängi, siis ma pole nagu nende sõber ja mulle ei räägi millestki, veel vähem, et minuga üldse ei räägi. Ma olen praegu päris kurb, sest ma vist kaotan oma sõprussuhted nii koolis kui mujal. Kui keegi saaks midagi soovitada/nõu anda siis vasta sellele või vasta privaatsõnumitesse. Aitäh nendele, kes mõistavad ja nendele, kes saavad natukenegi aidata.
Patience is the key to success.

Re: Arvutimängusõltuvus ja suhted

3Dturtle kirjutas:
27 Sept 2018, 13:50
Lisan veel seda, et kuna sügistormid on, siis kaasnevad sellega ka tugevad tuuled. Ma sõitsin 10 minutit vastutuules, lihtsalt et kohe ringi keerata ja tagasi koju minna.
Vaata asja positiivsest küljest, tagasi sõites oli järelikult taganttuul. :D

Ei tglt, otsi uued sõbrad kuskilt trennist vms, kellega ühised huvid, ega igasuguste maunidega ei peagi suhtlema, eriti sellistega, kellel ikka üldse mingit empaatiavõimet ei ole.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”