sims4 ja veel üks mure

Tahan endale väga sims 4, mul on deluxe edition aga see on nii igav. Kas teate kus seda Tartus müüakse, soovin, et hind oleks ka normaalne :D ja kaks väikest asja veel. Kas on võimalik osta ka kuskilt minecrafti plaadina mida arvutisse panna ja kas see erineb kuidagi luncheri omast? (mul on launcher (arvutis on launcher pealkirjaks, minecraft launcher)). Ja kolmas mure, et kui ma tõmbad endale netist mingi mängu siis ta küsib kas võin teha arvutis muudatusi siis vajutan jahhile, sest eiga ta ei tõmba, aga siis google ei usalda seda ühendust kui ma püüan netis googlet kasutada, kas neid muudatusi saab eemaldada ka kuidagi, et kui ma jahhile vajutan siis ta ei muudaks? Sain võluväel kuidagi arvuti korda. Ja üks tilluke asi veel, et kui te Tartus müüdavaud sims 4 ei tea, kas mingeid linke teate kust tõmmata. Ühekorra proovisin tõmmataja tegin seda öösel ja pidin 4/5 tundi ootama, et ära laeks ja siis selgus et ebaõnnestus ja sain kell 4 magama xD. Aitäh kui lugeda jaksasite :D

Re: sims4 ja veel üks mure

mis mõttes "hind oleks ka normaalne"? nelja saad ju ikka poolesaja euriga kätte, kui just soodukas ei ole. aga vaata elektroonikapoodidest, neil ju epoedki olemas ja sealt saad siis saadavust jaekauplustest tšekata. netist tõmmata sul ei soovita, sa oled piisavalt rumal, et simsi asemel endale mingi kräpi arvutisse tõmbad.
Vasta

Mine “Linkide kogu”