Soengud pikkadele juustele

Tere! Ma ei tea kas tegin õigesse kohta postituse, kuid mul on selline mure, et mul on pikad ja sirged juuksed, aga ma ei oska nendega midagi teha. Ehk oskab keegi rääkida, kuidas teha soenguid. Mul endal ideid ei ole. Või teab keegi, kust saaks lugeda või vaadata. Palun aidake, aitäh!

Re: Soenud pikkadele juustele

jah, vaata netis pilte ja äkki tuleb ideid. kui sul raha on, võid ju ka osta endale mõningaid viimistlusvahendeid juurde nagu nt juuksevaht, juukselakk, siis saad lihtsalt proovida erinevaid soenguid. ja loomulikult praegu moes olevad punupatsid, no neid on ikka niiiiii igasuguseid ja nii ägedaid soenguid saab nendega teha, et uskumatu. eriti kui sul on pikad ja sirged juuksed! aga võid ka minna juuksurisse, nt otsi lõikama (ikka tuleb ju vahel seda teha) ja siis võid juuksurilt ju nõu küsida, et mis soenguid sa võiksid teha ja mis sulle sobiks, ega neil kahju pole ju paar väikest soovitust anda :).

Re: Soengud pikkadele juustele

Head nipid patside tegemiseks (:

Klassikaline kalasaba

•Võta pea pealt juuksed tutti ja hakka punuma nagu tavalist patsi.
•Kui oled kõik kolm juuksesalku omavahel korra põiminud, hakka igale salgule lahtistest juustest punusammu võrra juurde võtma.
•Kui kõik juuksed on kinni, punu pats lõpuni nagu tavaline punupats. Kinnita otsast juuksekummiga. Soeng jääb soliidsem, kui peita patsiots juuste alla ja kinnitada klambritega.
Kalasaba-kolmik

•Jaota juuksed üle pea kolmeks. Et lahtised juuksed ei hakkaks segama, kinnita need juuksekummidega. Punu igast osast kalasaba klassikalises kalasabatehnikas.
•Enne punu äärmised patsid.
•Viimasena punu keskmine pats. Kinnita kõik eraldi juuksekummidega. Punu patsidest kokku üks suur punupats. Pidulikumaks muutub soeng, kui kinnitad patsid ümber pea pärjaks.

Pidusoeng

•Võta pealae keskelt üks osa juukseid ja tupeeri. Lase fikseerimiseks peale natuke lakki ja kinnita klambriga.
•Punu külgedele kalasabad. Võid selle teha ka ainult ühele küljele.
•Kinnita tagumised juuksed hobusesabasse ja tupeeri. Sellise soengu puhul tundub, nagu oleksid tundide viisi vaeva näinud. Tegelikult valmib see kümne minutiga.
Kalasaba tukas

•Tukast või eesmistest juustest kalasaba põimimine on juba edasijõudnute töö, sest see nõuab rohkem nikerdamist. Võta eesmistest juustest salk, millest hakkad patsi tegema, ja kinnita tagumised juuksed, et need ei jääks segama.
•Punu juuksed kalasabatehnikas kuni kõrvani ja kas kinnita sinna klambriga või punu tavalist punupatsi edasi ning kinnita see lõpuks juuksekummiga. See on lihtne, aga samas soliidne soeng – võid sellega minna ka väga pidulikule üritusele.
Vasta

Mine “Muud küsimused kehaanatoomia kohta”