Ninaoperatsioon

Ma tahan juba pikemat aega minna ninaopile aga kahjuks ei saa, sest olen veel alaealine. Kõik mu tutvumisringkonnas on öelnud, et mu ninal pole mitte midagi viga, neid isegi ei huvita mu nina, nad isegi ei pööra tähelepanu mu ninale. Bla-bla, nad ei saa aru, et mind väga häirib mu nina, see pole nagu enamustel tüdrukutel( nagu nööbinina, ninaots läheb üles vnii)..see on lihtsalt rõve, eriti kui keegi teeb valel ajal pilti. Ma tõesti ei tea mida teha, piltide peal tundub mu nina nii rõve nagu mingi mona lisa nina vahest tundub see nagu mingi nõianina. Aga vahepeal kui vaatan peeglisse siis tundub jumala normaalne nina. Kas kõik see valgus ja asend mängib rolli kuidas mu nina pärast välja näeb? Samuti ei saa ma kanda ilusaid soenguid, nagu nt hobusesabad, erinevad punupatsid sest mu nina näeb rõve välja :(.

Kas on mingeid nõuandeid kuidas tunda ennast enesekindlamana, kui pole oma ninaga rahul?

Re: Ninaoperatsioon

Ega need opid sisemist enesekindlust ei anna.
Teed nina opi ära ja siis tuleb päev kui sa ikkagi arvad et oled paras koll ja ei tea mida veel. Täitsa tavaline asi ja pole vaja suure kella külge seda.

Mis siis saab kui teed opi ja hoopis siis saad koleda nina ja see ei meeldigi sulle?

Ma pole elusees xD kellegi nina vahtinud või pidanud seda ilu asjaks kehal.
Post Malone - Goodbyes on repeat

Re: Ninaoperatsioon

Üldiselt läheb see ebakindlus vanusega üle. Mul ka tutvusringkonnas nii mõnigi olnud ja on ebakindel mis iganes ninaga seonduval põhjusel - teised neid asju üldiselt tähele ei pane, aga nad ise küll. Mõni on lausa öelnud, et nii kui 18 saan, lähen opile, aga tegelikult pole senimaani läinud, kuigi vanust juba palju rohkem :). Sest ajapikku tekib arusaam, et ei ole seal midagi nii hullu.
Vasta

Mine “Muud küsimused kehaanatoomia kohta”