Põlvevalu

Tere!
Mul selline asi et hakkasid põlved valutama paar päeva tagasi, kui naiteks trepist yles lähen jne, ma olen 15. Mõtlen küll kas võib kasvamisest olla? Ma ei saa ju eriti kasvada enam ma 165 cm pikk ja mu mõlemad vanemad ka 165 cm, kui olin 13 siis ka valutasid põlved no muidugi kasvasin siis. Kas ma kasvan jälle? :)) voi mis arvate?

Re: Põlvevalu

Siin on Laste foorum, vaevalt, et siin kõrgharidusega arste on (samas eitea) soovitan pöörduda oma perearsti poole, helista, pane aeg kirja ja mine. Veel parem on pöörduda erialaarsti poole, viska 5 euri visiiti, ning ta juba seletab mis ja kuidas. Edu!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Re: Põlvevalu

Merka230 kirjutas:
24 Juul 2018, 02:31
Tere!
Mul selline asi et hakkasid põlved valutama paar päeva tagasi, kui naiteks trepist yles lähen jne, ma olen 15. Mõtlen küll kas võib kasvamisest olla? Ma ei saa ju eriti kasvada enam ma 165 cm pikk ja mu mõlemad vanemad ka 165 cm, kui olin 13 siis ka valutasid põlved no muidugi kasvasin siis. Kas ma kasvan jälle? :)) voi mis arvate?
ma pole mingi asjatundja, aga mul ka valutasid kunagi. ma olen poiss ja 14 praegu, mul läks põlvevalu üle kasvamisega. Praegu on ainult juhul valus kui olen põlvili, arst ütles et viga on põlvedes. Ma soovitan sul spordiarsti juurde minna, ennem räägi enda vanematele kindlasti kui ei ole seda teinud. Võid neid soojageeliga määrida, äkki aitab. Uuri vanematelt ja arstilt pigem, ära mind 100% ka usalda haha
-vanish ;)
Vasta

Mine “Muud küsimused kehaanatoomia kohta”