Re: Kuidas kasvada pikemaks?

Šokolaad kirjutas:15 ja 158 cm. Küll ei põe sellepärast. Pealegi naistel on lihtsam - alati saavad nad vähemalt 10 cm kõrgused kontsad alla panna, kui tahavad pikemad olla. Aga muidu pikkus ei oma mingit tähtsust. Nt Lady Gaga, Bruno Mars on mõlemad alla 160 cm ning see ei takistanud ju neid suurt edu ja ülemaailmset kuulsust saavutada.
Kerli Kõiv on 157cm , ka kuskilt lugesin .ja üks edukamatest eestlastest maailmas .ma ka eriti ei pea oma pikkuse pärast , 158cm olen kuigi 14 , vb veel kasvan natuke , aga mul see vist geenidest ka , ema ka hullult lühike , isa jällegi pikk ja vend lühike

Külaline kirjutas:kuulge mis te vingute oma 170 cm-ga siin, ma olen kohekohe 13 ja ikka veel 153 cm

Ära muretse , ma ka hetkel veel 13 , nädala pärast saan 14 aga olen 158cm . Sul pole veel kasvuspurt ära olnud . Minu kasvuspurt hakkas siis kui ma 13.aastaseks sain. Suvi2013-suvi2014 , selle aja jooksul olen 8cm kasvanud , see suht korralik , loodan et kasvan veel paar sentimeetrit :D

MainMenu17 kirjutas:
valinor kirjutas:Ma tüdruk 14 ja 158 cm pikk Muide tahaks lihtsalt teada ühte asja, et kuskilt kuulsin, et siis pidavat kiiremini kasvama kui palju liha süüa. Kas see vastab tõele?
Ei.
Kinnitan ka, et ei vasta. Kasvad nii palju, nagu sulle geneetiliselt ette on määratud, seda sa muuta ei saa. 14-selt pole sul kasv küll veel peatunud, nii et küll juurde kasvad.

termomeeter kirjutas:
MainMenu17 kirjutas:
valinor kirjutas:Ma tüdruk 14 ja 158 cm pikk Muide tahaks lihtsalt teada ühte asja, et kuskilt kuulsin, et siis pidavat kiiremini kasvama kui palju liha süüa. Kas see vastab tõele?
Ei.
Kinnitan ka, et ei vasta. Kasvad nii palju, nagu sulle geneetiliselt ette on määratud, seda sa muuta ei saa. 14-selt pole sul kasv küll veel peatunud, nii et küll juurde kasvad.
Paljud on 14.aastaselt oma kasvu täis kasvanud , eriti tüdukud

Natuke ikka. Amor.ee leht arvab, et enamasti kasvatakse pärast menstruatsiooni algust 4-6cm. Aga see on "enamasti".
Eks pikkus on väga individuaalne.
Mingi vihje võib aga ei pruugi anda ka see, kui pikad on Sinu vanemad.

Igatahes misiganes pikkus ka ei jää, on see igati okei igal juhul.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Muud küsimused kehaanatoomia kohta”