Günekoloogi aeg Tartus

Tere! Sooviksinkiiret abi, esimest korda vaja minna. Tahaksin aega panna aga ei oska. Kas lihtsalt helistan Ülikooli kliinikumi nö sinna günekoloogi osakonda ja küsin aega?
Netist leidsin, et homseks saaks online registreerida sinna Vaksali tänava seksuaal... mis iganes nimi ka polnud. Näitas et mingi ämmaemanda juurde - kas võin tolle aja ka omale kirja panna? Palun abi :)

Re: Günekoloogi aeg Tartus

Tere!

Jah, helistad TÜ Kliinikumi registratuuri (!) - tel 731 9100, või registreerid interneti teel: https://kodu.kliinikum.ee/lisa/index.ph ... or_reg#top. Helistades saad kiiremini infot, soovitan pigem seda.

Vaksali tänaval on Seksuaaltervise Kliinik tõepoolest. Minu teada seal ei toimu ämmaemandust, vaid on tavalised noortenõustaja, naistearst, naha- ja suguhaiguste arst. Ehk lugesid lihtsalt nende töötajate omandatud erialade kohta? Kui seal tõesti on vastuvõtu nimetuseks ämmaemanda vastuvõtt, siis sinna ära küll end kirja pane, see on siis ikka raseduse tuvastamiseks, arvele võtmiseks, kontrollimiseks jne. Kui soovid naistearsti, siis on ikka vastuvõtu nimetus naistearst/günekoloog. Praegu kiirelt bronn.ee-st vaadates näen, et üks aeg tõesti tänaseks on, mida mulle näitab tasulisena, aga ilmselt seetõttu, et ma ei ole alla 25 aasta vana, vaid vanem, nii et sul peaks näitama sisse logides ikka tavalist tasuta vastuvõttu. Seal on küll kirjas naistearst, mitte ämmaemand, nii et kiiresti tehes saad selle aja kirja panna küll.

Edu!
Vasta

Mine “Muud küsimused kehaanatoomia kohta”