milles asi?

Ma tahaks alustada sellega, et ma väga ei usu kummitustesse ega deemonitesse, samas ei usu ma, et see ka õudusfilmide pärast on.

Mul on unehalvatus juba väiksest peale olnud. Esimesest korrast mäletan, et ärkasin öösel ülesse, ei saanud end liigutada ega häält teha ja miski tume kogu seisis mu voodi ees. Umbes minuti pärast läks see üle ning sain taas liigutada ja kogu haihtus. Nüüd, kümme aastat hiljem, on mul aeg-ajalt endiselt unehalvatus. Ärkan öösel ülesse, liigutada ei saa, ja tunnen, et keegi on peale minu veel siin toas, eelmine kord see "keegi" puudutas mind ja mu jalad tõusid ise üles, kui ma lõpuks ise liigutada jälle sain, olid mu jalad samas asendis, seega on see välistatud, et see unenägu oli.

Teiseks tahaks rääkida oma vanast elukohast. See oli korter tavalises vene-aegses majas. Öösiti kriuksus põrand pidevalt (kuigi keegi ei käinud selle peal, kõik magasid) ja öösel kindlatel kellaaegadel (tavaliselt nii 1-2) vahemikus käisid koputused. Telekas, mis oli uus, ei näidanud vahepeal üldse mingit muud kanalit kui seda, kus igasuguseid paranormaalseid saateid näidati. Ma olen väiksest saati kartnud seal üksi kodus olla.

Kolmandaks, kolisin hiljuti sealt ära, enam pole mingeid koputamisi ega midagi, v.a see, et ühe toa uks käib pidevalt ise lahti (ma arvan, et see on konditsioneeri pärast, kuigi see on ALATI väikseima võimsuse peal). Siiski, üle-eelmine kuu nägin unes, et ma rääkisin kellelegi, et ma olen demoniseeritud (ingl. k possessed).
Ma näen tihti unenägudes siiani oma vana elupaika ning IGA (absoluutselt iga) unenägu keerleb selle ümber, et seal on mingi deemon korteris kes mind tahab vms.

Kuidas ma saaks oma vana korteri ja üksida jäämise hirmust üle ja miks on mul sellised unenäod ja unehalvatus?

Re: milles asi?

Seda nimetatakse lucid dreaming-uks. Võid internettist uurida, ka youtubes on selle kohta videosi( Näiteks Maria Rannaväli) Aidata ei oskagi kuidagi. Sa näed seda kõige unes kuigi sa tunned seda. Shane selgitas kaa oma videos kuidas kõik tundub niiii reaalne, sa saad teha kõike mida ette kujutad, aga see tundub nagu päriselt. Sa tunned maitset, valu jne...

rosanna1324 kirjutas:Seda nimetatakse lucid dreaming-uks. Võid internettist uurida, ka youtubes on selle kohta videosi( Näiteks Maria Rannaväli) Aidata ei oskagi kuidagi. Sa näed seda kõige unes kuigi sa tunned seda. Shane selgitas kaa oma videos kuidas kõik tundub niiii reaalne, sa saad teha kõike mida ette kujutad, aga see tundub nagu päriselt. Sa tunned maitset, valu jne...
Unehalvatus ja LD kaks erinevat asja.. palun. Luicid Dreamingust polnud seal minuarust juttugi. Unehalvatuses ka tunned asju jne.
Viimati muutis BlackSalami, 21 Juul 2017, 00:57, muudetud 1 kord kokku.
>:)

Lucid Dreaming ei pruugi olla alati meeldiv, kui see toimib kontrollimatul tasemel.

Unehalvatuse vastu aga aitab väga valjult ütlemine"Mina olen enda peremees." Sa küll ei ütle seda välja, aga see kiirendab unehalvatusest taastumist. Tihti on tegu kas pühholoogilisel tagajärjel tekkinud halvatusega(hirm) või paranornaalselt aktiivsest elulaadist(ehk enne ootamatut astraalrännet) Sinul kahtlustan esimest varianti seoses su unenägude ja kogemustega eelmises majas.

Paraku kipub alateadvus meil olema valvel mitmeid kuid pärast seletamatute nähtuste nägemist. Kui aga teadlikult teadvustada unehalvatust, siis sellest saab üle kiiremini.

Unenägudega aga see, et esimese asjana pead enne magamaminemist teadlikult mõtlema korduva unenäo peale ja sellest, et sel ajal oled täielikult teadlikus seisundis. See aitab Sul minna lucid dreamingu seisundi, kus Sinul on kontroll alateadvuse üle, mitte vastupidi. See võimaldab sul unenäost pagendada, keda iganes kardad. Selle tulemus lakkab ka unenägu kordumast.

Kvaliteetsemat abi saab para-web.org foorumist, kuid seal võib vastus viibida mõned päevad.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”