Mu kodus kummitab

Hei rahvas!
Ma ei hakka endast väga rääkima vaid asun kohe asja kallale.
Viimasel ajal on mu kodus väga veidraid asju juhtunud. Näiteks umbes nädal aega tagasi ühel ööl olin ma üksi kodus ja mängisin telefonis kui kuulsin järsku et maja välisuks läks lahti(meil on eeskoda kus külmaga talvel koerad saavad magada, seega on meil ka kaks välisust, hetkel mõtlen ma kõige õuepoolsemat ust). Kui kevadel olid tugevad tuuled siis läks see tihti lahti seega ma tunnen selle hääle ära kuid tol ööl ei olnud üldse tuult. Algul ma mõtlesin et ma kujutasin seda endale ette kuid paar minutit hiljem hakkas see hästi valjult kolisema, nagu oleks keegi seda kinni-lahti tagunud. Siis hakkasin ma natuke kartma ja kirjutasin enda sõbrale sellest. Samal ajal kui ma kirjutasin kõndis mingi asi aknast mööda. Mul ei ole akna taga midagi, mitte ühtegi puud, täiesti lage ala aga ma kindlasti nägin et miski suurt kasvu möödus mu aknast ja see liikus nii kiresti et ma ei suutnud aru saada mis see oli. Möödus veel paar minutit ja siis hakkasid koerad paaniliselt haukuma ja mu kass muutus närviliseks ja jooksis ruttu kuhugi peitu. Ma olin ikka enda endisel kohal kui kuulsin järsku et aia värav läks lahti, see on natuke vana ja kriuksub kõrvulukustavalt kui keegi seda liigutama peaks. Selleks hetkeks olin ma endast niivõrd väljas et ma tahtsin lihtsalt et see juba läbi saaks. Ma panin endale kõrvaklapid pähe ja hakkasin muusikat kuulama et ma kõik ümbritseva saaks unustada. Olin kuuland muusikat u 10 minutit ja siis jõudis ema, isa ja vend külast tagasi ning kui ma küsisin nende käest kas maja välisuks oli lahti siis isa vastas et see oli millegi pärast üldse lukus, kuigi keegi polnud seda lukku pannud.
Minu teine juhtum on natuke leebem, kui nii võib öelda. Olin jälle üksi kodus ja vist oli teisipäev. Kell oli umbes 1 ja mul oli vaja vetsu minna. Panin endal toa tule põlema et ma näeks teed vetsuni ning ei astuks millelegi peale. Asjatasin seal vetsus ära aga kui vetsust välja tulin siis avastasin et mu toa tuli ei põlenud enam. Arvasin et küllap läks pirn läbi ja kobasin pimedas tagasi oma tuppa kuid seal selgus et lamp oli lülitiga välja lülitatud.
Minu kolmas juhtum toimus täna. Olin jälle oma toas kuid seekord oli ema ja väike vend ka kodus, nad olid õues. Olin jälle oma telefonis kui kuulsin et nüüd seekord sisemine välisuks hakkas kolisema. Kuna arvasin et see on mu vend siis ma vaatasin sinna ning link liikus ja käis selline hääl nagu keegi taoks vastu ust ning vahel oli kuulda ka seda nagu mingi väike tüdruk üritaks lingini upitada(ma ei oska seda väga kirjeldada aga umbes selline hääl mida lapsed teevad kui nad millegini ei ulatu ja upitavad ennast). Pärast paari sekundit läks uks lahti aga ukse taga ei olnud mitte kedagi ja kui ma oma aknast välja vaatasin siis ma nägin et vend hüppas batuudil ja ema niitis muru seal kõrval

Ma isiklikult ei usu kummitustesse aga ma olen kõigele mõelnud ning mitte mingit loogilist seletust ei ole

Re: Mu kodus kummitab

Need sinu asjad on tegelikult veel loogiliselt seletatavad kuidagi. Kogu akna tagant möödumas võis olla eksinud joodik või murdvaras :D Valgustite lülitid vanemates majades mõnikord lülituvadki ise sisse-välja, kui on kuidagi poole peale jäänud vms. Olen seda ise kogenud.

Aga see tuletas mulle meelde minuga ja minu sõpradega juhtunud loo.
Istusime sisuliselt keset metsa vana talumaja (talu on seal olnud vähemalt 150 aastat juba, maja enda ehitusaastat ei tea) suveköögis, mis on päris kõbus ehitis, neli kindlat seina ja riiviga suletav uks. Kütsime kaminat ja grillisime. Rahvast oli vast seitse inimest ja talumajas magasid sõbranna vanemad. Öösel läksid seltskonnast kaks poissi jalgratastega kuhugi ära ja lubasid paari tunni pärast tagasi tulla. Kui grillimisest tüdinesime, otsustasime ajaviiteks vaime välja kutsuda. Üks poiss keeldus sellest ja viskas suveköögi diivanile pikali, tõmmates nahktagi üle pea ja pobisedes, et temale aitab. Küsisime, et millest aitab? Siis ta rääkis, et oli hiljuti ühes teises seltskonnas kutsunud vaime välja ning neil läks asi päris tõsiseks- riided hakkasid kinnises toas nagides liikuma ning seina peale ilmus suur must vari. Ütlesime, et ok, ära siis osale. Jätkasime. Kuidas me seda rituaali tegime, ma ei ütle, sest raudselt keegi proovib järgi. Aga see ei olnud mingi Bloody Mary teema igatahes :lol: Nii, olime natuke aega jamanud, kui järsku ilmusid tuppa 9 rohelist putukat. Võimalik, et need olid mingid viljasöödik-putukad, ma ei ole bioloog. Aga kust neid järsku kinnisesse ruumi 9 tükki korraga tuli? Lendasid ringi veidi aega, siis segas järgmine nähtus vahele. Ukselink hakkas lõgisema. Tugevasti üles-alla, nagu keegi inimene liigutaks seda närviliselt. Väljas pidi olema kaks koera, aga koer liigutab lingi vastu hüpates seda hoopis teistmoodi. Samuti ei olnud kuulda teisi koerale iseloomulikke helisid ega kraapimist. Mina istusin uksele kõige lähemal, panin ukse kiiresti riivi. Link liikus hiljem veel mõned korrad samamoodi.
Veidi aja pärast, kella kolme paiku öösel, kuulsime väljast kõnekõminat. Nagu kaks meest räägiksid. Kohe pikalt jutustasid, ainult sõnadest ei saanud aru. Mõtlesime, et need kaks poissi on tagasi või siis mingi lambist külajoodikud on tallu eksinud (ehkki need joodikud, kes talu teadsid, oleksid siis otsejoones suvekööki meie juurde tulnud) ja mingid võõrad ei oleks sinna üldse osanud sattuda. Tegin ukse lahti ja hüüdsin, et tulge siia siis, mis jutustate. Kõne katkes, aga kedagi ei tulnud. Panin ukse kinni ja krt küll, jälle hakkas ukselink üles-alla käima kiiresti :lol: See oli creepy juba ja panin uuesti ukse riivi. Umbes tund hiljem alles jõudis üks seltskonnast varem lahkunud poiss jalgrattaga tagasi, ta tuli üksi ja alles hingeldas sõidust, seega tema ja see teine poiss ei saanud ennem õues jutustada. Teine poiss oli koju magama läinud.
Hommikul veidi ennem valgeksminekut said meil kaminapuud otsa ja üks poiss ning üks tüdruk läksid puukuuri uute järele. Taskulambi võtsid kaasa, et kuuris paremini näha. Ometi tulid karjudes ja kiljudes tagasi ilma puudeta. Seletasid meile, et seal kuuris oli keegi, mingi kogu. Nad olid taskulambiga korraks peale näidanud ja see oli olnud "nagu suure peaga väärarenenud beebi". Nii nad mülemad ütlesid ja ma ei usu, et nad selle jutu jõudsid väljas kokku leppida, sest puukuur oli sealsamas ja nad hakkasid suht kohe karjuma. Istusime siis ilma puudeta kuni väljas valgeks läks, rohkem midagi kummalist ei juhtunud. Sel päeval vähemalt mitte, teistel päevadel toimus seal talus veel nii mõndagi, aga ma ei viitsi hetkel kribada rohkem neid juhtumeid :(

Mul olid praegugi külmavärinad, kui ma seda trükkisin :lol:

kaugeltuuriv kirjutas:Need sinu asjad on tegelikult veel loogiliselt seletatavad kuidagi. Kogu akna tagant möödumas võis olla eksinud joodik või murdvaras :D Valgustite lülitid vanemates majades mõnikord lülituvadki ise sisse-välja, kui on kuidagi poole peale jäänud vms. Olen seda ise kogenud.

Aga see tuletas mulle meelde minuga ja minu sõpradega juhtunud loo.
Istusime sisuliselt keset metsa vana talumaja (talu on seal olnud vähemalt 150 aastat juba, maja enda ehitusaastat ei tea) suveköögis, mis on päris kõbus ehitis, neli kindlat seina ja riiviga suletav uks. Kütsime kaminat ja grillisime. Rahvast oli vast seitse inimest ja talumajas magasid sõbranna vanemad. Öösel läksid seltskonnast kaks poissi jalgratastega kuhugi ära ja lubasid paari tunni pärast tagasi tulla. Kui grillimisest tüdinesime, otsustasime ajaviiteks vaime välja kutsuda. Üks poiss keeldus sellest ja viskas suveköögi diivanile pikali, tõmmates nahktagi üle pea ja pobisedes, et temale aitab. Küsisime, et millest aitab? Siis ta rääkis, et oli hiljuti ühes teises seltskonnas kutsunud vaime välja ning neil läks asi päris tõsiseks- riided hakkasid kinnises toas nagides liikuma ning seina peale ilmus suur must vari. Ütlesime, et ok, ära siis osale. Jätkasime. Kuidas me seda rituaali tegime, ma ei ütle, sest raudselt keegi proovib järgi. Aga see ei olnud mingi Bloody Mary teema igatahes :lol: Nii, olime natuke aega jamanud, kui järsku ilmusid tuppa 9 rohelist putukat. Võimalik, et need olid mingid viljasöödik-putukad, ma ei ole bioloog. Aga kust neid järsku kinnisesse ruumi 9 tükki korraga tuli? Lendasid ringi veidi aega, siis segas järgmine nähtus vahele. Ukselink hakkas lõgisema. Tugevasti üles-alla, nagu keegi inimene liigutaks seda närviliselt. Väljas pidi olema kaks koera, aga koer liigutab lingi vastu hüpates seda hoopis teistmoodi. Samuti ei olnud kuulda teisi koerale iseloomulikke helisid ega kraapimist. Mina istusin uksele kõige lähemal, panin ukse kiiresti riivi. Link liikus hiljem veel mõned korrad samamoodi.
Veidi aja pärast, kella kolme paiku öösel, kuulsime väljast kõnekõminat. Nagu kaks meest räägiksid. Kohe pikalt jutustasid, ainult sõnadest ei saanud aru. Mõtlesime, et need kaks poissi on tagasi või siis mingi lambist külajoodikud on tallu eksinud (ehkki need joodikud, kes talu teadsid, oleksid siis otsejoones suvekööki meie juurde tulnud) ja mingid võõrad ei oleks sinna üldse osanud sattuda. Tegin ukse lahti ja hüüdsin, et tulge siia siis, mis jutustate. Kõne katkes, aga kedagi ei tulnud. Panin ukse kinni ja krt küll, jälle hakkas ukselink üles-alla käima kiiresti :lol: See oli creepy juba ja panin uuesti ukse riivi. Umbes tund hiljem alles jõudis üks seltskonnast varem lahkunud poiss jalgrattaga tagasi, ta tuli üksi ja alles hingeldas sõidust, seega tema ja see teine poiss ei saanud ennem õues jutustada. Teine poiss oli koju magama läinud.
Hommikul veidi ennem valgeksminekut said meil kaminapuud otsa ja üks poiss ning üks tüdruk läksid puukuuri uute järele. Taskulambi võtsid kaasa, et kuuris paremini näha. Ometi tulid karjudes ja kiljudes tagasi ilma puudeta. Seletasid meile, et seal kuuris oli keegi, mingi kogu. Nad olid taskulambiga korraks peale näidanud ja see oli olnud "nagu suure peaga väärarenenud beebi". Nii nad mülemad ütlesid ja ma ei usu, et nad selle jutu jõudsid väljas kokku leppida, sest puukuur oli sealsamas ja nad hakkasid suht kohe karjuma. Istusime siis ilma puudeta kuni väljas valgeks läks, rohkem midagi kummalist ei juhtunud. Sel päeval vähemalt mitte, teistel päevadel toimus seal talus veel nii mõndagi, aga ma ei viitsi hetkel kribada rohkem neid juhtumeid :(

Mul olid praegugi külmavärinad, kui ma seda trükkisin :lol:

Eh.
>:)

Mulle kummitused meeldivad mõnes mõttes.Teevad elu huvitavaks :D.
Ise elan vanematega majas kus kogu aeg kummitanud.Imelikud hääled, asjad kaovad, sammud, uksed sulguvad ja lähevad ise lahti ja varjud.Mingi aasta aega tagasi käis üks tuttav kes tegeleb selliste asjadega ja tegi terve maja puhtaks.Nüüd enam uksed ise ei liigu ja hääli ning samme vähem aga midagi siiani siin.Kuid see ei häiri enam.Ära harjunud :D.Tegelikult sellel majal ka päris tume minevik, aga see nii pikk, et seda küll ei viitsi kribada :D.Räägin siis ka mõned enda juhtumid veel :D.
1.Ühikas oli alati nii, et keegi ei julgend sinna üksi jääda.Käisid mingid imelikud sammud ja vahepeal käisid kummalised varjud üle toa.Rääkisin paljude ühika elanikega ja kõigil sama värk.Varjud, hääled, sammud kuid kedagi pole.Samas oli aru saada, et see "olend" seal ühikas pole ohtlik.
2.Mu vanaema elab korteris ja mingi 3 või 4 aastat tagasi suri seal naabritädi ära.Jõi end surnuks.Pärast seda käis mul unenägudes ja ükskord nägin teda reaalselt.Kui järgmine hetk vaatasin oli juba kadunud.Eks ta käis ilmselt sellepärast, et mu vanaema võttis ta kassi endale peale tema surma.Kontrollis, et kas kassiga ikka kõik korras.Umbes aasta pärast ta enam ei käinud, aga sellest ajast peale kogu aeg tunne, et keegi on vanaema korteris.Kui naabritädi käis oli kogu aeg tunne, et ta on ohtlik.Nüüd on mingid muud kummitused siia korterisse siginenud.Peidavad vahest asju ära ja öösel aeg ajalt samme ja mingeid imelikke hääli kuulda.Aga samas nad pole ohtlikud.Pigem selline hea tunne, et nad kaitsevad.
Ja just mingi suve alguses jäin vanema juurde ööseks ja siis juhtus seal väga imelik asi.Jätsin võtmed laua peale ja teadsin täpselt kus need asuvad.Läksin kööki vett jooma ja ja viskasin veel pilgu peale, et kõik ikka laua peal korras oleks.Kui tagasi tulin siis alguses ei pannud tähelegi, et võtmed olid kadunud.Kui sõbranna kirjutas, et lähme õue hakkasin võtmeid otsima ja mitte kuskil polnud.Otsisin laua alt ja teistest tubadest ja sahtlitest ja veel igalt poolt.Lõpuks läksin täiega vihaseks ja mõtlesin, et kuhu ma need panin siis.Olid ju laua peal.Läksin esikusse, et veelkord vaadata kas võtmed on seal.Ei olnud.Kui tagasi tulin käis külm jutt üle selja.Võtmed olid laua peal tagasi samas kohas kus need enne olid.
3.Ühe mu sõbranna perel on korter, mis lihtsalt seisab tühjana.Sõbranna vanemad rääkisid, et see korter on imelik.Kapiuksed vajuvad lahti, arvutid lähevad ise tööle, mingid imelikud varjud ja tihti on kuulda kuidas mingi naine ümiseb teises toas mingit viisijuppi.Alguses mõtlesin, et see nali, aga polnudki.
Kunagi läksime sõbrannaga pidevalt sinna kui midagi teha polnud.Nt. õues oli halb ilm või midagi.Siis vaatasime niisama telekat seal ja rääkisime juttu.Kõigepealt puutusin kokku ümisemisega.Tihti oli nii, et olime sõbrannaga kahekesi korteris ja järsku kuulsime teises toas mingit üminat.Siis panime lihtsalt teleka käima, et seda üminat kuulda poleks.
Ükskord olime jälle seal korteris ja keegi helistas mulle(ma ei mäleta kes).Läksin esikusse rääkima telefoniga.Neil seal korteris ühel uksel selline aken nagu ees.Selline mustriga klaas või midagi taolist.See uks oli neil kinni ja võti sõbranna vanemate käes.Nad ütlesid, et neil seal mingi kila-kola mis lihtsalt seisab seal.Tegelikult see polegi tähtis mis neil seal oli :D.Ühesõnaga: vaatasin seda klaasi ja rääkisin telefoniga kui järsku nägin, et teises toas liiguvad mingid varjud.Mul jättis süda reaalselt löögid vahele.Läbi klaasi oli väga hästi näha kuidas keegi seal LUKUSTATUD toas kõnnib.Varje oli rohkem kui üks.Tol korral läksime sõbrannaga sealt väga kiiresti minema.
Sellest ajast peale käime seal korteris alati suure seltskonnaga ja keegi ei jäta kedagi üksi.Liigume vähemalt kahekesi :D.
Kord aga läks sõbranna ema sinna ööseks koos mu sõbrannaga.Ma isegi ei mäleta miks nad läksid, aga see mis nad rääkisid pärast tõstis juuksed püsti.Sõbranna ema oli pesema läinud ja sõbranna oli köögis.Järsku hakkas sõbranna ema toas muusika mängima.Sõbranna emal oli youtube lahti arvutist ja enne pesema minekut pani ta laulu pausile.Ja nüüd hakkas see ise mängima.See ehk polegi nii hirmus, aga õhtul helises neil seal uksekell.Sõbranna läks avama ja avastas, et kedagi polnud.Alguses nad mõtlesid, et keegi tegi nalja, aga natuksese ja pärast kuulsid nad teises toas samme.Lasid kummituse sisse ilmselt.
4.Koolis on väga kummalisi asju olnud.Mõisakool on.Kunagi kui klassiõhtuid tegime siis keegi julgend üksi otsida peituses.Esiteks oli kooli mõnedes nurkades ikka väga pime ja teiseks on palju juhtumeid kus keegi on kuulnud samme ja hääli suletud ruumist.
Viimasel ajal on ka klassikaks saand see, et kool on kinni ja mingi aeg öösel keegi jalutab koolist mööda ja koolis mingis ruumis tuli põleb.Mitte kedagi pole, aga tuli põleb.Järgmine päev on tuli ära kustutatud.Seda on paljud kooli õpilased näinud.Olen isegi seda paar korda näinud ja väga kõhe on olnud siis koolist mööda minna.Tavaliselt pööran siis pea ära.Seda veel vaja, et aknale mingi kummitus ka ilmub.Oleme sellest õpetajatele rääkinud ja ka nemad ei leia selle mõistlikku seletust.Kunagi oli elekter ka jamanud koolis pidevalt, aga praegu on kõik korras.
5.Kui nüüd ausalt öelda siis olen alati näinud inimesi ja kuulnud asju mida teised ei näe ega kuule.Kui väike olin siis ema ütles, et ma kujutan ette kui nendest asjadest talle rääkisin.Kui suuremaks kasvasin sain aru keda näen ja kuulen.Meie vanas kodus kus kunagi elasime nägin pidevalt onusid ja täidisid keda keegi teine ei näinud.Kuulsin ka kuidas nad vahest omavahel rääkisid ja vahest kuulsin tühjast toast hääli nagu keegi räägiks juttu.Mäletan siiani mida nägin ja kuulsin ja väga hea, et ma siis väike olin.Praegu vist minestaks hirmust ära kui selliseid asju näeksin :D(nägin neid ikka väga lähedalt.Põhimõtteliselt käe ulatuses).Aga mingi taju kummituste suhtes on siiani alles jäänud.
6.Viimaseks juhtumiks kirjutaks selle kui kunagi sugulaste juures käisin ja läksin omavanuse sugulasega õue mängima.Sügis oli.Me olime vist mingi 9 aastased.Kiikusime seal õues natuke ja siis hakkas vihma tibama.Hakkasime tuppa tagasi minema ja läksime välisuksest sisse.Peale välisust oli veel üks uks.Nii et olime kahe ukse vahel.Sugulane pillas kinda maha ja hakkas seda üles võtma kui järsku läks see teine uks lahti.Mitte kedagi ei olnud.Umbes minuti me lihtsalt vaatasime seda lahtist ja ust ja siis üksteist.Siis pistsime karjuma ja sel hetkel oli väga suva, et nad viiendal elavad.Tavaliselt hakkasime kolmandal juba ohkima ja ähkima, aga tol korral olime nagu püssikuulid viiendal korrusel.Sugulase kinnas jäigi sinna alla vedelama.Järgi me ei julgend sellele minna ja sugulase isa tõi selle ära.Keegi muidugi meid ei uskunud, aga mäletame seda siiani ja ei saa siiani aru kuidas see uks lihtsalt järsku lahti läks.Ühtki mõistlikut seletust polegi me sellele leidnud.

Okei rahvas, just paar minutit tagasi juhtus veel üks asi: ma olen (jälle)üksi kodus ja jõin kakaod, tahtsin tühja kruusi kööki nõudepesu masinasse panna kuid teel sinna ma märkasin et vetsu tuli põles, mõtlesin et küllap mul endal jäi ja panin kustu selle. Natukese aja pärast helistas mulle mu ema ja ütles et ma pesumasinast riided kuivama paneks, seadsin jälle sammud vetsu aga seal jälle tuli põles kuigi ma kindlalt panin selle kustu

TavalinePlix kirjutas:Okei rahvas, just paar minutit tagasi juhtus veel üks asi: ma olen (jälle)üksi kodus ja jõin kakaod, tahtsin tühja kruusi kööki nõudepesu masinasse panna kuid teel sinna ma märkasin et vetsu tuli põles, mõtlesin et küllap mul endal jäi ja panin kustu selle. Natukese aja pärast helistas mulle mu ema ja ütles et ma pesumasinast riided kuivama paneks, seadsin jälle sammud vetsu aga seal jälle tuli põles kuigi ma kindlalt panin selle kustu
Nüüd sa võiks küll ema käest küsida, et kas ta in tähendanud midagi sellist.
>:)

Hommikul söögilauas küsisin jah vanematelt. Nad rääkisid et neil esmaspäeva ööl vastu teisipäeva kapiuks hakkas kolisema kinni-lahti aga nad arvavad et see on meie kass sest jooksuaja pärast otsib pesa jaoks kohta ja ilmselt tahab ta kapiust lahti saada aga noh, kassil on seda raske teha. Selle jutu peale jättis mul süda löögi vahele sest olin tolleks ööks oma toa ukse kinni pannud ja hommikul avastasin et kass oli terve öö minu toas olnud

Kolm teeküünalt, üks igasse tuppa(kahetoalisel siis kööki ja tuppa üks). Peale ärkamist panna põlema ja vajadusel ka üks ööseks põlema panna, et rahustada korteri energiat. Kõige paremini mõjub soolaküünal, lisaks on see ka kõige ohutum.

Tihti on tegu olenditega, kes vajavad enda tasemel olemiseks energiat ja kuna emotsioonid on parim energiaallikas, siis sellest ka valjukus.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Asi ju väga lihtne :)

Esmalt tuleb endale selgeks teha, kas sulle meeldib, et sinu majas vaimolendid ringi toimetavad, või mitte. Kui see meeldib, siis on ju kõik korras:) Mäletan, et kui veel viiene olin, siis meil liikus ka igasugu olendeid ringi. Vanaema õde käis mingis meediumiringis oma sõbrannadega vaimolendeid välja kutsumas ja siis nii mõnigi neist liikus ka meil ringi. Muidugi ma ei saa väita, et kõik nad oleksid mulle meeldinud :P

Kuigi jah - osad neist on päris targad ja nendega võib olla huvitav vestelda :D

Kui aga vaimolendid ei meeldi, siis tuleb nad lihtsalt välja ajada. Samas on võimalik ka kolmas tee - hoida neid (kas mõnda aega või ajutiselt) eemale. Ühte paljudest meetoditest on siin Apocrypa juba kirjeldanud. Siinkohal tahaks aga hoiatada, et need meetodid toimivad sõltuvalt vaimolendi klassist - st suur osa selliseid meetodeid toimivad ainult madala klassi vaimolendite puhul.

Kui sa ise veel vaimolenditega suhelda ei oska, siis võiksid tähelepanelikult jälgida, kuidas näiteks kass neile reageerib. Üldjuhul on nii, et kass on kaitsja. Kui tegu on näiteks kurjade vaimolenditega, siis kass hakkab vastu - karv läheb turri, ta kõhiseb nende peale jne samas kui näiteks koer saba jalge vahele tõmbab ja minema läheb.

Aga ikkagi - mida sa soovid? Kas sa tahad neist lahti saada või nendega sõbraks saada?

P.S. See muidugi teema, millest kõigile rääkida ei tasu. Selles maailmas on inimesi, kes ei näe oma ninaotsast kaugemale ja peavad sind hulluks kui sina kuuled ja näed.

Kabala kirjutas: Kui aga vaimolendid ei meeldi, siis tuleb nad lihtsalt välja ajada. Samas on võimalik ka kolmas tee - hoida neid (kas mõnda aega või ajutiselt) eemale. Ühte paljudest meetoditest on siin Apocrypa juba kirjeldanud. Siinkohal tahaks aga hoiatada, et need meetodid toimivad sõltuvalt vaimolendi klassist - st suur osa selliseid meetodeid toimivad ainult madala klassi vaimolendite puhul.
Tegu on meetodiga ajutiseks või alalieks õhkkonna rahustamseks. Madalama klassi vaimolendid saavad sellest vajaliku energia, et oma toimetusi jätkata inimesi häirimata. Keskmise ja kõrgema klassi olendid aga saavad sellega teate, et neid on märgatud. Mõlemal juhul toimub vastureaktsioon ja selle järgi saab edasi tegutseda.

Kusjuures, on ka neljas klass. Energeetilised vaimolendid, mis on nende kõrgeim klass. Need olendid tavaliselt inimesi ei häiri, kuna nad on saavutanud pidevalt muunduva energiataseme. Teisisõnu, kui nad midagi tahavad, siis ka seda nad teevad.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”