Hirm (kummitused)

Mul on paaniline hirm "kummituste" ja "ufode" ees. Alati kui ma näiteks mingit postitust nende kohta loen ei suuda ma enam rahulikult magama jäâda. Paranormaalsete asjade hirm tekkis mul kuskil kui olin umbes 6 aastane.
Mâletan et olin rahulikult toas, ning jarsku hakkas mul silme ees jooksma must valge pilt, vanade inimeste ja surnud inimestega.
Kui olin umbes 11 siis ei julgenud ma uksi kodus olla, igasugused kropsud ja samme kuulsin. Maletan ka seda et oli paevi kui kartsin et mu süda jaab kohe seisma.
Mu ema oli kontakteerunud ka selgeltnägijaga? Et kas siin kummitab voi ei, kuid kui kysisin kas kummitab siis voi ei. Ta ei vastanud.
Need on ainukesed malestused mida maletan veel kui vaike olin.
Nyyd olen 14 ja see hirm on hullemaks läinud...
Ma olen uritsnud valtida neid teemasid, kuid on vaga raske sest need on ju nii huvitavad.
Palun aidake mind.

Re: Hirm (kummitused)

Tõesti, kõikidesse kummitustesse ja paranähtustesse tuleb skeptiliselt suhtuda. Elikineeri kõikvõimalikud muud seletused, ennem, kui hakkad asju paranormaalsuse kaela ajama.
Ajul on ka reziim mis järeltöötleb vana infot. Mõnikord tekitab see mälupilte asjadest, mida me võisime kuskilt näha(telekast, raamatust, fotolt, fotoalbumist jne), teinekord võib tegu olla ka alateadvuse poolt tekkinud reaktsiooniga(fantaasia).

Paranähtused ja kummitused on olemas, aga põhjus, miks seda ei saa hetkel veel tõendada on korrektse tehnoloogia ja uurimisvõtete puudumine ning halb tõsiasi, et fantaasia kipub kergesti minema segamini tõelise paranähtusega.

Kui selgeltnägija ei vasta otsesele küsimusele, tähendab, et ta ei saa anda ammendavat vastust kuna see ei ole tema pädevuses. Teisisõnu, ta ei tea vastust, seega võib vabalt eeldada, et ei kummita, vaid tegu on kortermajale iseloomuliku kajaga või hirmust tekkiva fantaasiaga.
Hirm on inimesel elus hoidmiseks, kuid mõnikord see teeb "ületööd" ja fantaasia kaasabil tekitab tunde nagu miski oleks tõeline, kuigi seda see pole.

Enesekindlus, eelkõige endale süvendamine, et oled iseenda peremees/perenaine töötab just seetõttu, et
A)Tõelised paranähtused respekteerivad tugevat inimhinge, ja meie kõigi hing on elades tugevam kui pärast elu.
B)Fantaasiast tingitud nähtused kaovad tänu hirmu kadumisele.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”