Väga hull

Tere! See küll ei puutu teemasse, aga ei leidnud unenägude teemasid. Nimelt siis just ärkasin üles ja mul oli väga hull unenägu, selline unenägu, et üks mees röövis lapsi ja pani ühte kinnisesse ruumi(see oli suht suur nagu ühetoaline) siis ta hakkas meid hirmutama jne kõik mu klassikaaslased ja mõned sõbrad kui ka võõrad olid seal, Üks öö oli eriti hull üks ülemeelik poiss hakkas vastu sellele mehele, aga ta sai hullusti ise peksa. Järgmine päev. Oli varahommik kõik magasid ja uks oli lahti ja see mees oli oma garaazis ma tahtsin minna koridori ja vetsu kaudu välja hiilida, siis ma tegingi seda ma läksin ruttu vetsuaknast välja hüppasin üle aia ja läksin oma naabri poole. See mees hakkas mind tänaval otsima ta hõikas ''kui ma leian su siis ma piinan ja tapan su'' õnneks ta ei tulnud mu naabri majja kus ma olin, üritasin välja minna naabrimajast oma majja, et teisi päästa, päästsin kõik ära ja me kõik jooksime ära ma kutsusin politsei ja nad ütlesid et see ongi mingi lapseröövija, siis ma ehmusin...... Paar nädalat läks mööda, läksime klassiga matkama, siis ma nägin seda meest, ta tundus üpris lahke ja ma ütlesin õpetajale, et me kiiresti ära läheksime (õpetaja oli kursis) Siis me läksimegi ära ja päevad möödusid siis me läksime sõpradega mänguväljakule (suurele) ja ma nägin et see sama mees töötas seal turvamehena. Me hakkasime kõik välja jooksma, aga ta pani väravad kinni (suured) siis ta hakkas meid tagaajama jne... Lõpuks viis ikka meid sinna ruumi tagasi. Me mõtlesime palju plaane kuidas me tast jagu saaksime (meid oli u 30) aga see mees oli väga tugev... Järgmine päev. Me mõtlesime sellise plaani, et annaks talle lihtsalt peksa, et läheksime kambaga peale ja see TOIMIS! Siis see mees tahtis ''ellu ärgata'' aga me lihtsalt peksime ta põhimõtteliselt surnuks. Nädalad möödusid. Me otsustasime perega kalale minna, aga ma olen suhteliselt nõrganärviline, aga liha, kala ma ikkagi söön. Saime ühe kala kätte see oli Ahven. Aga selle haugi peal oli selle mehe nägu. Nädalad möödusid. Siis mulle tundus unenäos, et ma enam ei kardagi väga midagi.

Siis ma ärkasin üles (jah ma olen päriselus nüüd) Hakkasin põhimõtteliselt nutma... ja nüüd 10 minutit tagasi hakkasin seda teksti kirjutama.

Selle unenäo tagajärjel ma ei tahtnud kooli minna suht väsinud olin ja hinded korras vähemalt. Vanus:11 Sugu:Poiss

Aitäh, et te lugesite :D Kuigi see oli uni :D
Ilusaid unenägusid :D

Re: Väga hull

Hmm. Tegu oli mingi hirmuga, mis oli alateadvusesse tekkinud ja aju pmst võttis esimese võimaluse selleks vabanemiseks. Siiski, soovitan suhtlusel enda aõnu veidi valida paar nädalat, sest selline unenägu tähendab tavaliselt kollektiivset vapustust.
Mõnikord võib aga ka inimhing tunda end kaitsja rollis, sellega kaasnevad aga ka inimesed, kes kannavad pikka vimma. Ka seda oli selles unenäos näha. Aga pmst, mis sulle öelda tahti, on see, et sa oled palju tugevam ja kavalam, kui sa arvad. Praegu on ka kõige parem aeg alustada enese mitmekülgsema arendamisega, sest hetkel on su aju uuele infole palju vastuvõtlikum ning organism ise palju reageerimisaltim.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”