Vaimud ja mina

Räägi siis ära et mis minuga juhtunud on :D Kui väiksena maal vanaema juures vetsus olin rääkisin kellegiga :'D Üks kord pani emps mind magama ja siis ise läks õue. Ärkasin lampi ûles ja hakkasin kartma. Hakkasin metsa kõndima aga väsisin tee peal ära ning varsti leidis ema mu põllu juures olevast kärust magamas. Emale muidugi ûtlesin et tahtsin metsa rebaseid vaatama minna. Siis veel oli nii et istusin õhtul oma toas telefonis ja kuulsin kuidas vanaema ütleb vanaisale et kûlmkapi juures on mingi mehe vari ning vanaisa selle peale ytleb et vanaema näed luulusi. Olen mitmeid-meitmeid kordi ärganud öösel lampi üles ja istukile tõusnud ja näinud et mu õde või vend istuvaks kas mu voodis või siis mu laua taga, kûsin siis neilt et miks nad emme juures ei maga ja kell juba kaks öösel siis haihtuvad nad ära. Ja siis ma pidasin end vaimude kuningannaks ka veel pealekauba kunagi. Creepy shit. Keegi teab mis se olla vôiks?

Re: Vaimud ja mina

Tate kirjutas:
kasutaja112 kirjutas:vaime pole olemas
Kust sa tead?
Kogenematu. Probleem tegelt teaduslikust vaatepunktist on lihtne: see on fantaasia, sest seda pole tõestatud. Samas, davinci fantaasia oli oma ajast sajandeid ees ja tänu temale tulid siia maailma mitmesugust tehnikat.

Ja hetkel grammmatika ei koti, nii et vingujatel mitte vinguda
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”