Imelikud asjad juhtuvad

Nii, selle loo pärast mis mul juhtus ei tahagi ma väga magama minna. Proovin aru saadavalt seletada ja abi saada. Üleeile enne eilse öö magama minemist ma panin oma toa tuled kustu ja telefoni lahtiselt ühe karbi peale mis oli mu öölaual(selline klapp on millega telefoni lahtiselt ja püsti seisma panna) ja mu öölaual on pikendusjuhe ja panin sinna põlema oma panda lambi, telefonis käis mul deezeri muusika ja hommikul kell 5 kuskil ma ärkasin ja mu toa suured tuled põlesid, panda lampbei põlenud ja telefon oli kinnise klapiga keset lauda. Ja see öö mis just ära oli ma panin oma lambi põlema nagu tavaliselt, telefon oli ilma kaanteta toetatud asendis pikendus juhte peal (et püsti nagu oleks) ja mu suured lambid ka põlesid ja täna hommikul ärkasin ja vaatasin, et lamp enam pole, pimedas katsusin ja seda polnud, telefon oli lihtsalt pikendus juhtme pistikute all mitte püsti ja ma ei leidnud lampi, veidi nihutasin ennast voodis ja lamp oli mu õla all (olin peal sellel). Mulle saadeti enne seda kaks kett kirja kus pidi mitte jagamisel surnud tüdruk tuppa tulema, aga mina seda ei jaganud, sest kes ikka kettkirju usub. Aga kuu mulle näkku ei paista ja keegi mu perest toas ei käi, ema niisama mu toas ei käiks (kõva unega) ja ega suuremal vennal ka minu tuppa asja pole. Ma ei saa enam aru kas ma olengi kuutõbine või ongi mõni paranolmaalse värgiga tegu, olen mitu aastat siin elanud ja enne seda pole midagi juhtunud. Mida teie sellest arvate?

Re: Imelikud asjad juhtuvad

Kettkiri küll selles olukorras süüdi pole - mõtle ise, kust see võimas kettkiri siis ometi tulla sai? Ikka on see ju kellegi poolt niisama välja mõeldud.

Kas sa oma pere käest juba küsisid, et ega keegi toas ei käinud? Kas sul koduloomi on? Üldiselt võib inimene une pealt päris palju asju teha nii, et ta ise ei mäleta. Selleks ei pea isegi kuutõbine olema, vaid piisab unine olemisest. Ehk ärkasid, käisid näiteks tualetis ja siis muuhulgas liigutasid ka siis seda telefoni või lampi või lülitit vms. Mul on endalgi tihti nii, et ei mäleta, mida olen poole une pealt teinud, telefonile vastates rääkinud, kirjutanud jms. Midagi paranormaalset kahtlen, et sul seal on. Igal juhul pole see mingi kettkirja surnud tüdruk, selle üle ära küll muretse.

Öösiti ma enda toast välja ei lähe ja asju ma ka ei puutu, toaletis kõin ma enne ja põrast magama minekut ja mu kutsa minu tuppa ei pääse kuna ta varastab sokke ja neid pliiatseid ja värke. Lampi ma suvakalt pistikust välja ei tõmba. Tavaliselt magan ikka väga kõvasti, sest see mõni tund ongi ainus mida ma puhkamiseks nautida saan. Mu peres ongi hetkel ainul mu ema, vend ja mina ja nemadgi on vastust eitanud.

Võid jah proovida lindistada. Rhk saab ka Lihtsalt arvuti veebikaameraga . uuri, äkki saad oma arvutig asja korda- mul arvuti kaamera pakub nt lahendust "surveillance mode" ehk siis et lindistab ainult kui tuvastab liikumist.
Seda muidugi ka juhul, kui arvuti sinu toas on ning sobivalt annab sättida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kettkirjaga on see asi, et kuigi sa ise nagu ei usu, siis alateadlikult võib su aju reageerida ikkagi, sest alateadvus ikka päris võimas asi. ehk siis on ka tõenäoline, et see on üks põhjustest, miks olid kuutõbine. See on ka üks asi millega saad end vast enam-vähem maha rahustada.
Ma ise ei tohi nt lugeda ega vaadata õudukaid absoluutselt sest minu aju reageerib nii, et hakkan väga imelikke asju unes tegema. Olen peaaegu aknast ka välja roninud(õnneks esimese korruse omast) aga tol korral ajas külm õhk mu üles. Samuti ma olen asju ümber tõstnud ja ärganud majas, kus kõik tuled alumisel korrusel põlevad. Ja see ehmatas mind algul esimesed korrad ikka väga korralikult. Nüüd viimasel ajal pole eriti olnud.

Loodan, et oli abi. :)
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”