Külaline

Et siis.. Mul käivad kodus vaimud aeg-ajalt "külas". Aastas paar-kolm korda ja märke nendest on tavaliselt umbes nädal aega. Tavaliselt olen neid tundnud ja näinud peres ainult mina. Varem pole mind see häirinud, kuna tean, et see möödub. Seekord on aga vähe teisiti.. Algas sedasi, et hakkasin öösiti kuulma oma toas krabinaid ja vastu seina toksimist. Oli tunne, et keegi jälgib. Sisendasin endale, et see möödub ja üritasin seda ignoreerida. Nüüdseks on selle algusest möödas umbes kolm nädalat. Kuulen öösel oma toas olles, nagu keegi susiseks (sarnaselt maole), kraabiks kappi (seest poolt), kõnniks toas ringi. Aeg-ajalt on ka kuulda vastu aknaklaasi koputamist, hõõrumist. Pidevalt on tunne, et keegi jälgib, hingab mulle peale, istub/seisab mu kõrval. Ma ei saa oma toas magada, seega kolisin ema voodisse (jah, see on veider, kuna olen 13)... Rääkisin sellest emale ja ta ütles, et ka tal on kuidagi kahtlane tunne. Olen näinud peeglis ka mingit tumedat pikka kasvu ilma näota inimese kuju, aga see hajus kiiresti. Mind paneb imestama, et mu koer pole sellele reageerind. Aga koerad ju peaksid tajuma vaimude kohalolu?

Oskab keegi öelda, kuidas sellest lahti saada? Olen iga normaalse idee eest tänulik. Ei tahaks siia mingeid naljatajaid, kuna mu mure on täiesti tõsine..

Re: Külaline

TambuKambu kirjutas:See et koer ei taju pole imelik, koerad ei tajugi inimeste ettekujutlusvilju.

Soovitaks psühholoogi
Ma ütlesin, et ma räägin tõsiselt. Millest aru ei saanud? Kui sa seda ei usu, ära tule siia oma juttu ajama. Mina igatahes usun ja ma EI kujuta midagi ette. Punkt.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”