Re: Unenägu

Unenäod tavaliselt ongi magamise kõige lõpus, mistõttu ka loogiline, et ärkad. Vikatimehe nägemine võib seostuda millega iganes. Tõenäoliselt millegagi, mida päeval tegid või nägid või mõtlesid. Äkki mingi filmiga seotult ? Igatahes pole põhjust muretsemiseks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kle ma olen näinud hullemat et ei saanud ülesse ärgata kui mingi vanamoor nõid mind mu kodu juures painas. Ma mingi mäletan kuidas läksin unenäos mingi oma magamiskoha peale ja lootsin et ärkan ülesse kuid ei ärganud ja siis oli näha ta varju aknast ja siis pidin mingit avatari mängima seal sest mimgi suur veesein tuli tagahoovi :lol:

Mul oli nimodi et nägin õudusunenägu ning ma suutsin mõelda et ärkan kohe ûlesse kuid siis mängis aju minuga vingerpussi. Mul oli mu toa pilt pähe salvestatud. Niiet selle tagajärjel ma ei ärkanud üles vaid nägin igasuguseid õuduseid oma toas 2x
ja siis sain ülesse. Näpistasin ja viskasin endale kûlma vett. Sellinne imelik jutt siis.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”