Re: Vaimude väljakutsumine!!

Ei, eieieieiei, ära üldsegi mõtle sellisest asjast, elu võib täiesti prese minna

Mu õpetaja rääkis, et kui ta ühikas elas, siis ta kutsus 3 sõbrannaga vaime välja, loomulikult midagi ei juhtunud. Natukese aja pärast, kui ta sõbrannad ära läksid, jäi mu õpetaja enda tuppa üksinda. Ta luges raamatut, ja natukese aja pärast hakkasid kardinad liikuma, kuigi aken oli kinni. Ta mõtles, et küllap see on ikka tuul ja läks magama. Aga siis hakkas teda nagu voodi alt keegi müksama/togima. Õpetaja rääkis, et ta ei julgenud ennast liigutadagi, kuid siis jäi togimine järele. Kuid veidi aja pärast hakkas keegi tal tekki ära rebima, kohe tugevalt, ja ta rääkis, et ta oli nii šokis, ei ei suutnud karjudagi. Kuid siis võeti tal jalast kinni, ja ta hakkas täiest kõrist karjuma. Ta sõbranna, kes elas ta kõrval tuli vaatama, mis lahti on, ja siis läks ta sõbranna tuppa magama. Hommikul, kui ta oma tuppa tagasi läks oli tuba jääkülm. Kohe nii, et suust tulevat auru oli näha.

Siis ta veel rääkis, et nende kõigi 4-ga juhtusid traagilised õnnetused.

Kas sa tõesti tahad seda endale teha?
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Elsa kirjutas:Ei, eieieieiei, ära üldsegi mõtle sellisest asjast, elu võib täiesti prese minna

Mu õpetaja rääkis, et kui ta ühikas elas, siis ta kutsus 3 sõbrannaga vaime välja, loomulikult midagi ei juhtunud. Natukese aja pärast, kui ta sõbrannad ära läksid, jäi mu õpetaja enda tuppa üksinda. Ta luges raamatut, ja natukese aja pärast hakkasid kardinad liikuma, kuigi aken oli kinni. Ta mõtles, et küllap see on ikka tuul ja läks magama. Aga siis hakkas teda nagu voodi alt keegi müksama/togima. Õpetaja rääkis, et ta ei julgenud ennast liigutadagi, kuid siis jäi togimine järele. Kuid veidi aja pärast hakkas keegi tal tekki ära rebima, kohe tugevalt, ja ta rääkis, et ta oli nii šokis, ei ei suutnud karjudagi. Kuid siis võeti tal jalast kinni, ja ta hakkas täiest kõrist karjuma. Ta sõbranna, kes elas ta kõrval tuli vaatama, mis lahti on, ja siis läks ta sõbranna tuppa magama. Hommikul, kui ta oma tuppa tagasi läks oli tuba jääkülm. Kohe nii, et suust tulevat auru oli näha.

Traagilised õnnetused? Millised täpselt? Ma olen üks neist, kes ei usu vaimudesse ja üleloomulikesse värkidesse. Oled Sa ikka kindel, et õpetaja rääkis tõsiselt?

Booknerdgirl kirjutas:
Elsa kirjutas:Ei, eieieieiei, ära üldsegi mõtle sellisest asjast, elu võib täiesti prese minna

Traagilised õnnetused? Millised täpselt? Ma olen üks neist, kes ei usu vaimudesse ja üleloomulikesse värkidesse. Oled Sa ikka kindel, et õpetaja rääkis tõsiselt?
Ma olen suht kindel, et ta rääkis tõsiselt, kuna ta on selline, kes nagu tühja loba ei räägi. Ja nendest traagilistest õnnetustest ei tahtnud ta väga rääkida, aga ta ütles, et ühel sõbrannal sai laps surma, auto sõitis üle, ja üks sai vist endale mingi mega haiguse
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Jootekol kirjutas:
MentalWhore kirjutas:Mina olen kutsunud vaime välja, aga ma ei soovita neid niisama tühja mängu või "kuidas mu vanaemal taevas läheb" tülitada. Kui sul just mingit ülemaailmset probleemi ei ole, lase asjal olla.
Saame kokku ja kutsume koos vaime välja?

Ütle parem, kas mu lennuk kukub alla? Kangesti imelik hirm on viimasel ajal perekonnas, kõigil veel. Ja homme on lend.

Miks küll peaks vaimolendite rahu lihtsalt nii huvi pärast rikkuma ja neid niisama välja kutsuma ???

Teemaalgatajale: Vaimolendite väljakutsumiseks on väga erinevaid algtaseme meetodeid. Kahjuks ei ole sa täpsustanud, millise meetodi kohta sa teada tahad. Vastus teisele küsimusele ... sinu vaimne tase ei võimalda kõiki vaimolendeid tagasi saata isegi siis, kui sa tõsiselt maagiaga tegelema hakkaksid.

Tean et veidi hilja kirjutada aga meie sõpradega kutsusime vaime vana kinomaja keldris ja peale seda me keegi ei saanud keldri ruumist välja sest uks lihtsalt ei tulnud lahti, me olime seal ruumis kinni jui mingid kiskjad puuris. Kõik lammutasid ja üritasid ust maha lõhkuda kuni me uksetagan kiljumist kuulsime... peale seda keegi meis ei julgenud enam midagi teha me jooksime kõik ühte punti koku ja uks tuli ise pauguga lahti...siis hakkas kusagilt tohutus koguses vett tulema. Me kõik jooksime nii kiirelt välja kui saime. See hetk kui me väljas olime meie kõigi telefonid helisesid võtsime vastu see oli veoder kõigil sama number (!!!) Ainuke mis me kuulsime oli ohkamine kuni lõpuks öeldi et peame keldrisse tagasi minema ja siis tuli kiljumine mida oli ka nii samuti kuulda ja see tuli keldrist... ma ise pole kunagi seda uskunud vaimudesse samuti võis see ka kellegi loll nali olla aga mina isiklikult jäin seda uskuma, sest räägitakse, et seal keldris oli kunagi surnu kuur kui see kinomaja veel haiglale kuulus ja see kelder on tohutu laburüntt, sest see on ühest linna otsast teise linnaotsani seal on sadu tube ja tohutu hulk igasuguseid käike. Kui me järgmine päev tagasi läksime oli kelder täiesti üle ujutatud absoluutselt kõik oli vee all... see võis tõesti kellegi loll nali olla aga kust see vesi siis tuli? Ja nüüd kui me sinna minna tahame või keegi meist on sissepääsu koha juures (uks mis käib lahti) ei tule lihtsalt lahti me ei saa enam sinna sisse minna... iga õhtu on mul hirm sest see pole nalja asi mu parim sõber tahtis isegi selle hirmu pärast end üles puua kuna ta rääkis, et vaim keldrist käib teda kodus kummitamas. Meil kõigil on hirm nahas. Kui me isegi mingi vaimu välja kutsusime siis see vaim on tõsiselt kuri meie peale et me ta rahu riskusime...

Siit ka minu soovitus ärge jamage nendega! Kui te nad kutsute pole fakt et teiga sama ei juhtu mis meiega sest meie enam rahus elada ei saa.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”