Neet

Kui vanalt võib teha neeti suu alla keskele kõrvale? Enda koolis käib 14 aastane tüdruk kes needistas ennast 13. Ise kahtlen kas nii noorelt nüüd tohib teha, ise 13..... Sorri,segane seletus :-D

Re: Neet

vanema kirjalik nõusolek? lihtsalt kirjutab paberile et on nõus mulle needi tegemisega? siis saab ise samahästi teha ju
kas keegi muidu teab palju nabaneedi tegemine maksma läheb? ja kas seda tehakse ka püstoliga või kuidas?

Re: Neet

Külaline kirjutas:vanema kirjalik nõusolek? lihtsalt kirjutab paberile et on nõus mulle needi tegemisega? siis saab ise samahästi teha ju
no kui mingi jama on, nt su ema teab seadust, et alla 16-aastasele ei tohi teha, läheb sinna aru pärima, et kuidas nad võisid teha, siis kaotab salong litsentsi, kui oled võltsitud tõendi viinud. sinu kohta ei oska öelda, mis jama tulla võib, allkirja võltsimise eest karistuse kohta ei oska midagi öelda, vanematega tuleb igal juhul jama. tegelikult meenub, et vist pidi jah vanem ikkagi kaasas olema, lihtsalt mul ei saanud tulla ja ema rääkis juba telefoni teel selle salongiga ära, kust öeldi, et kirjalik tõend siis kaasa.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”