Re: unes suremine

Hmmm.... huvitav, ma ei suregi unes kunagi ära. On sellised olukorrad küll, kus napilt suren, aga kunagi mitte täielikult. Ainuke kord, kus põhimõtteliselt unes suremist nägin... emm.... ma olin keegi teine hoopiski ning mind tapeti ära, aga tõusin pärast seda püsti ja kõndisin minema.
Ei ole ristitud.
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

aa tegelt meenus peale lähedase inimese surma nägin und, kus ma surin, sest tema suri. See oli valges ruumis, aga siis ehmusin ka pisarates üles. Aga see polnud mu mäletamist mööda üleni tühi valge, seal oli must nahkdiivan ka. Muud midagi polnud.

Ma olen täheldanud seda, et ma ei suregi unes ära. Küll olen aatompommi plahvatusi üle elanud, natuke aega tagasi takerdus langevari kokku ja kukkusin alla, peale kukkumist lasid mendid mulle umbes 7 kuuli kerre aga ikkagi jäin ellu kuidagi. Teadvuse vist kaotasin natukeseks.

Kui ma olin neljane siis mu vanaisa suri kopsuvähki .. peale mida nägin korduvalt unes, et mul on vähk ja suren .. ja olen näinud ka meie seast lahkunuid, kes nagu kutsuks mind kaasa või üritaks kontakti saada.. olen näinud ka paljude tuttavate surma .. ja ma ei suuda nendest unenägudest üles ärgata ja hommikul siis lõpuks ärkan märgade silmadega ja ohkan kergendusega .. nagu millest see tingitud on ? :/
http://mammuurandom.blogspot.com/ - blogi :)
uusi tutvusi ? ikka :)
ja kui mure on siis minu postkast on avatud :) kuulan alati ja üritan aidata :)

Ma ei ole ka kordagi unes surnud vist, aga varem ma nagu ei mõelnudki sellepeale. Päris naljakas tegelt, sest koguaeg ma näen unenägusid ja ei kordagi pole mäletand sellist kus ma sureks.. Selle valge toa värgiga tuleb meelde, et kunagi käisin kuskil noortele mõeldud kirikuüritusel, kus ka üks tädi seletas, et mitmed inimesed, kes ristitud, näevad end suremas valges toas ja see tähendab, et nad on enda patud andeks saanud janiiedasi selline jutt.

No, mina olen veidi seda asja uurinud ja kui sa unes ära sured, siis see tähendab ühe eluetapi lõppu. Seda mina usun, aga teised muidugi seda ei pea uskuma.
Oma unesurmadest rääkides, ma olin mingi 4-aastane ja nägin unes, kuidas üks kuri gorilla mind takso tagaistmel surnuks pussitas ja ma nagu tulin oma kehast välja ja vaatasin seda surnud keha. Rohkem ei mäleta.
Mina pean siis seda maimikuea lõpuks.

Tavaliselt suren nii, et kukun trepist alla peakat.
Paar korda olen muidugi ka ellu jäänud põgenedes surma eest jne...
Mingit tagatausta ma küll ei mäleta, pmst ärkan ülesse kui surma saan.. aga võib-olla tõesti oli seal must taust - ei pööra sellistele detailidele tähelepanu.

Ristitud, ausalt ma ei oska Sulle isegi seda öelda, sest ma ei tea :D Aga vaevalt küll ;)

Olen ka unes surnud. Mitu-mitu korda.
Minu jaoks oli see aga väga mõnus... vms.
Üks kord kukkusin nagu kuskilt kõrgelt (täpsemalt tuulelohe pealt) alla ja siis surin ära. Samal ajal ma nagu magasin edasi, teadsin et olen unes surnud. Ma teadsin ka et olen voodis pikali, samas oli selline tunne nagu oleksin selili, jalad ja käed taeva poole. Pisut veider... aga hästi õnnelik olin siis.
Üldse on kuidagi surm unenäos väga õnnelik ja hea, isegi kui sellega kaasneb palju valu/hirmu. Ma tavaliselt ei ärka kohe üles, vaid näen enda ümber ainult pimedust ja siis mingi hetk äratan end ise.

Mul on huvitav ja hirmus kogemus. Olin väga väga väike veel. Meil kodus olid sel ajal igasugused loomad, ka sead, kelle tapmist ma nägin. Vahetult pärast seda nägin unes oma venda, kes moondus seaks. Ha ha. Ja siis järsku ma hakkasin teda kõrri pussitama. Ta suri. Õigemini... Suri seana. Siis ta jälle moondus, aga seekord iseendaks. Nägin, kuidas ta suri.
Ise pole näinud, et unes suren. Olen näinud uneparalüüsi ajal, et no see koll tegi mu vigaseks. Saate aru küll.

Ei ole päris surma saanud kunagi. Paar tükki eelnevalt maininud, et unes suremisega kaasneb pigem mõnus tunne. Huvitaval kombel see tõesti nii on. Mind on taga ajanud nii erinevad olendid kui inimesed, on tulistatud ning olen tules põlenud. Valu ei tunne aga unes kunagi ja üleni põledes olin isegi üllatunud, et kuradi hea tunne. :D

Minul on olnud täielik "suremise" uni olnud vaid ühe korra ja see oli selline, et ma olin vist kuskil New Yorgi pilvelõhkuja katusel ja hüppasin sealt alla. Ilge allakukkumise tunne oli kui sealt alla lendasin, siis lendasin vastu maad ja kõik läks eest mustaks, järgnes üles ärkamine. Teised on olnud pigem sellised kus mind proovitakse tappa või ma jään auto alla, aga ikka olen elus :D

Unes nähtakse ja kogetakse asju mida me oleme päris elus vähemalt kaudselt kogenud, kuid kuna keegi ei tea mis tuleb pärast surma, siis ei ole sellist hetke ka unenäos.
Mina tavaliselt ärkan tugeva võpatusega üles, sitaks rõve kui mitu korda järjest ka veel ära sured.

mul on olnud juba mõnda aega samasugune unenägu... Nimelt olen ma mingis kohas kus on kõik roheline (paar mäge on ka vist) ja on KIVID. Kivid on üritanud mind ära tappa, kuhugi kutsuda jne.... on küsitud vene keeles ka asju.... kõige imelikum oli: Kuidas te maakeral hakkama saate? jne..
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”