Vastake äkki :)

keegi oskab seletada mis võime see on, pole kindel kas lucid dreaming, nagu nii on, et ma hakkan magama jääma, aga mul on silmad kinni ja siis ma teen nagu unes /poolärkvel silmad lahti ja suudan häguselt kuid ka vahest väga selgelt enda ümber ringi vaadata kuid samas tean et silmad on kinni ja ma pool unes ???
sa küsisid, kas sa armastad rohkem mind, või elu?mina vastasin, et elu ja sina jooksid minema, ilma, et sa teaksid, et sina oledki mu elu...

Re: Vastake äkki :)

shadowdream kirjutas:keegi oskab seletada mis võime see on, pole kindel kas lucid dreaming, nagu nii on, et ma hakkan magama jääma, aga mul on silmad kinni ja siis ma teen nagu unes /poolärkvel silmad lahti ja suudan häguselt kuid ka vahest väga selgelt enda ümber ringi vaadata kuid samas tean et silmad on kinni ja ma pool unes ???
See pole mingi ebatavaline asi. Ma poolunes ka saan samasugust effekti. Mõnikord on lihtsalt nii, et silmad kinni ja päris ärkvel olles tunnen kuidas ma voodist lahti kerkin ja hõljun voodi kohal. Tavaliselt kerkivad jalad ees voodist lahti. täitsa naljakas. Niikui silmad teen lahti, kolaki kohe õiges asendis :D

ilmselt on problem närvides endal on kaks juhust olnud ükskord kodus ärkasid yles ja läksin vanni oma häda tegema ja järgmine päev vanemad rääkisid seda mulle ja ükskord vanaema juures korteris tõusin üles ja karjusin kadakas* rsk ja jooksin vetsu ja järgmine päev ei mäletanud midagi

Mul on ka nii olnud, aga tavaliselt see lõppeb luupainajaga.
Aga ma oeln kuulnud, et sellises olukorras sa võid maitea küsida ükskõik mida, sest siis su alateadvus öötab jamaitea, mingi teadlane sai nimodi enda küsimustele vastused. vot. (mai väida, et see tõsi oleks).
Ise olen sellises olekus endale minegid laule ettekujutanud, mida pole olemas, aga on nii ilusad.

seda kutsutake "magamis halvatuseks" kui oled poolenisti unes ja poolenisti üleval. Seda põhjustavad paljud asju nagu näideks: stress, väga suur väsimus,hirm või siis tahtlik halvatus, ehk siis oled voodis pikali ja ei ole und ning lihtsalt mõtled midagi väga pingsalt ning sa jääd "magamis halvatusse"
Loomulikult pole see mingi võime :D. Seda suudavad kõik teha, ning muidugimitte pole se ka lucid dreaming(värvilised unenäod)
Ja see, et niimodi enda ümber vaatasite ringi ja ise arvasite samalajal et magate, aga tegelikult olite üleval- seda kutsutakse tavaliselt Keha Väline Kogemus.

shadowdream kirjutas:keegi oskab seletada mis võime see on, pole kindel kas lucid dreaming, nagu nii on, et ma hakkan magama jääma, aga mul on silmad kinni ja siis ma teen nagu unes /poolärkvel silmad lahti ja suudan häguselt kuid ka vahest väga selgelt enda ümber ringi vaadata kuid samas tean et silmad on kinni ja ma pool unes ???
Normaalne. Ma näen nt und vms siis ma mõtlen unes et ma ei taha rohkem magada vms. Unes saab mõelda küll.
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”