Re: Ma näen vaime....

musimopsti kirjutas:Ma näen vaime.See on kuidagi nii kahtlane.Sõbranna ütles et äkki ma olen nõid.Kusjuures vahel panen asju vägagi täppi.Ma ei tea,see on nii imelik et ma neid näen:S:S.Keegi oskab öelda miks ma neid näen?
Mis seal ikka imelikku on :) Mina olen neid samuti pisikesest peale näinud. Nähtavasti oled samuti nõidade suguvõsast, nagu minagi. (Seda võiks muidugi pidepunkti abil vaadata.) Paljudel nõidadel on samuti ettenägemise võime - eks siis seetõttu "paned ka asju täppi".

musimopsti kirjutas:Ei tea kas ma olen ikka suguvõsast...mu pere ültse ei usu vaimudesse .
Võimed kanduvad sagedasti üle põlve. Vahel on aga ka nii, et mitu põlve ei ole kedagi olnud, kes vaimse maailmaga tegeb. See, et vanemad asjaga ise tegelenud ei ole ja midagi ei kule, ega näe, on ju tüüpiline.

ma ei tea küll kas vaimud on olemas,kuid mingisugune ilelik kogemus mul on.
Esimene kord oli laupäeva päeval,kusagil sügise algul,või mingi valge ilmaga aeg.Tõmbasin tolmuimejaga elutuba,emps oli koridoris,äkki jäi tolmuimeja tegi plõksatavat häält ja jäi seisma.läksin närvi arvasin,et lõhkusin ära.ema oli ka kohe toas.vajutasin mitu korda nuppu ikka tööle ei läinud ja stepslis oli ikka sees,elekter oli ka olemas.ema tuli tuppa ja ma muidugi kohe vehkat,et lähen enda tuba imema.jõudsin siis enda tuppa,ja vaatan lakke,laetuli põleb.ma ei kasuta seda tuld peaaegu kunagi,kuid see põles ja ema ju ka polnud,ning enne koristamist ei põlend see.

teine kord oli nii,et ärkasin kell 6.00 nagu alati pool tundi enne teiste ärkamist.kõnnin mitu korda enda ja vannitoa vahelt,meigin enda ja muud sellist jampsi,mul vistrikud.hakkasin enda toast välja astuma ja tuld kinni panema.mu käsi polnud jõudnudki veel lülitit puudutada aga tuli läks kinni.mõtlesis et,ok see oli nüüd VÄGA imelik ja läksin vannituppa.et ennast rahustada kordasin mõttes ,et kummitusi pole olemas.Äkki puuderdan oma nägu ja peeglist näen nagu mingi hall kogu vms hõljus elutoast minu tuppa.ehmatasin ära kuid jätkasin askeldamist ja hetk hiljem sama asi kordus.jube minuarust kuid enam pole midagi juhtunud.

Enamasti on sellised asad juhuste kokku sattumine. Olen mitu korda arvanud et näen vaime kuna olen väga uudishimulik lähen vaatama, sest ei usu vaimudesse. Suureks avastuseks leian tihti, et see on tuul, valguse peegeldus, koer, kass või midagi sellist. Kuigi see võib olla ka lendav fantaasia.

musimopsti kirjutas:See on kummaline...ma olen peres ainuke.Ja ükskord oli nii et nägin et vannitoas põleb tuli ja ma kustutasin ära ja siis pärast ngin et jälle põleb aga vahepeal ei käinud sealt keegi möödasgi.Tõesti on hirmuäratav:S:S
Aga vaimu sa sel juhul otseselt siis ju ei näinud.
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.

maitea kas te vaatate seda ''kummituselausujat'' - saan aru see on kõigest saade aga see on mingi näide sellest. See naine kes seal näitleb ütleb : ,,Igal inimesel on mingisugune anne, mina näen vaime ja see on üks minu annetest ja seda tuleb hinnata ning võimalusel ka kasutada''

Seega kui sinu jutt vastab tõele et sa tõesti näed vaime.. ja saad nendega kontakti luua..on sulle pärandatud anne.. .
Kõik asjad tunduvad eriskummalised,aga sellel on alati mingisugune põhjus :) .

mannnzu kirjutas:maitea kas te vaatate seda ''kummituselausujat'' - saan aru see on kõigest saade aga see on mingi näide sellest. See naine kes seal näitleb ütleb : ,,Igal inimesel on mingisugune anne, mina näen vaime ja see on üks minu annetest ja seda tuleb hinnata ning võimalusel ka kasutada''

Seega kui sinu jutt vastab tõele et sa tõesti näed vaime.. ja saad nendega kontakti luua..on sulle pärandatud anne.. .
Kõik asjad tunduvad eriskummalised,aga sellel on alati mingisugune põhjus :) .
Kummituselausujat vaadates on vahel hea meel et mul mingeid võimeid pole :D

CoolRed kirjutas:te kõik kukkund natukene, kes vaime näevad :D
khhmm , ma näen ka eksjuu ja nüüd olen mingi hull ?
Faint kirjutas:Lihtsalt elav fantaasia teil kõigil siin. Selliseid asju nagu kummitused/vaimud/poltergeistid pole olemas.
ei ,see ei ole fantaasia. minul vähemalt mitte . kas see on normaalne et vildikas su jala peale täiesti lambist lendab ? otse eest ? kuigi ta oli ennem maas ? isegi ssõber nägi et see lendas otse eest. on see fantaasia ? ja see et panen tule kustu (üksi kodus olles) ja natukese aja prst see põleb jälle jne ?? Ma austan seda ,et Sina usud et vaime pole olemas ,aga see ei tähenda et meil oleks elab fantaasia . (ei läind närvi :D )

Igatahes ma olen ka vaime näinud . Niimoodi et nad on mul otse eest läbi käinud , peeglist olen näind jne .
JUBEDAD KOGEMUSED :? :roll:
kui ma poleks selline, oleksin kui öö ilma kuuta !
You were my everything and i really miss you!! <3 But now i can't take all the pain that i feel.

Ma olen ka enda arust näinud ja kuulnud , aga siis mõtlen et keegi pole siin majas surnud ja maja on meie ehitatud.
+ see ei lähe küll teemasse , aga vastata võib ikka , et kui sa nt tahad niiväga teada mida teised mõtlevad oma peas ja su pea veresooned tulevad sellest pingutusest nähtavale , siis kas pole võimalik et sa natukenegi kuuleksid mida teised mõtlevad ? - loodan et oli arusaadav :D

Enamik lugusid siin on ju stiilis "vetsus tuli põles a ma ei mäleta, et ma oleks põlema pannud". :D

Ootasin tegelikult selliseid lugusid, et keegi nägi reaalselt vaimu ja sellel ajal oli ta veel sõbraga ka koos, mitte üksinda. Üksinda kodus olles pole teab kui raske siin igasuguseid imelikke mõtteid mõtlema hakata. Ma näiteks ükskord uskusin, et mingi sissetungija on majas, aga tegelikult oli tuuletõmbusega tegu.

Ja see, et vildikas kukkus maha/peegel oli udusem kui tavaliselt/vetsus tuli põles/kardin liikus/kass vaatas imelikult tühjusesse... sedasorti asjad... mind eriti ei pane küll seda värki uskuma.

Minul isiklikult kogemusi pole, kuid mu ema ja tädi perekond väidavad, et kummitused on olemas. Ema töötas kunagi nooremana ühes koolis koristajana, teenis taskuraha. Koristas parajasti üht klassi ja läks vist pesuvett vahetama või midagi, tuli tagasi klassi ja toolid olevat laes kinni olnud o.o Tädi on veendunud, et tema majas asub üks kummitus. Ta rääkis, kuidas keegi tema selja taga valjusti sisse hingab (olevat öösel juhtunud, kui lapsed magasid ja mees veel tööl oli); pööningul kõndivat keegi varahommikul kella kahe ja kolme vahel; ükskord oli ta mingisugust naise siluetti ka endast mööda kõndimas/libisemas. Kõik vahejuhtumid leidsid/leiavad aset öösel. Olen mitmeid kordi tema juures ööbinud, kuid õnneks pole ise ühtki sammu, hingamist kuulnud. Ega öösel maja peal väga kolada ei julge ja jään enne teisi magama või panen kõrvaklapid valju muusikaga kõrva, et mitte midagi ei kuuleks : D Ja siis mõlemad on vanaema majas ühes kindlas magamistoas näinud pikka meest. Emal seisis ta voodi ees öösel, tädi nägi teda ukse juures seismas. Ma magasin suurema osa suvest selles toas ja õnneks ei puutunud selle onuga kokku. Naabrid väidavad, et meil siin ka kummitab. Uksed sulguvad/avanevad iseenesest. Ema rääkis, et minu toas oli üks mees end üles poonud... Mitte eriti julgustav : D

Chitzu kirjutas:Enamik lugusid siin on ju stiilis "vetsus tuli põles a ma ei mäleta, et ma oleks põlema pannud". :D

Ootasin tegelikult selliseid lugusid, et keegi nägi reaalselt vaimu ja sellel ajal oli ta veel sõbraga ka koos, mitte üksinda. Üksinda kodus olles pole teab kui raske siin igasuguseid imelikke mõtteid mõtlema hakata. Ma näiteks ükskord uskusin, et mingi sissetungija on majas, aga tegelikult oli tuuletõmbusega tegu.

Ja see, et vildikas kukkus maha/peegel oli udusem kui tavaliselt/vetsus tuli põles/kardin liikus/kass vaatas imelikult tühjusesse... sedasorti asjad... mind eriti ei pane küll seda värki uskuma.
Ma käisin ükskord sõpradega oma kooli taga maha jäetud majas. Seal oli hirmus ja kõike maja oli täis rämpsu(akendest oli näha) ja uksed olid tabalukuga kinni. Paljud noored on seal käinud ja asju lõhkunud. Meie nägime maja kõrval auku mis oli justkui maja alla kaevatud aga see oli kelder seal oli hästi palju helkureid ja selliseid pudeleid ja kaste. Me otsustasime sinna sisse minna. Noo mina ja mu kaks sõbrannat läksime sisse ülejäänud kaks olid augu juues ja valvasid et kedagi ei tuleks. Nii siis astusime me kasti peale ja nägime telefoni valgusega ühte ust mis oli paokil. Järsku möödus sealt ukse tagant valge kogu millel oli inimese moodi nägu peas. Kõik kiljatasid ja ronisid välja. See oli jube ma soovin, et poleks seda näinud kuna ma kardan nüüd kooli taga suusatamas käia (kehalise kasvatuse tunnis) See oli jube kogemus aga tasapisi on kõik selle juba ära unustanud. VAIMUD ON OLEMAS!!! :? :?

Ei, te ei näe vaime. Kõige viimane teooria "vaimude" kohta on järgmine: nimelt on meid ümbritsev maailm täis infraheli, see tegur aga mõjutabmeie silmi, pannes neid kergelt vibreerima. See silmamunade kerge vibratsioon võibki põhjustada igasuguste udukogude nägemist. Panen siia ühe lingi ka
http://zidbits.com/2010/11/a-scientific ... or-ghosts/
Mis puutub aga "asjade ettenägemisse või deja vu-sse", siis need on enamasti lihtsalt valesti paigutatud mälestused. Olen seda ka ise kogenud ja kui ikka väga tõsiselt järele mõtlema hakata, siis saab ka selgeks, et tegelikult pole ma seda sündmust ette näinud.

Seepia kirjutas:Anna mulle vaimude olemasolust tõendeid ja ma hakkan uskuma.
Neid ei olegi olemas. Seda tunnet või nägemust, et kuskil on kummitus või vaim, tekitavad vibratsioonid ja mingid kiired. Sellised kiired ja vibratsioonid tekivad nt. vulkaanipurske ajal, lennuki lendamisel jne. Neid on tunda , kuulda ainult õrnalt, see
tekitabki tunde, et kuskil on tont

mul oli ükskord nii et kassi ja koera polnud ja nõudealuses olid nõud pliidi peal köögis ja oli nii et ta ei oleks saanud kukkudagi ja ilm oli ka vaikne.. olin siis väike ja üksinda kodus öösel, ning vanemaid polnud ja järsku kuulsin, et kõik nõud ja kahvlid kukkuvad maha.. mul oli hirm sees ja mõtlesin, kesse olla võib. ootasin siis veits ja läksin kööki vaatama ning järsku vaatasin maha põrandale ja kõik nõud olid imelikul kombel veel terved ka ja see oli kahtlane, et nõudealus oli pliidi peal nii nagu ennem oli aint nõud maas. see tundus väga kahtlane ma kartsin väga peitsin ennast teki all kuni lõpuks magama jäin..

Olime sõbrannadega sõbranna vanaema&vanaisa majas, kes kahjuks olid siit ilmast juba lahkunud. Maja oli vana ja seal ei elatud juba mitmeid aastaid. Sõbranna rääkis millalgi, et ta on seal vahel väga imelike hääli kuulnud. Ma ei uskund teda, kuna no tõesti, ma ei näe põhjust miks seal kummitama peaks.
Me olime päris pikalt üleval ja hakkasime magama jääma alles valges. Kuuldes terve aeg, nagu üleval keegi liiguks ja mööbeldaks. See tunne oli tõsiselt väga kõhe, kuna ma ei olnud mitte kunagi midagi sellist pidanud tundma. Tundsin tõsiselt, et üleval liigutab keegi, kes meie ilmas enam pole.
Ma ei ütle Teile inimesed, et te peaksite mind või teisi siin uskuma. Ma ei näe selles mitte midagi valet, kuna miks inimene peab kummitusi uskuma, kui ta ise elus selliseid momente tundnud pole - see pole vale :)
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”