Kuidas täiskuu mõjutab teie und?

Tervist,
Lugesin siin masendavaid ja mittemasendavadi teemasid ja uni läks kohe ära. Et natuke oma meelt turgutada siis otsustasin püstitada teema unenägude kohta. Peamine küsimus seisnebki selles, kas teid mõjutab täiskuu või mitte. Mind mõjutab, ja ma võin 90% kindel olla, et mingi sitt uni tuleb, kus ma kukun pool und kuskilt alla või lihtsalt mingi absurdd unenägu. Ma ei saa öelda, et ma olen mingi närviline inimene, aga väga harva kui ma olen üksi kodus, ja mingi sitt uni on ja ma ärkan seset ööd õudusunenäe pela üles (harv juhus..) siis ma lihtsalt nagu tekib sisemine trots oma une vastu. Mingi kell on 2 öösel, ütleme, et ideaalsel juhul tuleb äikesevihma, mis meie kandis on üüüpris tugevad. Kui selline juhus on siis ma lihtsslt tõusen voodis püsti ja hakkab täiest kõrist karjuma roppusi:D:D:D endale tundub naljakas, aga kui ma mõtlen selle peale siis eesmärk on vist paha uni ära ajada:D:D kohutavalt naljakas mulle endale. Ja pärast mingi minutulist sõimamist täiel häälel on keha suht väsinud, nagu pea padjale paned, mingi 10 sek pärast magad nagu nott poole lõunanii:D:D müstika, kui kardate või lihtsalt eksperimendi mõttes. võibolla on asi selles ,et ma täiest hingest vihkan õudusfilme, ulmekaid jne jne.. Aga et mitte teemast ära kalduda siis jah, täiskuu mõjutab mu und palju. Paar korda olen isegi pool unes öösel söömas käinud, hommikul ei mäleta mitte muffugi sellest. Paps ainult räägib söögilauas, et krt jälle käisid söömas öösek´l kui ma telekat vaatasin...:D:D

Re: Kuidas täiskuu mõjutab teie und?

OMG ja ma arvasin et olen ainuke:D täiskuu muudab tohutult mu und, 1 öö mingi ma rahulikult magasin ja siis.... noh ma räägin et mida ma täiskuu ajal teinud oled, ma olen proovinud oma vanavanaemat ära tappa noaga :| ma olen noaga enda veene päris kõvasti lõikand ja mitukorda olen tahtnud aknast alla hüppata, elan 4. korussel. väga, väga jube ja ma olen röökind kh mingis väga kahtlases keeles nagu omf mudu magan päris hästi öösel :D

Mind mõjutab täiskuu väga. Mul on nii, et tavaliselt minu magama jäämise ajal paistab just kuu minu aknast sisse minu voodisse. Siis mul ei tule üldse und. Mitte kunagi. Siis tahaks ma just hakata näiteks joonistama või kellegiga rääkima või nii. Siis ma tõmban teki alati üle pea, aga ma ikka ei jää magama. Siis ma näiteks ükskord panin padja teisele poole, kuid siis paistis kuuvalgus minu jala peale ning ma ei saanud ikka magada, siis ma kuidagi vedelesin 2 tundi voodis, siis läks täiskuu teisele poole ning ma sain natukene magada. Aga ärkasin paari tunni pärast üles, nägin mingit jama unes. Kui on vaja veel järgmisel päeval kooli minna, siis on ikka päris raske...
People don't want a hero, they want to eat cheeseburgers, play the lotto and watch television.

Unes kõndimine on nii naljakas :lol: . Lihtsalt nagu magad ja ärkad silmad kinni ülesse ja kõnid mingi vannituppa ning viskad pikali ennast magama. Ma mäletan kui ema rääkis, et olin ülesse tõusnud, koperdanud paar korda ja siis voodi äärele vakka jäänud une ajal :lol: . Jube naljakas oleks kui hakkaksid unes kõndima ning tõused ülesse ja kõnid peaga vastu seina x'D.

Ok, olen varem postitanud, et see segab mind. Nüüd olen kolinud ja asjalood on hoopis teised. Ma olen hakanud unes kõndima, sonin täiskuuajal ja staffi.
Üks viimastest unest kõndimistest on see, kui kõndisin alla korrusele, hakkasin aknast välja vaatama. Lihtsalt jälgisin mis väljas toimub. Ja siis ema oli mingi, kätt teki all liigutanud vmtea, midagi sellist millest muidu aru ei saa, aga ma automaatselt olin siis kohe vaatand ema poole :D.
NEVER GIVE UP, ITS SUCH A WONDERFUL LIFE!

Alati proovin aidata, iseasi kas ma seda suuudan :)
Uusi tutvusi 24/7 :).
PM uute tutvuste jaoks :)

Minu und ei mõjuta see üldse, mõned tuttavad räägivad küll, et nemad saavad täiskuuga halvemini magada ja tekivad õudusunenäod. Minul õnneks sellist probleemi pole , ja loodetavasti ei teki ka. ;)
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

Ma ei tea kas mul just täiskuu ajal juhtub seda aga mul on olnud ja suht tihti ka on,et ma nagu hakkan öösel lampi rääkima ja hommikul ema ütleb,et sa rääkisid öösel midagi :D.Ma ise ei mäleta sellest küll mitte midagi.Näiteks hiljuti oli selline asi eile kui ma jäin magama ja mu vend läks üles tuppa ja ma hakkasin karjuma,et mine minema ma tahan magada :D siis ta hommikul ütles,et mida sa karjusid öösel. Ma ise ütlesin,et enda arust ma pole mitte midagi karjunud ja ma ei mälrtanud sellest mitte midagi

Mind mõjutab ka täiskuu . Ma ei jää magama , ÜLDSE. ja kui isegi peaksin (mida on vist max 2 korda juhtunud) siis ärkan kohe jälle ülesse jne .. ja kui lõpuks siis magama jään (kui kuud pole enam nii selgelt ja kui suudan jääda lõpuks(umbes 6-7 aeg) magama) siis näen ka mingi õudusunenägu.. see on koguaeg niimoodi !! aga vähemalt ma ei soni , ei liigu magamise ajal ringi jnejne ;)

Kuu on kuu, igas asendis! ja see võib olla liigne ettekujutus..
Aga parim sõber nägi pealt kuidas tema õde lahkus toast pyjamade väel ning läks õue.
-
Võib-olla mõjutabgi.. ennast küll mitte. endal ei ole kindlat seisukohta kuu faasi kohta.
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

poleoluline kirjutas:OMG ja ma arvasin et olen ainuke:D täiskuu muudab tohutult mu und, 1 öö mingi ma rahulikult magasin ja siis.... noh ma räägin et mida ma täiskuu ajal teinud oled, ma olen proovinud oma vanavanaemat ära tappa noaga :| ma olen noaga enda veene päris kõvasti lõikand ja mitukorda olen tahtnud aknast alla hüppata, elan 4. korussel. väga, väga jube ja ma olen röökind kh mingis väga kahtlases keeles nagu omf mudu magan päris hästi öösel :D

JUBE!!!!!!!!!!! :cry:
oof
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”