Kummitused?

Tere,Kas need võib olla kummitus kui ma täna olin pesemas kella 10ajal ja kuulsin et keegi hüiab mind ja käisin pärast üleval ema juures (ise elan all) ja küsisin et:sa hüüdsid mind ja käisid all? Ta ütles ei . tihtipeale kuulen ka mingeid samme üleval korrusel või see on mingi ettekujutus?
Loodan et saite aru mu segasest jutust

Re: Kummitused?

Sammude kuulmine pööningul või ülemisel korrusel on muidu kõige levinum kummitusnähtus Eestis. Endal mõnel tuttaval käivad ka majade pööningutel sammud ja ma ei usu, et nad valetavad. Aga mis seda põhjustab, ma ei tea. Enda nime hüüdmist ma oleks nagu ise ka kuulnud, kui väike laps olin, aga see oli minu elava kujutlusvõime vili kindlasti,

kaugeltuuriv kirjutas:
23 Juul 2018, 11:33
Sammude kuulmine pööningul või ülemisel korrusel on muidu kõige levinum kummitusnähtus Eestis.
Šveitsis Euroopa Tuumauuringute Keskuses (CERN) on maailma suurim osakestefüüsika labor, kus asub ka kuulus suur hadronite põrgataja (Large Hadron Collider, LHC), milles põrgatatakse prootoneid ja raskeid ioone, et avastada senitundmatuid osakesi.

Briti füüsiku Brian Coxi sõnul on LHC katsed näidanud, et vaime ja kummitusi ei ole olemas, sest muidu oleks see suur põrgataja nende olemasolu ammu tõendanud, edastab The Independent.

«Kui vaimud oleksid olemas, koosneksid nad energiast, mateeria oleks nende puhul välistatud. Kuna nad oleks energiast, siis oleks nad kiiresti lagunevad ja kuju muutvad ja nad alluksid teisele termodünaamika seadusele, mis tõdeb, et soojust ei saa üle kanduda külmemalt kehalt kuumemale. Kummituste «nägemise» puhul tuleb mängu ka inimese enda hirmuenergia ja hirmuemotsiooniga kaasnevad muutused kehas nagu külma- või palavustunne, külm hirmuhigi ja südame töö kiirenemine,» teatas füüsik.

osakestefüüsika ja LHC abil oleks kummituste energia pidanud teiste osakeste energiast eristuma, kuid seda ei ole juhtunud.
https://m.postimees.ee/section/80/4031199
💚💜💚💜

Hei!
Kas just kummitus, (KUMMITUSED ei pääse siia) aga see võis olla ka kellegi vaim, hing, kes tahab sinuga ühendust võtta. Uuri järgi.
Teine võimalus on, et see võis olla telepaatiline side. Inimene, kellega sa oled väga lähedane ja kui tema sinu peale mõtleb, võid tihti oma mõtetes hääli kuulda (tihtipeale pigem oma nime) ja vastupidi.
On ka kolmas võimalus......................võib ka juhtuda, et sa oled lihtsalt SEGI omadega. Vahest juhtub nii, sellepärast ei tasu muretseda. Või siis sa oledki hull, kes kuuleb hääli. Kes teab. Mina ei tea.
No ja neljas on ka. Keegi teeb sinuga lihtsalt rumalat nalja.

Ma võin muide neid siia lõputult kirjutada, aga ma säästan sind sellest.
Loodan, et lahendad selle müsteeriumi. Heh.

Ma ise vanas kodus kunagi kuulsin terve perega pööningul liikumist jm. Hetkel enda kodus kuulen ka kergelt nagu samme ja vahel enda nime vms, aga ma sellega nii harjunud ja külm närv püsib. Vahel inimene võib tõesti stressi või suure murekoorma tõttu sellist asja ette kujutada....:)

itivend kirjutas:
01 Aug 2018, 00:17
sudu kirjutas:
31 Juul 2018, 19:05
See on su fanataasia. Teisi kummitusi peale minu ei ole olemas.
Ah ära plära. Kummitused on reaalsed ja kui väga vaja, siis s(udu), ma võin seda Teile ka tõestada.
Tahks tõesti näha kuidas sa itivend kummituste olemasolu tõsestad (teed mingi photoshopi või mida iganes), kui teadlased pole kummituste olemasolu tõestanud.

Briti füüsiku Brian Coxi sõnul on LHC katsed näidanud, et vaime ja kummitusi ei ole olemas, sest muidu oleks see suur põrgataja nende olemasolu ammu tõendanud

Kui vaimud oleksid olemas, koosneksid nad energiast, mateeria oleks nende puhul välistatud. Kuna nad oleks energiast, siis oleks nad kiiresti lagunevad ja kuju muutvad ja nad alluksid teisele termodünaamika seadusele, mis tõdeb, et soojust ei saa üle kanduda külmemalt kehalt kuumemale.

https://m.postimees.ee/section/80/4031199
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
01 Aug 2018, 07:27

Tahks tõesti näha kuidas sa itivend kummituste olemasolu tõsestad (teed mingi photoshopi või mida iganes), kui teadlased pole kummituste olemasolu tõestanud.
Ükskord purjus peaga nägin musta varju. Ehmatasin selle peale ära ja vaatasin hetkeks kõrvale. Kui pilgu tagasi suunasin, oli must kogu kadunud. Selgita?

itivend kirjutas:
02 Aug 2018, 21:13
mery17 kirjutas:
01 Aug 2018, 07:27

Ükskord purjus peaga nägin musta varju. Ehmatasin selle peale ära ja vaatasin hetkeks kõrvale. Kui pilgu tagasi suunasin, oli must kogu kadunud. Selgita?
Sa olid purjus mitte kaine, joobeseisundis võidki silmapetteid/hallutsinatsioone näha (kuid silmapetteid võib ka kainena näha).
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”