Imelik hääl une pealt

Tere.
See juhtus juba umbes aasta tagasi, aga mind hakkasid siuksed hirmutavad asjad huvitama ja tuli see juhtum meelde.
Asi oli nii, et ma üritasin magama jääda aga und ei tulnud. Lõpuks jäin magama ja une pealt hakkasin lampi mingit räme kõva karjumist kuulma. See võibolla meenutas rohkem nagu 100 nahkhiirt lendamas, nagu filmides ikka (olen päris kindel, et päris elus ka nii) hakkavad nad täiega karjuma ja siuksest kilisevad vms häält tegema.
Olin suht unes veel ja silmad olid ka enam vähem kinni ja sain lõpuks ärkvele silmad olid täiesti lahti, ühe sõnaga olin ärkvel ja kuulsin ikka veel seda sama asja. Ma algul olin ehmunud ja mõtlesin et see mingi lambikas asi, et läheb üle kohe aga ei läinud. Ootasin mingi 10 sek, aga ikka ei läinud. Ma mõtlesin, et köögis mingi vaim karjub vms. Lõpuks ma karjusin "EMAAAAAAAAA" ja see ikka ei läinud ära. karjusin veel ja see kadus ära. Ema tuli jooksuga minu tuppa ja küsis mis on ja, et tema küll midagi ei kuulnud. Kas keegi oskab seletada mis see olla võis? :D
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”