Unesegadus kui seda saab nii nimetada.

Tere!
Mul toimuvad öösiti eriti kahtlased asjad. Ma ärkan öösiti nn "märkamatult" ülesse, see toimuks nagu samal ajal unenäo nägemisega. Siis mingi aeg ma saan aru, et olen üleval siis hakkan ma jälle unenägu nägema. Ma näeks nagu unenägu ärkvel olles. Niimoodi on mul mitu korda juhtunud, eilsel ööl suutsin ma kella vaadata telefon näitas 4 ja midagi peale. Ehk siis on see umbes see aeg kui on võimalik Lucid dreamimine. Kui keegi sai mu jutust midagi aru ja oskab sellest midagi arvata siis palun kirjutage.

Lisaks kõigele sellele veel lisan juurde, mul esineb "parasomnia" ehk ma olen nn "unes tegutseja". Öösiti jalutan elamises ringi jutustan suvaliste esemetga, nt mu üks öö oli mu väike vend läinud enda voodist ema juurde kuna ta kartis ning siis olid mu ema ning väikevend vaadanud pealt kuidas ma enda korvpalliga räägin. Kuna ma olen aktiivne Noorkotkas siis pidavalt hommikut räägitaks mulle laagrites kuidas ma seda, toda ja kolmandat tegin.

Palun kirjutage oma arvamusi.

-Poiss, 15

Re: Unesegadus kui seda saab nii nimetada.

Tegelt on see ju lahe. Ma hakkasin täiega naerma :') seo ennast voodi kylge kinni, ss sa ei saa kõndida :') muud nõud ma anda ei oska. Laagris olles on ju naljakas. Kui oli öösel minu kord kytta oli ss 1 sõbranna sonis ja teine tõusis lampi ylesse, vaatas tyhja pilguga ringi ja jäi tagasi magama. Täiega naljakas oli ja ta ise ei mäletanud midagi :') Btw ma olen Tartu ringkonna Kodutütar.

Re: Unesegadus kui seda saab nii nimetada.

Öökull14 kirjutas:Täiesti lamp küsimus, aga mis ringkonna noorkotkas oled? xD
Ma arvan, et ma jatan selle enda teada igaksjuhuks, akki tunned ara veel mu. :D
Klassiõde kirjutas:Tegelt on see ju lahe. Ma hakkasin täiega naerma :') seo ennast voodi kylge kinni, ss sa ei saa kõndida :') muud nõud ma anda ei oska. Laagris olles on ju naljakas. Kui oli öösel minu kord kytta oli ss 1 sõbranna sonis ja teine tõusis lampi ylesse, vaatas tyhja pilguga ringi ja jäi tagasi magama. Täiega naljakas oli ja ta ise ei mäletanud midagi :') Btw ma olen Tartu ringkonna Kodutütar.
Ma arvan, et see ei ole koige lahedam kui ma tuleks sissikas sinu juurde ja hakkaks seletama kui pommi voodi alla paigaldada ja lopuks utleksin, et ma olen seda mitu korda plaaninud katsetada. :lol:
Vasta

Mine “Seletamatud nähtused.”