sooviks vähekene infot

Tere!
navigeerisin mis ma navigeerisin aga ma ei leidnud kohta kust infot küsida saab,otsingumootorist pole ka mingit tolku sest ükskõik mida ma ka sinna ei kirjutanud oli vastus alati sama:"Järgnevaid sõnu sinu otsingus ignoreeriti, sest nad on liiga tavalised" niisiis panen oma posti siia alla, et saada vastust oma küsimusele:

miks on nii , et külaline saab lambist postitada igalepoole teemadesse aga inimene kes on teinud kasutaja saab kirja:
"sinu postitus oli edukas aga seda ei nähta ennem kui moderaator selle heaks kiidab"
miks selline totaritaarne tsensuur on tehtud uute kasutajate jaoks aga külalised saavad otsepostitada?
jumal mina tean millal see moderaator ükskord minu kirja loeb, ning miks on üldse vaja minu kirju kinnitada???
kaua ma seda teadet pean lugema, et ma pean ootama kuni moderaator selle kinnitab?

vb ka mu mailile vastuse saata E-maili aadress kustutatud. Moderaator

Re: sooviks vähekene infot

Tere. See tsensuur, et külalised saavad otse postitada, aga uued kasutajad mitte, on mõeldud välja eelkõige turvalisuse mõttes - et ei saaks foorumisse märki maha jätmata kohe privaatsõnumite teel vestlemisele üle minna.

Moderaatorid käivad foorumis üldjuhul iga päev, seega ei ole vaja muretseda selle kinnitamise üle. Kinnitada on vaja vaid kaks esimest postitust, edaspidi saad vabalt postitada.
Vasta

Mine “Teeviit info-ookeanis”