Fotograafia ja loovtöö

Tere!
Olen 7.klassi õpilane, ja nagu teised pean tegema loovtööd. Ma valisin loovtöö teemaks fotograafia, täpsemalt kunstiline kompositsioon, ehk pean sooritama pilte inimestest erinevates olukordades, pildi tegemisel peab olema pingutatud taustaga, lisadetailide ja välimuse kokku sobitamisel. Niisis vajan teie abi ja soovitusi, et tuleksid super pildid
1) Tea party e. teepidu.
pilti teen võsastikus, seal on laud ja tool, laual on küünlad, teetassid, küünlajalad jne. toolil istub pildistatav. niisiis küsimus seisneb milline välimus ja riietus sobiks sellesse kompostitsiooni?

Re: Fotograafia ja loovtöö

Külaline kirjutas:Tere!
Olen 7.klassi õpilane, ja nagu teised pean tegema loovtööd. Ma valisin loovtöö teemaks fotograafia, täpsemalt kunstiline kompositsioon, ehk pean sooritama pilte inimestest erinevates olukordades, pildi tegemisel peab olema pingutatud taustaga, lisadetailide ja välimuse kokku sobitamisel. Niisis vajan teie abi ja soovitusi, et tuleksid super pildid
1) Tea party e. teepidu.
pilti teen võsastikus, seal on laud ja tool, laual on küünlad, teetassid, küünlajalad jne. toolil istub pildistatav. niisiis küsimus seisneb milline välimus ja riietus sobiks sellesse kompostitsiooni?
oleneb ju sellest, milline valgus on näiteks. kas hommikupäike, keskpäeva päike või õhtune loojuv päike, või siis ei ole üldse päikest, vaid on selline hall. siis oleneb sellest, milline see mets on. kas on raagus puud, ilma lumekatteta, ning maastik lumine, või siis täiesti roheline suvine mets, või siis tekib esimene rohelus.. kõigest oleneb. võid luua värvikonrasti või just tasakaalus tonaalsust. mõtle ise, sina tahad siin hetkel kunstnik olla ja kui see on sinu looming, siis olekski ilus, normaalne ja aus, kui sina selle ise välja mõtleksid. vihjeid ja punkte, millest edasi mõelda, said siit piisavalt ma usun.
Vasta

Mine “Teeviit info-ookeanis”