Milliseid pesukaitsmeid kasutad?

Always
Hääli kokku: 164 (42%)
Libresse
Hääli kokku: 62 (16%)
Vuokkoset
Hääli kokku: 12 (3%)
Discreet
Hääli kokku: 58 (15%)
Bella party
Hääli kokku: 2 (1%)
Carefree
Hääli kokku: 26 (7%)
Mingi muu
Hääli kokku: 22 (6%)
Ei kasutagi
Hääli kokku: 49 (12%)
Hääli kokku: 395

Re: küsitlus : pesukaitsmed

Külaline kirjutas:Missugused on "bella party" sidemed ? Tahaks proovida, ei ole suurtemates poodides ka näinud :S . Kust saab ?
keegi igatahes küsis.

need on tegelikult Bella Panty. Oleneb kus linnas sa elad, Tallinnas on neid näiteks watsonsis. Kuna need pole eriti populaarsed on ka neid väiksemates poodides.
Need on üldiselt samasugused nagu teisedki, aga üks variant on, et on kokku pakitud pesukaitse. Selline, hästi väike. Need on muidu odavamavad kui teised.
Mina elan Viimsis :roll: , muidu ma käin watsonis küll, aga kas sa mõtled ülemiste, või viru keskuse watsonit ? Muidu aitähh, et viitsisid vastata :D
Olen alati abivalmis ! ;)

Külaline kirjutas:Missugused on "bella party" sidemed ? Tahaks proovida, ei ole suurtemates poodides ka näinud :S . Kust saab ?
keegi igatahes küsis.

need on tegelikult Bella Panty. Oleneb kus linnas sa elad, Tallinnas on neid näiteks watsonsis. Kuna need pole eriti populaarsed on ka neid väiksemates poodides.
Need on üldiselt samasugused nagu teisedki, aga üks variant on, et on kokku pakitud pesukaitse. Selline, hästi väike. Need on muidu odavamavad kui teised.
Muidu mina küsisin , aga kas sa mõtled viru watsonit, või ülemste ? Muidu aitähh, et viitsisid vastata ;) . Ma elan muidu Viimsis, ja käin nii ülmistes, kui ka viru keskuses ;) !

Jep need Discreedid on õhulised aga samas Alwaysd on paksud et ei pea nii tihti vahetama :D

Muidu kasutan mõlemat ning kiidan ka mõlemat ^^.
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Põhiliselt kasutan libressi neid rohelisi, always on kuidagi imelik, pole üldse mugav, nagu sünteetika, libresse on vähemalt mugav, pehme ja puuvillane(tundub et on). Esimene ostmine oli väga kohmakas mul, ma tiirlesin pikalt ja suure kaarega ümber sidemete riiuli, lõpuks ostsin ära, päris mõnus tunne oli. Nagu oleks ennast ületanud või nii.... :D

Külaline kirjutas:always on keemia!! see pole eriti õhku läbi laskev ja üldse väga kragisev kui keegi kõnnib . Ei soovita..
naturellad on head...kuid ühed pesukaitsmed lasevad läbi aga neil on mingi mini variant ka..:D:Dnagu sidemed sisse pakitud super!!
discreet on ka väga hea!!:D
:D :D :D :D
Tahaks neid sisse pakitud ,aga ma pole neid ka kuskil näinudd :S , ütelge kus elate ja kust ostate ;) !

Murelik2 kirjutas:
Külaline kirjutas:always on keemia!! see pole eriti õhku läbi laskev ja üldse väga kragisev kui keegi kõnnib . Ei soovita..
naturellad on head...kuid ühed pesukaitsmed lasevad läbi aga neil on mingi mini variant ka..:D:Dnagu sidemed sisse pakitud super!!
discreet on ka väga hea!!:D
:D :D :D :D
Tahaks neid sisse pakitud ,aga ma pole neid ka kuskil näinudd :S , ütelge kus elate ja kust ostate ;) !

Ma ei tea, kas sa neid just mõtled, aga Selveri Hulludel Päevadel müüakse Libresse pesukaitsmeid, mingis purgikeses või topsikus vms, meenutab natuke deodoranti :mrgreen: .
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

mul on küsimus : discreet , kas te kasutate kõik neid ? ma panin need lingile , et milliseid ema mul ostab . Et kui te kõik räägite , et need ei lase läbi , et siis mul kküll tuleb , või ma hoian neid liiga kaua all , et ma peaksin neid siis tihedamini panema . mulle meeldivad need , need on nagu õhukesed ja lõhnavad . :P . Etminu küsimus on ka see , et need äääred mis seal on , mul tuleb kõik seal äärtest läbi ja siis nagu määrib pesu ära . ( tavaliselt olen ma neid mitu tükki pannud :|)
Kas te kasutate neid , või kasutate teisi neid discreeti omasi ? suuraitäh neile , kes viitsivad vastata .

Aga pildid on siiin : http://i40.tinypic.com/r86noy.jpg ja http://i40.tinypic.com/11jybms.jpg .

pippi pliks vms : mina pole selliseid mitte kuskil näinud , ja nendel hulgipäevadel oli HÜGIEENISIDEMED mitte pesukaitsmed , vaatasin , et kõik on samamoodi hügieenisideme (ehk päevade jaoks)ja pesukaitsmed on pesukaitsmed! karbis . ja nagu littleprincess ütles , et deodorandi moodi karbis on ka ühed .. nood jh on

ega need sissepakitud pesukaited on ka karbis ju (I) aga seal karbi see on nad nagu kiletatud, et vähem ruumi võtta, karp on muidu umbes sama suur kui tavalistelgi pesukaitsetel, aga sees rohkem lihtsalt.

ja . ma panen sellepärast mitutükki , et läbi ei tuleks . aga pmst. ja , see on raha raiskamine , aga kas neid tuleb valgevooluse ajal kanda vms. et nagu neid ei tohiks päevade ajal kasutada ? , aga kas keegi saaks teha mingit pilti , või mingit pilti millliseid teie kasutate ja milline kuju sellel on ? et nagu ma ei tahaks enam , et mul läbi tuleks , sest mul on alati aluspesu ääred verd täis . :( . paluks siiis pilte , milliseid teie kasutate ja millal neid tuleks neid vahetada ? . ettetänades .

Külaline kirjutas:ja . ma panen sellepärast mitutükki , et läbi ei tuleks . aga pmst. ja , see on raha raiskamine , aga kas neid tuleb valgevooluse ajal kanda vms. et nagu neid ei tohiks päevade ajal kasutada ? , aga kas keegi saaks teha mingit pilti , või mingit pilti millliseid teie kasutate ja milline kuju sellel on ? et nagu ma ei tahaks enam , et mul läbi tuleks , sest mul on alati aluspesu ääred verd täis . :( . paluks siiis pilte , milliseid teie kasutate ja millal neid tuleks neid vahetada ? . ettetänades .
Päevade ajal kasutatakse sidemeid või tampoone, kuna veri tuleb ju pesukaitsmest läbi. Pesukaitsmed on valgevooluse ajaks. ;)
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”