Milliseid pesukaitsmeid kasutad?

Always
Hääli kokku: 164 (42%)
Libresse
Hääli kokku: 62 (16%)
Vuokkoset
Hääli kokku: 12 (3%)
Discreet
Hääli kokku: 58 (15%)
Bella party
Hääli kokku: 2 (1%)
Carefree
Hääli kokku: 26 (7%)
Mingi muu
Hääli kokku: 22 (6%)
Ei kasutagi
Hääli kokku: 49 (12%)
Hääli kokku: 395

Re: küsitlus : pesukaitsmed

mwha, praegu meeldib täiega
-deo ocean breeze multiform discreet.
aga enne seda oli asendamatu mulle
naturella. niiet kui pakk tühjaks saab
siis võtan poest esimese ette juhtuva
pesukaitsmetepaki ja küll see siis
meeldima hakkab. kuigi mingid
maxima omad olid täielik jura..
DISCREET on PARIIM !! :D :lol: :lol: :D :)
pläraläraleenu
uued tutvused on ALATI oodatud.

Külaline kirjutas:always on keemia!! see pole eriti õhku läbi laskev ja üldse väga kragisev kui keegi kõnnib . Ei soovita..
naturellad on head...kuid ühed pesukaitsmed lasevad läbi aga neil on mingi mini variant ka..:D:Dnagu sidemed sisse pakitud super!!
discreet on ka väga hea!!:D
:D :D :D :D

Minumeelest ka , always on täielik jamps , ta ei lase õhku läbi , ma eelistan muidu Libresset , mugav ja hea

lizzy100 kirjutas:tahaksin vahele küsida et kas on normaalne et mingi 13 aastane ja 160 pikk läheb ja ostab endale ise pesukaitsmeid. :D
mina näiteks et suuda seda teha kuna ma tunnen et kui ma sinna lähen ja need võtan siis nagu kõigi pilgud puudutaksid mind.. :lol: :lol: :lol: :lol:

rääkige kuidas teie esimest korda ostsite. täh

Kammoon! Ma olen 11 ja 150 cm.. veel jamam!!! :oops: :oops: :oops:
Kui sul on mure ära heida meelt, siia kirjutades on sul pool muret läinud ^.^
Ole kannatlik ja jätka oma teekonda!
Ole positiivne!
Ära karda!
Kasuta tahtejõudu!
Ja valluta maailm!

ma ei tea , ma läksin mingi ütleme 11 aastaselt esimest korda poodi ostma , suht mark oli nagu .. ma lõin hullult põnnama et gaad ma ei saa , nii piinlik gaad jne , siis see turvamees vahtis kah koguaeg ja inimesed olid koguaeg mu ümber , siis no panin kuidagi korvi ära , kuna need inimesed ei läind kunagi ära koguaeg tuli uusi jne , ja siis no kuidagi läksin kassasse , mingi üli mark oli nagu .. :D
aga jah päevadega oli samamoodi , igakord kui ostma lähen , siis suht mark , ma ei tea , a no kuidagi peab ostma minema -.- ja siis koguaeg tundub et inimesed vahiksid mind kui ma neid värke ostma läheks .. a no ma ei tea vist vahivatki :D

Hetkel on mingi Naturellade 60 + 10 enocomy apckage normal minuteada ..

Üleüldse see oli muidu minu esimene ost, suht koom oli .
Läksin Tartu eedeni kaupluse Watsonisse...vaatan, et ai jama nii palju rahavst kohe :o :o
Ja uht hull tunne olia algses, siis ma niisama luusiin seal lähedal ja vaatasin teisi tooteid, akhjuks oli seal reas siis kus olid pesukaitsmed ja muus tarbed mingi mitu iniemst, hiljem läksid õnneks ära ja siis ma läksn sinna, ma eriti ei julgenud vaadata ega midagi, lõpuks ma lihtsalt võtsin need naturellad eriti kaua seal am ka ei passinud, aga see oli hea et ku keegi mööda läks siis ma viuhti pöörasin ennasdt teistppidi seal teisel pool (vastas) olid hoopis ha,bapastad ja siis mängisin et vaatan neid :D Ja müüja ei vaadanud eriti mida ma ostan, suht kergendustunne oli, ja ma tõesti ületasin ennast, nüüd ma ei karda kohe enam :D

sorri siin on palju kirjavigu loodan, et saate aru, ma sattusin hoogu : DD
Ole positiivne!
Ära karda!
Kasuta tahtejõudu!
Ja valluta maailm!

kristina kirjutas:Tean,et ei lähe selle teemaga eriti kokku,aga mul tekkis küsmus seoses sellega,et keegi siin rääkis midagi tamoonidest .Nimelt ,kuidas neid kasutada?
Uuri veel seda foorumit selle teema kohta on siin palju!
Ole positiivne!
Ära karda!
Kasuta tahtejõudu!
Ja valluta maailm!

Loffu kirjutas:Hetkel on mingi Naturellade 60 + 10 enocomy apckage normal minuteada ..

Üleüldse see oli muidu minu esimene ost, suht koom oli .
Läksin Tartu eedeni kaupluse Watsonisse...vaatan, et ai jama nii palju rahavst kohe :o :o
Ja uht hull tunne olia algses, siis ma niisama luusiin seal lähedal ja vaatasin teisi tooteid, akhjuks oli seal reas siis kus olid pesukaitsmed ja muus tarbed mingi mitu iniemst, hiljem läksid õnneks ära ja siis ma läksn sinna, ma eriti ei julgenud vaadata ega midagi, lõpuks ma lihtsalt võtsin need naturellad eriti kaua seal am ka ei passinud, aga see oli hea et ku keegi mööda läks siis ma viuhti pöörasin ennasdt teistppidi seal teisel pool (vastas) olid hoopis ha,bapastad ja siis mängisin et vaatan neid :D Ja müüja ei vaadanud eriti mida ma ostan, suht kergendustunne oli, ja ma tõesti ületasin ennast, nüüd ma ei karda kohe enam :D

sorri siin on palju kirjavigu loodan, et saate aru, ma sattusin hoogu : DD

Tubli tüdruk! Minu esimene ost (esimene ost oli apteegist, kuid teine ost oli toiudpoest) toidupoest oli samasugune :D. Teesklesin ka, et vaatan teisi asju :D.
Kui arvate, et tahaksite minult midagi küsida, siis saatke mulle PM (privaatsõnum)!

Jätke meelde - tunneli lõpus paistab alati valgus! Ka mured pole ületamatud :)

Chocolade kirjutas:
lizzy100 kirjutas:tahaksin vahele küsida et kas on normaalne et mingi 13 aastane ja 160 pikk läheb ja ostab endale ise pesukaitsmeid. :D
mina näiteks et suuda seda teha kuna ma tunnen et kui ma sinna lähen ja need võtan siis nagu kõigi pilgud puudutaksid mind.. :lol: :lol: :lol: :lol:

rääkige kuidas teie esimest korda ostsite. täh
müüjat ei huvitagi mida sa ostad, peaasi et maksad, ausõna, ise kartsin ka(olen 12.) :wink:

He, pole siiamaani veel ise osta midagi sellist julgenud :D
Tavaliselt käin emaga poes siis koos ostame või kui ta üksi käib siis ma ütlen talle. Niiet
pole veel ise jõudnud ega pidanud ostma (:

Chelsie kirjutas:mwha, praegu meeldib täiega
-deo ocean breeze multiform discreet.
aga enne seda oli asendamatu mulle
naturella. niiet kui pakk tühjaks saab
siis võtan poest esimese ette juhtuva
pesukaitsmetepaki ja küll see siis
meeldima hakkab. kuigi mingid
maxima omad olid täielik jura..
DISCREET on PARIIM !! :D :lol: :lol: :D :)
oiiii, mulle meeldivad ka väga need ocean breeze, discreeti omad. Need on niiiii
hea lõhnaga lihtsalt ja hästi mugavad ja värki (:

Noh, mulle meeldivad kõige rohkem Carefree pesukaitsmed. Head ja mõnusad, imavad hästi. Always on kah suht-koht normaalne. Discreet on minu jaoks liiga... öö... no ei sobi. Pm sama minu jaoks mis üldse mitte panna pesukaitset. Et nagu discreet liiga õhuke ja kasutu. Ja kunagi proovisin ka mingeid sissepakituid, väga kehvad olid, kleepriba üldse ei kleepunud pükste külge ning kuna nad seal olid sisse pakitud ei tahtnud nad sirgeks kah minna -.- . Väga kehv ost oli too.
Aga kokkuvõttes jah, minu jaoks Carefree või Always.
Kindel ei Discreet'ile.

Päevade ajal: Libresse, Bella Panty, Tampax tampoonid

Valgevooluse ajal kasutan vetsukat (vetsupaberit), sest ei viitsi raha raisata ja vetsukas on hea imavusega ka veel. Ostad mingi paki rulle, saad teha ise pesukaitsmeid :mrgreen:
*Hetkel Piretiga jalutamas*
Pulmakellad helisegu! 30ndal pulmad!!!!
*Ootan lapsi nimega Dora ja Daisy!*
Minust saab Vaher!
*Piret on pahur täna*

Endal ei ole veel päevi. Õest jäänud sahtlisse... no umbes natuke väga suur hunnik sidemeid, kaitsmeid ning tampoone, läheb tarvis! :P

ega jh, ema on mitu korda palunud osta sidemeid, siis lihtsalt lähen ja seisan seal pesukaitsmete riiuli ees ja silme eest läheb hullematmoodi kirjuks - niiiii suur valik. Veel mingid mehed lähevad mööda ja vaatavad ikka niii veidrate pilkudega, et värin käib üle selja, aga halloo kas ei või siis osta ? :D

Teate, tüdrukud. Mitte kedagi absoluuutselt ei huvita kas sa ostad paki pesukaitsmeid või paki piima või mida iganes muud. Kui sa just ei hakka, ma ei tea, näiteks Always'i reklaamilaulu laulma ja paljalt ringi jooksma, ei vaata mitte keegi sind imelikult. Teistel on paremadki teha ning ka neil on neid teie nimetatud "piinlikke oste", mehed peavad kondoome ostma, naised intiimkaupa.. Rahunege oma selle piinlikusega ometi. ;)
All in all it's just another brick in the walll.

Ma enne kasutasin ema pesukaitsmeid, aga need on nii nõmedad need Vuokkoset, ei kleebi ja jääb ebamugavalt kortsus. Ostsin siis esimestkorda endale uued pesukaitsmed, alguses oli poes palju rahvast ja hästi ei julgend (äkki näen mõnda tuttavat:O), aga lõpuks polnud kedagi ja ostsin lihtsalt ära, pärast sain naerukad, et tegelt polnud ju mitte midagi hullu :P
Nüüd kasutan (mis ostsin) Discreet DEO summer fresh. Pisike pakk, 20 tk on pakis. Kollane pakk selline. Päris head, väga rahul :D Õhukesed, aga imavad hästi ja on jõhkralt mugavad, maksid ka 1 EUR aint...

Pesukaitsmed: Panty Liners
Sidemed : Naturella Ultra 20 tükki pakis :) (Maxi suuruse kõige väiksemad)
Ööseks : Naturella Ultra , väiksemad , kui öösidemed , kuid piisav suurus .(Maxi suurus , enne "Goodnighti")
Tampoonid : Ob pro comfort mini .
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Minul hakkasid alles üleeile päevad, ma alguses ei saanud ültse aru mis see on, sest kuivand veri nii pruun ja valu ka kõhus ei olnud :lol: aga praegu kasutan neid Alwaysi hügieenisidemeid Platinum Collection normal (4 tilgakesega) neil need tiivakesed ka :D neeed on päris head, imavad hästi niiet ei saa arugi kui palju verd tulnud on, alguses oli ebamugav nendega olla aga nüüd väga hea :) Mul igaksjuhuks ostetud ka Alwaysi pesukaitsmed Everyday Normal :) neid proovinud veel ei ole aga tunduvad väga imavad ja pehmed :) tahaksin osta ka tampoone et proovida kuidas nendega trenni teha on, sest sidemetega ebamugav :roll: muidu enne kui mul päevad hakkasid kasutasin vahetevahel discreeti, väga õhukesed ja ei saa ültse aru et need sul on, aga ma lõpetasin nende kandmise ära kui ma ostsin need summer freshi lõhnaga, ajasid õutsalt kihelema :?
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”