Milliseid pesukaitsmeid kasutad?

Always
Hääli kokku: 164 (42%)
Libresse
Hääli kokku: 62 (16%)
Vuokkoset
Hääli kokku: 12 (3%)
Discreet
Hääli kokku: 58 (15%)
Bella party
Hääli kokku: 2 (1%)
Carefree
Hääli kokku: 26 (7%)
Mingi muu
Hääli kokku: 22 (6%)
Ei kasutagi
Hääli kokku: 49 (12%)
Hääli kokku: 395

küsitlus : pesukaitsmed

Milliseid pesukaitsmeid kasutad?

* Always
* Libresse
* Vuokkoset
* Discreet
* Bella panty
* Carefree
* Mingi muu

Kui te kasutate näiteks alwaysi siis mis sarja oma. fresh tavalised normal, large jne.

Nt libresse: natural , big vms.

Lisasin postitusele küsitluse - nii saad oma küsimusele vastused ja postitustena tulevad vaid täiendavad kommentaarid :wink:
PS! Lisasin oma algatuslikult veel ühe vastuse varjandi: Ei kasutagi.
Mod.1

ma kasutan suht kõiki :D

Mul lemmikut pole, aga :

valgevoolusega kasutage(kasutan) Libresse Natural. Sellel on ka all kile nagu sidemelgi, et kui päevad hakkavad koolis vkm siis see kaitseb ka.

Niisama kasutan carefreed , vuokkoset ja discreeti.

Always ajab jah kuidagi sügelema.

Re: küsitlus : pesukaitsmed

lizzy100 kirjutas:tahaksin vahele küsida et kas on normaalne et mingi 13 aastane ja 160 pikk läheb ja ostab endale ise pesukaitsmeid. :D
mina näiteks et suuda seda teha kuna ma tunnen et kui ma sinna lähen ja need võtan siis nagu kõigi pilgud puudutaksid mind.. :lol: :lol: :lol: :lol:

rääkige kuidas teie esimest korda ostsite. täh
müüjat ei huvitagi mida sa ostad, peaasi et maksad, ausõna, ise kartsin ka(olen 12.) :wink:
Enne, kui õpid tundma teisi, õpi tundma iseennast.
HugHug !

mina läksin poodi, kus pole eriti paljurahvast. siis vaatasin, et ega kedagi minu tuttavat pole või minuvanust poes pole ja siis võtsin pesukaitsed ja võtsin midagi veel et ära peita neid korvis ja siis ruttu kassasse, jube hea tunne oli pärast kui ostetud. aga siis oli üks lugu veel , et mul polnud selajal päevi, aga ema palus mul nagu talle osta, sest tal oli toimetusi . tegin sama mis pesukaitsete ostmisega ja siis oli veelparemtunne . :)

Esimesed pesukaitsed olid Always smallid,teised always normalid(no need ostis ema)
Aga kolmandad,need mis ma alles ise otsisin on Carefree,neid pole veel proovind,mingi hull kahtlane oli,läksin poodi võtsin näksi ja värki,ja siis tuiasin lissalt poes ringi ja kogusin julgust,ja siis lissalt läksin ja niii hea tunne oli kui ostud oli XD

aaga ma ütleks, et kõige paremad pesukaitsmed on Carefree omad, sidemed aga Libresse ja Alwaysi.
sidemetest on kõige mugavamad Libresse Secure Fit ja ma avastasin et ka Alwaysi Ultra Sensitive on väga mugav, ei tunne eriti ja nahale mõjub hästi, muidu Always suht keemia, aga see on vägaviis, ise kasutan Alwaysi, sest see imab hästi, pole kunagi alt vedanud. :wink:
Enne, kui õpid tundma teisi, õpi tundma iseennast.
HugHug !

lizzy100 kirjutas:tahaksin vahele küsida et kas on normaalne et mingi 13 aastane ja 160 pikk läheb ja ostab endale ise pesukaitsmeid. :D
mina näiteks et suuda seda teha kuna ma tunnen et kui ma sinna lähen ja need võtan siis nagu kõigi pilgud puudutaksid mind.. :lol: :lol: :lol: :lol:

rääkige kuidas teie esimest korda ostsite. täh
muidugi on see normaalne.
minu esimene ostmine ei olnud ka just kõige julgem, ma seisin kusagi hoopis teiste asjade juures ja piilusin, siis võtsin ja läksin kohe kassasse ja kotti ja minekut. Teised korrad olen läinud ja lugenud isegi pakkide pealt tekste ja riiuli juures pikalt mõelnu, et mina võtta, aga jah esimene kord on ikka vastik küll.
Rääkigem asjades vabalt, sest kindlasti on kusagil keegi kelle abi läheb sul vaja või kellel läheb sinu abi vaja!!!

minu esimene ostmine ei olnud ka just kõige julgem, ma seisin kusagi hoopis teiste asjade juures ja piilusin, siis võtsin ja läksin kohe kassasse ja kotti ja minekut. Teised korrad olen läinud ja lugenud isegi pakkide pealt tekste ja riiuli juures pikalt mõelnu, et mina võtta, aga jah esimene kord on ikka vastik küll.[/quote]

Täpseltt !!! Minul oli samamoodi :roll: :roll: :roll: . :)
Olen alati abivalmis ! ;)

Missugused on "bella party" sidemed ? Tahaks proovida, ei ole suurtemates poodides ka näinud :S . Kust saab ?
keegi igatahes küsis.

need on tegelikult Bella Panty. Oleneb kus linnas sa elad, Tallinnas on neid näiteks watsonsis. Kuna need pole eriti populaarsed on ka neid väiksemates poodides.
Need on üldiselt samasugused nagu teisedki, aga üks variant on, et on kokku pakitud pesukaitse. Selline, hästi väike. Need on muidu odavamavad kui teised.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”