Kus kohas teil hakkasid esimesed päevad?

kool
Hääli kokku: 96 (18%)
kodu
Hääli kokku: 311 (58%)
rand
Hääli kokku: 8 (1%)
ekskursioonil klassiga
Hääli kokku: 10 (2%)
peol
Hääli kokku: 6 (1%)
Muu
Hääli kokku: 69 (13%)
õues kuskil
Hääli kokku: 15 (3%)
sõbranna pool
Hääli kokku: 21 (4%)
Hääli kokku: 536

Re:

lexy kirjutas:kodus hakkasid.
Mul ei olnud ema kodus, ainult isa ja noorem õde. Nüüd juba kolmandat korda on. Ema ei tea ikka, ma ei julge talle öelda. See on nii tüütu noh. Ma ei vihka neid, sest et ilma nendeta ei saaks ma lapsi. Kuid siiski, ma pean alati WC-paberitega asja läbi ajama, sest et ma kardan et keegi näeb kui ma ostan sidemeid vms. :oops:

Ma ei õelnus ka emale midagi alguses ta sai alles, mingi viienda korra juures teada.WC-paberitega lägi ajamine on ka ikka vale ju, mina ei julgenud samuti alguses midagi osta, aga ma teadsin kus hoiab mu ema oma sidemeid ja kuna tal endal neid vaja ei läinud siis(väike laps, siis ei ole päevasi)võtsin tema sahtlist sidemeid, see pole just kõige viisakam aga noh mis teha, ei julgend öelda. Lõpuks võtsin siiski julguse kokku ja käisin poes ära. Läksin väikesesse poodi seal sai kiirest üle vaadata ega ühtki tuttavat poes ei ole ja siis kiiresti mingisugune pakk sidemeid ja kassast läbi pakk kotti ja korras. Ainult see esimene kord oligi hirmus ja häbi aga enam mitte, aga eelistaksin ikkagi neid väiksemaid poode.(elan Saaremaal, siin on väikesi poode päris palju.

Re: Kus kohas hakkasid teil esimesed päevad???????+

Kodus. Suvel. Kui ärkasin, siis tundsin, et nahk ja pisikesed karvad on pükste küljes kinni ja lahti ei saa. Siis läksin vetsu ja nägin, et verd on tulnud, eeldasin, et päevad. Käisin pesus ära, panin teised püksid ja sideme endale ja siis käisin pidevalt uudishimust kontrollimas WC-s. Mul vedas ikka, et nii lihtsalt see asi läks.. Palju hullem oleks olnud, kui koolis oleks see juhtunud.

mul hakkasid sõbranna juures aga tean yhte lugu vanastajast(õps rääkis meil)
noh oli yks tydruk ja sel ajal ei räägitud talle päevadest mitte midagi ja ta ei teadnud mis neéd on , siis ta oli koolis ja tal hakkasid seal vetsus päevad ja ta ei teadnud mis see oli ja siis ta mõtles et ta on haige ja sureb ära ja siis ta tappis ennest ära(ta ei teadnud mis need on , nniet vanemad rääkige oma lastele päevadest!) :roll:

mix kirjutas:mul hakkasid sõbranna juures aga tean yhte lugu vanastajast(õps rääkis meil)
noh oli yks tydruk ja sel ajal ei räägitud talle päevadest mitte midagi ja ta ei teadnud mis neéd on , siis ta oli koolis ja tal hakkasid seal vetsus päevad ja ta ei teadnud mis see oli ja siis ta mõtles et ta on haige ja sureb ära ja siis ta tappis ennest ära(ta ei teadnud mis need on , nniet vanemad rääkige oma lastele päevadest!) :roll:
tänapäeval teavad ju kõik, sesmõttes, et telekast tuleb seda ka ju, see teemaks, ja koolis on sellest juttu, lihtsalt iseasi milllal. ja sellist asja enam ei ole lihtsalt. enam ei hakka end sellepärast keegi ära tapma.
[color=#4080URR! : d40][/color]

aga vot , :D mina ootasin neid päevi hakaksid kuskil aassta tagasi ;) ja muide tuli just suusareisilt ja kuna olime atoga siis tulime rongiga vanemaid kaasas ei olnud olin tuttava perega ja kui koju jõutsin siis mõtlesin et kuidagi imelik on olla olnud läksin vetsu ja seal se siis oligi . ikka päris õnnelik olin :D
aga sidemete koha pealt on juhtunud üks naljakas lugu minu jaoks:D isa saatsi mind apteeki sidemeid ostma( no siis kui verd kusagilt mujalt tuleb) no läksin ja küsisin et 7 pakki sidemeid , ta näitab siis naiste sidemete peale a ütlesin eieie vere sidemeid aga need ongi ju . no neid millega käe haava knni mässida :D ja ta ei vaadanud ültse imelikult kuigi arvas et ostan 7 pakki :D ja ma olen suht lühikest kasvu ka nii et jahh :D

mmm aga ´ma tean et teil on juba alanud , aga ma olen 13 ja nooh rinnad suhteliselt suured ja enamus headel sõbrannadel on juba hakanud . suvel oli kaa nnii ja vahest praegu on ka nii olnud et kõht valutab ja paha olla on !vahest kannan ma sidemeid kaasas aga nüüd ma pole eriti kandnud ?ühesõnaga minu probleem on selles et ma kardan päevasid ei tea sellest midagi , tampooni suvel ei julgeks panna kuna ma ei teaks kuhu seda panna !(kuidas lükata jne...)ja siis kui kooolis keset päeva hakkavad !misasja praegu on mul ainult valgevoolus mis on ka väga tugev .kas teil on kaa nii. palun kirjtage!ja ma ei naljata ! :oops: :oops: :oops:

Kodus märkasin, et aluspüksid on vähe pruunikad, aga läksin õue. Kõht valutas õrnalt, hästi vähe, läksin sõbranna juurde vetsu, aluspüksid olid verised, teksad mitte. Tuiasime veel tund-kaks väljas, kui koju läksin siis kannatasin tunnikese, ütlesin emale ja jrgm. päev ei läinud kooli, kuna tundsin end halvasti. Aga nüüd olen harjunud, aasta juba olnud.

mul hakkasid täna:). (14 olen)

igatahes olin koolis ja lihtsalt ühest hetkest hakkas kõht räigelt valutama. järgmine tund oli mul juba suusatamine. ma läksin ikkagi suusatama kuigi mul kõht lihtsalt nii jubedalt valutas. peale suusatamist ma ei läinud järgmisse tundi ka sest kõhuvalu läks järjest hullemaks. hiljem jõudsin siis koju ja pikalt mõtlesin kuidas emale öelda. aga ema hakkas juba poodi minema ja ta küsis et kas ma tahan midagi poest siis ma vastasin et pakk sidemeid sest mul hakkasid päevad:D. ema õnnitles ja siis mul oli hea tunne et sain talle öeldud:)

ma mäletan , et mul hakkasid koolis , aga ma kodus avastasin.
mul tol reedesel päeval kõht valutas ja üldse oli paha ollla , mind lasti siis koju.
ema oli kodus ja kui ma talle ütlesin , et kõht valutab , siis ta kohe ütles , et äkki hakkavad mul päevad , aga mina kohe muidugi vastu , et ei hakka mul veel midagi . käisin vetsus ja oh , mida ma näen !
läksin vetsu uksest välja ema juurde ja vastasin , et hakkasidki .
mul vedas ikka siis.

mul oli just sünnipäev. ma vabandasin külaliste ( sugulased) ees ja läksin oma tuppa pikutama. siis tundsin märgsust. siis mõtlesin, et noo nii, peale selle, et mul kõht valutas, nüüd ma ei suuda häda ka kinni hoida :D:D ja läksin vetsu, alguses ei saanud arugi. siis vaatasin vetsupaberit janii läksiki..
jrgmisel päeval:
ema, ma tahtsin sulle juba eile midagi öelda.
ema: naisteprobleemid jah ? :)
ja ma noogutasin.

Re:

starhyte kirjutas:Sõitisin parjasti Tartust koju Viljandisse, kui tundsin, et miskit nagu mäda, kiheleb ja värki. Koju jõudes läksin kohe vetsu ja siis nagu määris ainult, siis juba teadsin, et ok vist on aeg ja järgmine päev hakkas siis õige asi pihta.Emale ütlesin, et mul oleks vaja midagi rääkida, vaatasin silma ja see sai kohe aru :D et oi, palju õnne :D

Sa elad viljandis?Kus täpsemalt???
Ma elan suht viljandi külje all
Mis su nimi on ja kui vana oled?

Mul hakkasid ka kodus öösel ..kui hommikul ärkasin siis tundsin ,et kuidagi kahtlaselt märg on :D ja kui vetsu läksin siis vaatasin ,et ohhoo päevad:D aga noh ma ei kartnud midagi sest sugulasel hakkasid kui ta oli soomes ja külas hommikul kui ärkas siis olid kõik linad verised ta nuttis jne šokis oli:D:D ja siis ma olin juba nii palju targem ,et kui mul hakkavad võtan asja rahulikult :D ja nii ma tegingi:D.

Mul hakkasid Vembu-Tembumaal. Muidugi oli suve kõige palavam päev ja ma käisin seal ujumas. Peale ujumist vahetasin riideid ja bikiinipüksid olid natuke tumedamad, aga kuna ma eelmisel päeval olin jõe ääres käinud ja seal võis vabalt muda vms bikiinid tumedamaks teha, ei pööranud sellele üldse tähelepanu. Hiljem, kui WC-sse läksin, märkasin, et aluspüksid olid ka sellega koos. Panin WC-paberit ja ohkasin sügavalt. Ei oodanud absoluutselt. Kui WC-st välja läksin, vahtisin hästi ülbelt ühte tüdrukut, :lol: . Ma ei teagi, miks. Mõtlesin, et olen mingi eriti suur tüdruk nüüd... ;)
Pärast läksime veel perega tuttavate poole ööseks ja seal panin ka WC-paberit alla. Emale ei julgenud öelda... Ütlesin õhtul enne magamaminekut küll, et kõht valutab. Ta arvas, et päevad, aga ma hakkasin täiega vastu ajama, et ei-ei! :mrgreen: Järgmisel päeval tuiasime veel linnas ringi ja siis olin küll suhteliselt hädas. Verd tuli juba palju rohkem. Lõpuks kogu autosõidu ajal koju istusin hästi imelikult kaardus kuidagi, et tagumik istet ei puudutaks ja verd läbi ei tuleks, :lol: .
Ma ei saa nüüd sellest aru, miks ma peretuttavate juures nende tütrelt (kellega me superhästi läbi saame) sidet ei küsinud. Tal siis olid juba päevad ja oleks kindlalt andnud, ;) . Aga nojah, ma olin siis vist suhteliselt šokis...
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Täna hakkasid, kodus, öösel vist ;)
mingi ma mõtlesin kodus et minna vetsu või mitte (enne kooli) ja siis ülla-ülla, alukate peal veri. ema magas siis ma ruttu ütlesin et kuule mul on veri alukate peal, ta andis ruttu sideme, ma panin selle alla ja ruttu kooli. eelmisel nädalal oli jumala suur valgevoolus ka ..
muidu ma ei oodanud eriti, arvasin et tulevad mingi juunis või nii : D

mul hakkasid ka koolis, olin 13 vist
Tunnis tundsin, et midagi oleks nagu imelik jne, küsisin välja. Käisin wc ära ja nägin, et hakkasidki päevad. Päevade algul tuleb suht vähe, nii et panin wc-paberi ja olin vapralt tundide lõpuni koolis. Mul mingit shokki v midagi polnud, kuna ma teadsin sellest kõike juba ja ema oli mind hästi ette valmistanud. Ennem oli juba rõõmus :D
Siis läksin koju ja võtsin ema kapist sideme ning kui ema koju tuli ütlesin talle ka. Ta lihtsalt küsis, et on sul kõik olemas ja korras ja ma ütlesin, et jah... ja nii see kõik algaski :)

Hakkasid tegelikult rannas, aga märkasin tükk aega hiljem.
Olin siis tädi juures Tallinnas. Üks õhtu, kui magama läksin hakkas kõht hullult valutama, peaaegu pool ööd nutsin valudes, tädile ei julgenud öelda :lol:
Siis järgmine hommik sõitsime mere ääde, ujusin ja värki, ise ei kahtlustanud midagi. Peale seda sõitsime tädi koju, ujumisriided viskasin kiiresti kraanikaussi, ja läksin siis vetsu, ja siis ma märkasin. :D
Vaatasin siis ujumispükse kah, ja nad olid jalgevahelt julmalt punased, hea, et keegi tähele ei pannud.
Elus otsitakse alati seda, mida ei leita ja leitakse, mida ei otsita ...

Re:

lexy kirjutas:kodus hakkasid.
Mul ei olnud ema kodus, ainult isa ja noorem õde. Nüüd juba kolmandat korda on. Ema ei tea ikka, ma ei julge talle öelda. See on nii tüütu noh. Ma ei vihka neid, sest et ilma nendeta ei saaks ma lapsi. Kuid siiski, ma pean alati WC-paberitega asja läbi ajama, sest et ma kardan et keegi näeb kui ma ostan sidemeid vms. :oops:

Misasja sellepärast ei osta sidemeid??? :lol: :lol:
Natuke mõttetu see pole, ega vahet ju polegi kui keegi näeb, miks need sidemed siis müügil on.
Normaalne on ju, et sa ostad. :mrgreen:

btw endal pole alanud suht norm ju ma 11 ka veel. -.-
Kui sul on mure ära heida meelt, siia kirjutades on sul pool muret läinud ^.^
Ole kannatlik ja jätka oma teekonda!
Ole positiivne!
Ära karda!
Kasuta tahtejõudu!
Ja valluta maailm!

Kodus . Hommikul kõht rämedalt valutas , tegin enda igahommikused asjad ära ehk panin riidesse jne , ning käisin vetsus , vaatan ohoo . Ma ei tea ma ei julgenud rääkida emale siis ema oli köögis ja ma koridoris , ning võtsin julguse kokku ja läksin ema juurte kööki '' emme , mul hakkasid päevad '' ja purskasin nutma , ise teadmata miks . Siis emme lohutas ja ütles et ma ei pea kooli minema :)
Elu nagu hernes ...
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”