Kus kohas teil hakkasid esimesed päevad?

kool
Hääli kokku: 96 (18%)
kodu
Hääli kokku: 311 (58%)
rand
Hääli kokku: 8 (1%)
ekskursioonil klassiga
Hääli kokku: 10 (2%)
peol
Hääli kokku: 6 (1%)
Muu
Hääli kokku: 69 (13%)
õues kuskil
Hääli kokku: 15 (3%)
sõbranna pool
Hääli kokku: 21 (4%)
Hääli kokku: 536

Re: Kus kohas hakkasid teil esimesed päevad???????+

Issand kui jube mul hakkas spordilaagris mul ei olnud sidemeid tampoone ainult pesukaitsmed ja see on nii jube ma ei julgenud kuhugile istuda sest see võis mustaks minna ja see juhtuski kõik nägid valge lina valge siis kraapisin sääsahammustuse katki ja ütlesin et kogemata läks see sääsehammustus. Meil olid ju trennid 1.5 tundi järjest me käisime ujumas ma käisin iga 15 minuti pärast wc teised arvasid et mul on mingi haigus et ma nii tihedalt käib. Aga see oli väga jube niisiis soovitan sellises eas olevatel tydrukutel hoida kotis kaasas et teil ei tuleks sellist kogemust . Ja kui teist korda hakkasid olme pärnus vee keskuses ja mul olid ainult sidemed kaasas aga nendega ei saa ju ujuda õde andis oma tampoone kuid polnud neid kunagi kasutanud ja see oli jää suur. Siis mu õde küsis teiste naiste käest nõu nad ütlesid et neil väiksemaid tampoone ei ole aga minge poodi ja ostke . Siis me l äksimegi rätikut ümber poodi siis me ostsime väiksemad tampooni väga imelik oli aga sai korda . Kolmas kord kui mul päevad olid olime perega kodust väga kaugel ja kaua mul oli ainult üks tampoon ja see sai täis siis oli jälle suur jama ma panin paberi aga see ei aidanud. Sellel korral õde ka ei olnud ema ka mitte . Sis läksime lõpuks koju . Kõik sai korda. Enam mul probleeme polnud pole.

Oli suvi, päike paistis ja mõnusalt soe. Istusin kodus laua taga ja sõin maitsvaid Kelloggs hommikuhelbeid maapiimaga, vaatasin aknastpaistvaid kauneid rohelisi kaskesi ning järsku tunnen mingisugust ebatavalist märgust allpool. Läksin siis peale söömist vetsu ja vaatan, et oioi-mingi imelik punane ollus alukatel..Ja siis tuleb meelde, et aa, see on ju mens (õdedega oleme sellest juba ammu huvi pärast rääkinud, et mida kõike teha, kui päevad on, kummad on paremad, sidemed või tampoonid, mis ise arvate jne+igasugu küsimusi on ka küsinud)..Lähen siis vaatan sinna kurikuulsasse sideme ja tampoonidesahtlisse uudistama, mida valida..(meil on üks sahtel, kus on igasuguseid sidemeid ja tampoone, erisuuruste, lõhnade jms)..Võtan algul sidemed, kuid lõunapaiku kasutan juba tampoone, sest need on mugavamad ja pole ohtu, et midagi püksis laiali valguks, et kui oled nt mingis imelikus asendis, et veri ei läheks pükste peale.

Koolis :oops: ... Päris jube oli küll. Mul oli veel alles kolmas tund ja siis järsku nagu keset tundi tunnen et kuidagi jube imelik tunne on. No ma mõtlesin algul et kujutan ette v nii. Tund lõppes ära ja me läksime klassist välja ja mu klassiõde ütles et sul nagu püksid mingi punase jamaga koos v nii. Ma nagu ruttu ruttu vetsu ja nagu omg mida ma teen. A siis ma kuulsin kõrvalkabiinis mingi tüdruk küsis et kas mhl pesukaitset vaja, ja ma nagu ma ei tea... ja ta oli nagu sul läheb seda vaja ;) ma panin siis ja läksin kohe kehka pükse otsima. Aga jh suht jube ja piinlik oli küll... :?

Mul hakkasid kodus õhtul hilja. Ma saan aru et mul hakkavad päevad kui ma mõtlen sellele ja käin hästi tihti vetsus kontrollimas et ega mul päevi pole. Ema koguaeg kysib et kas mul on ikka kõik vajalikud asjad olemad. Mul on veits piinlik kui ta sellest räägib. Kui mul on päevad ja kui mul on kool siis ma tihti kannan pikki pluuse et kui juhuslikult tuleb mingi plekk

Mul hakkasid nii, et kui koolist tagasi tulin sõbraga siis tundsin, et nagu midagi tuleb, aga arvasin, et valgevoolus. Õnneks läbi pükste ei tulnud ja kandain musti retuuse. Olime veel natuke väljas ja siis läksin koju ja avastasingi. Võtsin sideme ja panin alla. Peale seda läksin trenni, ja peale seda ema tuli mulle järgi ja läksime poodi. Siis ma seal poes ütlesingi mul hakkasid täna päevad. Siis võtsime mulle vajalikud asjad ja asi ants. Ma enne seda ka ikka pablasin ja mõtlesin koguaeg, kuidas ma seda emale ütlen, mul pole temaga kõige soojemad suhted ka.

Mul hakkasid mingi juulis siis kui oli täiega palav ilm. Me pidime emaga randa minema ja siis kodus ma tahtsin panna ujumisriideid selga, võtsin alukad ära ja üllatus :( mingi pruun plekk alukatel :(
Ja siis ma nagu lihtsalt näitasin neid veriseid alukaid oma emale. Ja siis ta hakkas rääkima et ma "sain nüüd naiseks " vms :( ma ei saanud 4-5 päeva ujuma minna kuigi oli täiega palav ilm :( hirmus aeg päevade alguseks

Aga üldiselt vedas et mingi koolis ei hakanud :D :D :D
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”