Kus kohas teil hakkasid esimesed päevad?

kool
Hääli kokku: 96 (18%)
kodu
Hääli kokku: 311 (58%)
rand
Hääli kokku: 8 (1%)
ekskursioonil klassiga
Hääli kokku: 10 (2%)
peol
Hääli kokku: 6 (1%)
Muu
Hääli kokku: 69 (13%)
õues kuskil
Hääli kokku: 15 (3%)
sõbranna pool
Hääli kokku: 21 (4%)
Hääli kokku: 536

Re: Kus kohas hakkasid teil esimesed päevad???????+

Enne trenni avastasin, et midagi kahtlast on teoksil(käin purjetamas), terve trenni pabistasin hullult, et nüüd tuleb kindlasti läbi, ja mu valge paadi pealt näevad kõik, et mul päevad. Õnneks tuli väga vähe, nii et jõudsin vabalt koju. Sama päeva õhtul käisime perega naabrite juures saunas ka, suht vastik oli, kuna ema ja sõbrannad teadsid, aga sain hakkama.
Mäleta sõpra, kes alati naeris, kuid harva oli õnnelik.

Kõige nõmedamas kohas üldse.. rannas.. ÕÕÕHHHH..appi :D:D Sain kuidagi hakkama, aga vägaväga jama oli olla. See oli ekskursioon, mis kestis terve päeva.

Ja siis on kurb juhtum ka oma koolilõpu tutipäevalt, kui kunagi põhikool lõpetatud sai. Teatavasti on seal ju veepritsimine. Pesukaitse imas vee sisse ja arvake, mida ta imamata jättis ja mis hiljem praktiliselt kogu mu lühikesi pükse kattis 8) ...

Pole mul nende asjadega vedanud :D

Vedas, sest olime just reisilt tulnud ja siis kodus hakkas kõht hullult valutama, olin diivanil kägaras jne. Siis pidi magama minema ja läksin enne vetsu. Siis olid alukad pruunid, läksin kohe vannituppa (ema ja isa olid seal) ja näitasin empsile ja ütlesin et mul kõht lahti vist vms.
Ta ütles, et hoopis päevad vist ja siis ma sõimasin teda(maitea miks, piinlik nüüd, ta ütles seda niikõvasti isakuuldes ka) ja jooksin minema. Nutsin ka vb. Aga siis ta aitas mind jne :)
Olin siis 11, nüüd juba üle 3 a möödas sellest.

Re:

lexy kirjutas:kodus hakkasid.
Mul ei olnud ema kodus, ainult isa ja noorem õde. Nüüd juba kolmandat korda on. Ema ei tea ikka, ma ei julge talle öelda. See on nii tüütu noh. Ma ei vihka neid, sest et ilma nendeta ei saaks ma lapsi. Kuid siiski, ma pean alati WC-paberitega asja läbi ajama, sest et ma kardan et keegi näeb kui ma ostan sidemeid vms. :oops:
[color=#FFFF00URR]t[/color]

Olin siis kodus.
Tõusin hommikul ja tundsin, et imelik tunne jalge vahel. Panin käe sinna alla ja tuli verd :P Ma ei saanudki tegelt aru, et päevad, kuigi verd ikka oli. Läksin vetsu ja võtsin ühe pesukaitsme. Koolis tuli vetsukas ja läksin wc-sse. Siis oli verd juba palju. See oli hetk, mil avastasin et mul on nüüd päevad. Õnneks oli mul hügeeniside kotis olemas :) Kasuemale ei julgenud öelda. Kui ta hakkas õhtul poodi minema, tuletas mulle meelde, et ma ikka ujumistrenni läheks. Siis ma ütlesin, et ma ei saa, kuna mul on päevad. Ta oli veidi kuri, aga pärast poeskäiku andis ta mulle paki hügeenisidemeid ja ka vihiku, kuhu ma oma menstruatsiooni tsükli sain kirja panna. Järgmine päev rääkis minuga ka sexist ja sõnas veel, et kui ma rasedaks jään, et ma kindlasti siis ei kardaks, nii nagu päevade algusega. 8)
Eriti mulle just päevad ei meeldi kuna mul on need väga vererohked ja 7 päeva. Öösiti on lugu kõige hullem. Veri jookseb selga ja hügeenikas laseb läbi :shock: Aga ma avastasin, et suured päästjad on tampoonid :D
Esimeste päevade öösiti kasutan tampooni ja hügeenikat. Viimastel kordadel olengi otsustanud tampoonide kasuks :roll:
Olen 14 ja päevad hakkasid 11 aastaselt.
Edu teile!! :wink:

Algasid kodus 01. 01. 2012 :D Selline kingitus siis kohe aasta esimeseks päevaks :D
Terve hommik valutas kõht kuidagi teistmoodi, ei oska kirjeldada, igatahes see ei olnud hea tunne :D
Küsisin siis siit abi :D jne. Emale ei ole julgenud öelda, ega ütle kaa :D Aga ma usun, et ta on sellest ise
aru saanud :D sest tampoone ja sidemeid kadus tohutult :D
Ahjaa, olin siis 12 :D 26 päeva oli 13 eluaasta saabumiseni aega :D
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Minul oli päris naljakas lugu :D Hakkasid küll kodus, aga kedagi polnud kodus peale mu 15 a venna. Ise olin siis 11 :D Siis mul hakkasid päevad nagu äkki ja ma ei saanud aru, mis toimub. Istusin vetsus ja nutsin, ning siis vend kuulis ja lõi vetsu ukse kuidagi lahti, ning ma ei tea kuidas ta seda kõike nagu teadis ja nii, aga siis rääkis ära, et päevad hakkasid ja mis need on jne ja otsis mulle ema pesukaitsmed kusagilt :D :D Aga ma olen oma vennale niii tänulik selle eest!! <3 Igatahes hetkel olen 14 ja see kõik on nüüd normaalne juba, algul oli hirmus :?

Aasta aega tagasi. Olen 14. Olime vanaema juures ja pidime minema suguvõsakokkutulekule ja siis ärkasin kell 5 hommikul üles ja nägin, et linad ja öösärk olid verised. Läkilsin emale ütlema . Kui ma ta äratasin oli ta mingi mida on? Ja siis näitasin talle oma öösärki ja ta oli mingi kohe püsti. Aga tal olid ainult pesukaitsmed, siis pidin nendega läbi ajama. Hommikul ostsime sidemeid. Mu emal ja isal oli veel tutvumisaastapäev ja mu vanaema oli mingi, vaata kui hea kink. Ma olin täiega unesegane, eriti ei saanud midagi aru. Kõht valutas täiega terve päev.
All you can do is Believe!

Anonüümne plikaa kirjutas:Kodus.

Minu ema sai sellest poes teada.
Oli siis nii et olime poes- mina, mu õde ja mu ema. Nagu alati käisime kõik riiulivahed läbi. Kui jõudsime sidemeteriiuli juurde siis ütlesin et nohh.. mul päevad ja no mul neid vaja.. Siis emal läksid silmad suureks ja ta karjus üle supermarketi: "Sul on päevad!!!"

Oi seda häbi ja piinlikkust...
Ma ei saa naermata jätta.

Ise olid kodus, täitsa okk oli. Otsin ise kõik vajaliku. Müüa vaatas mind kahtlaselt, sest olin young veels iis.
Kogemustega inimene. Aitan ja abistan ning postkastki on lahti.

Iga mure on mure, olgu ta kasvõi pisike ja tähtsusetu.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”