Kus kohas teil hakkasid esimesed päevad?

kool
Hääli kokku: 96 (18%)
kodu
Hääli kokku: 311 (58%)
rand
Hääli kokku: 8 (1%)
ekskursioonil klassiga
Hääli kokku: 10 (2%)
peol
Hääli kokku: 6 (1%)
Muu
Hääli kokku: 69 (13%)
õues kuskil
Hääli kokku: 15 (3%)
sõbranna pool
Hääli kokku: 21 (4%)
Hääli kokku: 536

mul nagu sajaga vedas selle asjaga,
nimelt olin ma eelmine päev just pulmas (imeilusa kleidiga, mis õnneks ei saanud rikutud, sest päevad hakkasid alles järgmine öö).
kuigi jah, parajalt tegemist oli sellega mul esimene kord ikkagi, sest pulmad toimusid sellises kohas kus oli ainult välikäimla ja me olime seal veel pärast seda ka mitu päeva...
Õnn pole eesmärk, õnn on eluviis!

koolis hakkasid,ma aru ei saanudki alguses et midagi on ,mingi niiske tunne oli vaid
läksin siis koju ,teel koju kaubamajas sain shokki - verised püksid jah kahju et ma enda nägu ei näinud
:roll: kodu jõudsin siis nutsin, pole aimugi mille pärast või mis tunded siis olid *oh kuidas ma neid päevi vihkan*
Üksindus

Panin, et ekskursioonil klassiga, kuigi kui täpsem olla, siis laagris. Helistasin emale, tema helistas enda sõbrannale kelle tütar oli minuga ühes laagris ja nii saingi sidemed ja vidinad kätte ja kõik oli korras. :) Laagris kasvataja küsis ka miks ma nii vaevatud näoga olen (kõht valutas) ja temalt sain ka abi.

Polnud eriti tore kogemus. Läksime klassiga kaheks päevaks Lätti. Piiril käisin WC-s. Ja mida ma näen? Jamh. Midagi mul kaasas polnud. Õhtu poole läksime veel Jurmalasse ka. Ma ei saanud vahepeal poes ak käie ega midagi, et kaitsevahendeid osta. Seega pidin ma Jurmalas lühikeste vahedega WC-s käima. Aga hakkama sain. Pärast jurmalaskäiku sai Rimisse minna. Ootasin, kuni kedagi meie bussist näha polnud, siis võtsin riiulilt suvalise hügieenisidemepaki ja kassasse. Kui makstud sain, viskasin pakendi ruttu kotti ja minek.
Täna on meie ülejäänud elu esimene päev.

koolis,
jube...
püksid olid hästi lõbusasti määrdunud.
hea et ma kehalise kasvatuse riideid koolis hoidsin, sain dressipluusi puusade ümber panna..
kuigi kummardada ja üldse liikuda ei julenud, istusin koguaeg :lol:
Pilt

Minul ka joppas :)
Algasid kodus, vetsus taipasin, et midagi on valesti.
:twisted:
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Mul hakkasid päevad esimest korda siis, kui olen just ise töö suvepäevadel. Mul oli sel päeval seljas lumivalge seelik. sesmõttes vedas mul, et hea ajastus oli - läksin korraks vetsu ja just siis hakkasid . . jubevedu sesmõttes. Ja siis paningi vetsupaberit sidemeasemele ja kõik oli kontrolli all. :wink:
Võtke elult kõik mis võtta annab, sest me elame vaid ühe korra. ;)

Ma mäletan seda väga hästi tegelikult :)
See oli 3 aastat tagasi..(olin 11 siis)Ma just tulin ühelt ürituselt, ja pärast kui koju jõudsin läksin hüppasin msn'ist läbi ja küsisin ühelt sõbrannalt kas ta välja viitsib..viitsis küll ja saime kokku;) Jalutasime niisama linna peal ja läksime veel sinna üritusele muusikat kuulama, pärast läksime lasteaeda niisama kiikuma ja siis hakkasime mõlemad kodupoole liikuma..terve tee oli tegelikult selline imelik tunne, ma arvasin, et tegu on valgevoolusega aga ei:D kui pärast koju jõudsin läksin ruttu vetsu, ja vaatasingi,et oi plää..ei ole võimalik..aga vot oli:D
all she wants is someone who will love her endlessy.

Kodus hakkasid, suhteliselt lambist :D Läksin nagu vetsu ja siis et oioioioi :D võtsin aga kapsit siis vajaliku ja asi ants. Mina ei mõista neid, kes päevi vihkavad ja ei julge nende ajal kuskil väljas käia ja paanitsevad :D

Kodus.
Aga ma olin juhm, ma ei saand sotti sest nägin mingit pruunitilka pükstes, läksin samade pükstega kooli ja kui koju tulin küsisin emalt, mis see on ... ma nii loll.. järgmisel hommikul ma ei tea miks, aga ma nutsin ma ei osanud midagi teha...mõtlesin et miks need päevad on...

Ma olin sel ajal vanematega soomes. Mingi öösel olin üleval ,vaatasin telekat ja siis oli selline tunne nagu tahaks vetsu,siis läksingi aga midagi ei tulnud ainult veits verd. :D Kellegile õelda kohe ei julgenud aga hiljem emale ikkagi rääkisin.

kodus hakkasid.
Mul ei olnud ema kodus, ainult isa ja noorem õde. Nüüd juba kolmandat korda on. Ema ei tea ikka, ma ei julge talle öelda. See on nii tüütu noh. Ma ei vihka neid, sest et ilma nendeta ei saaks ma lapsi. Kuid siiski, ma pean alati WC-paberitega asja läbi ajama, sest et ma kardan et keegi näeb kui ma ostan sidemeid vms. :oops:

mul oli selline asi et täna koolis noh oli selline imelik olla ja vetsu minnes märkasin et on päevad alanud.
mu ema on tallinas ja siis ma ei julgenud talle helistada. ma ootasin kuna ta msn-i tuleb ja siis ütlesin talle. ta õpetas mind mida teha ja nüüd on kõik korras.

Mina olin just poes riietuskabiinis, kui nägin et mu heledad teksad on natuke punakad jalgadevahel. siis avastasin, et mul on päevad :roll: . haiglas käisin vetsus ja panin nati wc-paberit . siis läksin ema juurde ( ema töötab haiglas) . mitu tundi ikka mõtlesin, kas rääkida või mitte, kuid siis pisarsilmi läksin talle vastu ning ütlesin, et mul hakkasid päevad . ta ei teinud teist nägugi ning pärast me rääkisime sellest :) poes ostis emme mulle kõik vajaliku ning kodus andis veel väikese õpetuse , kuidas paigaldada. Olin siis 12 :D nüüd kohe-kohe 15 8)

Kodus. Alles lõuna aegu. Käisin vetsus ja ästi natukene tuli verd. Mõtlesin, et okei ei hakka kohe paanitsema, ootasin pool tundi umbes ja läks üle. Aga siis hakkas uuesti ja sain aru et mul ongi päevad. Hakkasin nutma, päris kurb oli teada et oled suureks kasvanud nüüd :D Alguses tuli väga õrnalt, aga järjest hullemaks läks. Sai ka emaga öeldud et nüüd siis hakkasidki :D

Sõitisin parjasti Tartust koju Viljandisse, kui tundsin, et miskit nagu mäda, kiheleb ja värki. Koju jõudes läksin kohe vetsu ja siis nagu määris ainult, siis juba teadsin, et ok vist on aeg ja järgmine päev hakkas siis õige asi pihta.Emale ütlesin, et mul oleks vaja midagi rääkida, vaatasin silma ja see sai kohe aru :D et oi, palju õnne :D

Mul hakkasid maal,pidin alguses wc paberit kasutama.Linnas võtsin juba ema sahtlist.Ei julgenud emale ka rääkida.Ema sai aru et tal sidemeid kaob sahtlist ja ta sai juba aru.Vahepeal maal olles emal said sidemed otsa ja mul oli igaks juhuks endal kaasas.Sai emale laenatud siis ka sidemeid.Me ei räägi päevadest üldse,sest see ei ole mulle eriti huvitav ja ma vihkan päevi ja ma ei taha lapsi ka saada.Nagunii saan,nagu needus,aga ikkagi.:)
Maailma Jaoks Oled Sa Keegi,Kellegi Jaoks Oled Sa Maailm!

Re: Kus kohas hakkasid teil esimesed päevad???????+

ärkasin,läksin sööma söögi ajal tundsin et oli väga imelik olla mõtlesin et vahetan pesukaitsme ära ja siis tunnen end jälle kuivemana..:D olin vanaema juures.:D(see mulle nagu kodu olen sama palju seal) koolikotis kannan sidet juhuks kui kuskil õnnetusXD. ja siis läksin vetsu ja vaaatasin pesukaitset,"VANAEMA,VANAEMA" vema.: "mis on?" Ma: " tule siia! "
Vema: " oioi,sul on päevad" .:D:D ma ei mõika miks teda appi karjusin aga olin päris šokis..:D
Koolis rääkisin ka lähematele sõbrannadele:D:D mingi kõht valutas ka meeletult.:D koju minnes hakkasid külmavärinad...helistasin emale. " Tsau" ema:"tsau" "emme ma pean sulle midagi rääkima"
Ema põnevusel ja kõva häälega" PÄEVAD VÄ"!?!?!? " ma nutuselt: " jah".
suht koom oliXd
sõprus on vara mida tuleb hoida(L)

Re:

lexy kirjutas:kodus hakkasid.
Mul ei olnud ema kodus, ainult isa ja noorem õde. Nüüd juba kolmandat korda on. Ema ei tea ikka, ma ei julge talle öelda. See on nii tüütu noh. Ma ei vihka neid, sest et ilma nendeta ei saaks ma lapsi. Kuid siiski, ma pean alati WC-paberitega asja läbi ajama, sest et ma kardan et keegi näeb kui ma ostan sidemeid vms. :oops:

Sa ei pea emale rääkima kui sa ei taha, aga sa ei pea ka WC paberitega mässama, ausõna, müüjatel on suht savi mida keegi ostab, peaasi et raha makstakse, endal oli ja siuke mure, et müüjad vahivad imelikult ja tuttavad näevad, õnneks tuttavaid polnud läheduses ja müüjad vahtisid imelikult ainult siis kui ma liiga palju aega ühe riiuli taga veetsin. Aga kindlasti ära häbene, sa ei saa terve elu ju WC paberitega läbi ajama, :wink:
Enne, kui õpid tundma teisi, õpi tundma iseennast.
HugHug !

ma olin 11 aastane ja olin siis isanaise vanematekodus. ma tundsin ,et nii imelik on olla. läksin vetsu ja vaatasin ,et "ohho mis see on" ,ma ei saanud midagi aru. ja ma ei julgenud kellegile öelda ka . kuni lõpuks läksin isa naise juurde ja ütlesin talle,et midagi on viga ja siis ta ütleski,et mul on päevad. ma vastasin,et ta kellegile ei ütleks. aga noh eks ikka ta ütles mu isale ja isa helistas emale . ja siis ema helistas mulle,et miks ma talle ei rääkinud sellest midagi jne. :P
tüdrukud ei kaota kunagi , kaotajateks on poisid, kes jäävad ilma imelistest tüdrukutest.

Mul küll pole päevi , aga valgevoolus on ..
Ma mingi vääga lühikest kasvu tegetl oma vanuse kohta kuskil 155 cm 13 a. 3 kuud. Jam ja siis mingi pistsin pesukaitsmete paki lindile müüja vaatas miind nii kahtlase näoga , ma vahtisin veel kahtlasemaga vastu ja siis tal hakkas piinlik ja läks näost punaseks : D.
Ohh jahh , ei soovi neid päevi mitte kuidagi . Kuigi kehka õps on selle kohapealt vääga norm , eelmine päris naguu elupalju klassikaaslastelt , et mis ja kuidas , praegusele kirjutad tervislik põhjus ja kui ta küsib missugune tervislik põhjus ( ujumises nt. ) siis ütlen rõõmsad ajad ja ta nagu on sellist nägu et ei teeks väljagi või poleks kuulnud , seega jamh : ).
Aga noh mingit paanikat mul ei tekiks sellest , emale ma muidugi ei räägiks .. mulle ei meeldi lihtsalt , saan ise täitsa hakkama ja nagunii on ta mu pesukaitsmepakki näinud seega ei paanitseks nagu :D

Mul hakkasid koolis, märkasin juba siis ja kahtlesin nati, siis mul tuli vähe ka, sis ma hakkasin juba sellepärast kasutama pesukaitsmeid et mul aluspõksid niiruttu mustaks ei saaks, ja siiis nii oligi, et ma nägin verd ka lõpuks. Mul tulid külalised siis, ja ta nägi üht raamatut ja siis läkski teema sellele, aga ma ei öelnd talle, järgmine päev rääkisin emaga ja siis võtsin nats tema pesukaitsmeid, ta ostis mulle 2-3 esimest korda. Teine kord oli karmim, verd tuli rohkem, öösel hakkas läbi ajama, sest ma ei teadnud et nii palju tuleb ja panin väiksemad pesikaitsmed alla, aga siis oli jälle kõik ok. ma jätsin kõhuvalu ja verejooksu pärast ühele sünnipäevale minematta. :S Aga kolmas kord hakkasid mul ikka nõmedalt, haige olin, pidin arstijuurde pissiproovi minema andma, aga ma ei saand, (vetsus polnd elektrit ka) . Siis nüüd hakkasid ikka julma ehmatusega, mõtlesin hoopi teistele asjadele, järsku läksin vetsu, oli natuke tulnd, siis öösel tuli ka vähem, päeval koolis tuli palju juba. noo ja nii see lähebki, :D
Enne, kui õpid tundma teisi, õpi tundma iseennast.
HugHug !

eile hommikul ; D . kodus , xd . mingi läksin vetsu ja siis paber läks nagu pruunikasroosaks , läksin jälle , samamoodi , siis tulin siia , ja , küsisin selle kohta , täpselt ei saanudki teada aga , siis mingi õhtupoole natuke , läksin vetsu aluspüksid olid täiesti pruunid , tänu sellele leheküljele saingi teada et mul hakkasid , sest see oli pruun , aga ma ei teadnud et see võib pruun olla , mitte punane nagu veri ikka ; d

Mul hakkasid laagris. Laager kestis ainult ühe nädalavahetuse,õnneks(reedel tulime,laupäev ja pühapäeval läksime). Kell oli mingi 22.00. Meil käis mingi mega pidu,tantsisime ja laulsime ja ma tunnen juba natuke aega,et midagi nagu tuleb. Lõpus kell oli mingi 02.45 kui pidu läbi sai(laup. oli) läksin wc-sse ja vaatan,et mingi pruunikas asi on püksikutel. Mõtlesin kyll,et äkki on päevad,aga ei uskunud eriti. Lõpuks läksime magama ja mul ei tulnud und. Hakkasin mõtlema ja sain aru et mul on valgevoolus olnud juba üle 1 aasta,et äkki ongi päevad. Aga siis hakkasin pabistama,sest olen ju alles 11. Õnneks järgmine päev oli kojuminek. Jäin magama. Hommikul wc-sse minnes oli juba veidi verd ka tulnud. Panin natuke wc paberit alla ja läksin sööma.
Koju minnes mõtlesin pikalt,mida öelda emale ja kuidas. Pool pühapäevast pablasin sellepärast.
Lõpuks õhtul,kui juba magama läksin,Lugesin 3-meni ja läksin emaisa magamistuppa,kus ema luges õele unejuttu ja vaatas veel teises toas telekat. Lugesin mõttes 10-ni ja ütlesin emale et: "Mul hakkas menstruatsioon." Mul hääl värsises,mis õudne. Ta oli üpris jahmunud näoga. Lõpuks tuli ja näitas mulle,kus ta sidemeid hoiab(kuigi ma teadsin seda),andis paar soovitust ja nii asi läksiki.

kakaduu2 kirjutas:ärkasin,läksin sööma söögi ajal tundsin et oli väga imelik olla mõtlesin et vahetan pesukaitsme ära ja siis tunnen end jälle kuivemana..:D olin vanaema juures.:D(see mulle nagu kodu olen sama palju seal) koolikotis kannan sidet juhuks kui kuskil õnnetusXD. ja siis läksin vetsu ja vaaatasin pesukaitset,"VANAEMA,VANAEMA" vema.: "mis on?" Ma: " tule siia! "
Vema: " oioi,sul on päevad" .:D:D ma ei mõika miks teda appi karjusin aga olin päris šokis..:D
Koolis rääkisin ka lähematele sõbrannadele:D:D mingi kõht valutas ka meeletult.:D koju minnes hakkasid külmavärinad...helistasin emale. " Tsau" ema:"tsau" "emme ma pean sulle midagi rääkima"
Ema põnevusel ja kõva häälega" PÄEVAD VÄ"!?!?!? " ma nutuselt: " jah".
suht koom oliXd
vau, või nii :D ilmselt naeraks ise ka kui minu ema 'mul on sulle midagi öelda' peale ütleks 'PÄEVAD VÄÄÄ??!?!?!' :) (a)
lasta end vabaks,
kõigest.
lennata nagu lind,
vabana.
mitte ühtegi muret,
vabadus.

see on surm.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”