Tampoonid....

Olen kasutanud muidu OB või siis kotexi tampoone aga kuna aplikaatoriga on parem paigaldada ja kiirem kah(mulle ei meeldi see näppudega surkimine xd)siis olen ma ainus kellel Tampax Compac tampoonid venivad pikaks ja lõpuks hakkab väga valus seest?Ja on valida kas tõmmata pool kuiv tampoon välja või piiinelda lõpuni :( Olen paigaldanud neid tampaxeid
aplikaatoriga kui ka ilma aga just need tampoonid hakkavad valu tegema kuna venivad pikkusesse :( Ob ja kotexi tampoonidega seda jama ei ole aga tahaks ikkagi aplikaatoriga kasutada :( Kas tampax pearl venib ka pikaks?Või mõnda muud brändi mis oleks aplikaatoriga ning ei lekiks?

Re: Tampoonid....

Ma vist olen isegi kuskilt varem kuulnud, et tampaxid venivad jah pikkusesse.
Muidu loogiline ka ju, et tampooni kuju muutumine ei saa olla sinu kehaga kuidagi seotud.

Aplikaatoriga rohkem tampoone eesti turgudel peale tampaxi ei ole. Pole ju sõrmedega sisestamises mingit surkimist, pead üheainsa sõrmega lihtsalt kaugele ära lükkama ja ongi korras. Harjuta veits, kui selgeks saad, siis ei taha aplikaatoriga enam :)

Muidu viimasel ajal kogub populaarsust ka menstruaalanum, nt Mooncup ja Organicup. Anatoomilisest silikoonist väike anumake, mille pead endasse paigaldama, see hoiab end vaakumiga sees. Kuigi see vajab ka sõrmedega paigaldamist ja on isegi rohkem bö surkimine.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”