Re: Küsimus, tampoonid

#3
Neid konkreetseid tampoone ei ole proovinud ja eks seda pead nagunii ise proovima, kas nende aplikaator sulle sobib. Ma ei usu, et Compact ja see Pearl sisult niiiii erinevad on. Aplikaatoriga tampoonid on alguses mugavad, aga tegelikult ei ole ka aplikaatorita tampooni paigaldamine väga raske - vajab vaid paar korda proovimist ja harjutamist, edasi käib juba kiirelt. Aplikaatorita tampoonide hulgas on juba suurem valik, nt o.b.-d on üsna lekkimiskindlad tampoonid (paisuvad laiusesse erinevalt Tampaxist, mis paisuvad pikkusesse).

Kiude eritavad siiski enamik tampoone ja see ei ole tõesti kehale hea. Tampax on tõepoolest üks mark, mis kõige rohkem eritab. Üks test nt siin: https://bioneer.ee/bioneeri-katse-milli ... paika-maha.

Mina soovitan tulevikus üldse menstruaalanuma kasutama hakkamist kaaluda. Eks see algul võõras tundu, kuid kokkuvõttes on tunduvalt keha- ja keskkonnasõbralikum kui igasugused tampoonid. Samuti mahutab see rohkem ja on lekkimiskindlam. Päris paljud naised kasutavad, kuigi jah, usun, et enamik ei ole seda päris kohe kasutama hakanud, sest see tundub võõras.

Edu!
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”