Tampoon

Tere
ma ei teagi millest alustada. Ma proovisin algul tampoone, kõige väiksemaid, ei läinud sisse, vereeritus oli suur. Olen 14 ja vahekorras pole olnud.
Proovisin aplikaatoriga väikest, terve pakk läks ära aga sisse ei lähe.. vahepeal jääb kinni ja väga valus, ei saa välja enne pikka askeldamist.. Nii valus, et istuda ei saa ja 1-2cm väljas tampoon....
Miski ei aita..
Mida ma tegema pean?
Ma olen igast videoid vaadanud ja õpetust lugenud aga ei lähe sisse kuidagi..

Re: Tampoon

VäikeHaldjas kirjutas:Tere
ma ei teagi millest alustada. Ma proovisin algul tampoone, kõige väiksemaid, ei läinud sisse, vereeritus oli suur. Olen 14 ja vahekorras pole olnud.
Proovisin aplikaatoriga väikest, terve pakk läks ära aga sisse ei lähe.. vahepeal jääb kinni ja väga valus, ei saa välja enne pikka askeldamist.. Nii valus, et istuda ei saa ja 1-2cm väljas tampoon....
Miski ei aita..
Mida ma tegema pean?
Ma olen igast videoid vaadanud ja õpetust lugenud aga ei lähe sisse kuidagi..

Lisan, ma pean ujuma iga nädal ja kehalises käima, sidemega võimatu...

Kui aplikaator pole üleni sees, siis ära hakkagi veel tampooni sealt välja vajutama - pole mõtet, kui ta sul 2 cm välja rippuma jääb. Kui aplikaatori üleni sisse saad, siis lükka tampoon sealt välja ja see ongi ise kohe õiges kohas.

Mis tähendab, et PEAD käima ujumas ja kehalises iga nädal? Mina tean küll, et kui päevad mööduvad raskelt, on võimalik kehalisest vabastus saada. Meil ütles kehalise õps ise, et kord kuus võib seda vabandust kasutada. Mõni tahab v-o vanemate vabastust või kooliõe oma, aga nad ei saa öelda, et pead tegema. Ujumistrenni osas sama lugu - mu töökaaslane just rääkis, et tema tütar lihtsalt ei käi kuus ühel nädalal ujumas, kui päevad on.

termomeeter kirjutas:Kui aplikaator pole üleni sees, siis ära hakkagi veel tampooni sealt välja vajutama - pole mõtet, kui ta sul 2 cm välja rippuma jääb. Kui aplikaatori üleni sisse saad, siis lükka tampoon sealt välja ja see ongi ise kohe õiges kohas.

Mis tähendab, et PEAD käima ujumas ja kehalises iga nädal? Mina tean küll, et kui päevad mööduvad raskelt, on võimalik kehalisest vabastus saada. Meil ütles kehalise õps ise, et kord kuus võib seda vabandust kasutada. Mõni tahab v-o vanemate vabastust või kooliõe oma, aga nad ei saa öelda, et pead tegema. Ujumistrenni osas sama lugu - mu töökaaslane just rääkis, et tema tütar lihtsalt ei käi kuus ühel nädalal ujumas, kui päevad on.

Mu ujumine on trenn, aga kehalises koolis õps lic käsib päevadega olla, kui ujumine (iga nädala tagant on koolis) siis võib. Aga nii võimatu lic. Ma vajan seda trenni ja mdeagi.

Ning kuidas peaks aplikaator üleni sisse minema? See on ju valus..
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”