Päevad...

Teree, mul on mure päevadega, päevad jilinenud 8 päeva, ovulatsioon oli kuu alguses, tavaliselt on ovi ja päevad vahe 12 päeva aga hetke seisuga on juba 20 päeva, kas päevad võivad hilineda selle tõttu, et 19-21 juuli tegelesin tugevalt ratta sõiduga iga päev, ja esimest korda, muidu pole väga liikuv inimene, kas sellep voivadki päevad hilineda ja keha ei olnud selle koousega harjunud?

Re: Päevad...

Tere
Kuidas on võimalik rasedaks jääda sest mul pole kunagi päevi olnud olen 11 ja emal hakkasid 12 mul vahest kõht valutab ja siis ei valutab kas on võimalik et kasvan ja mul on ka gaasid mõnikord vahest ma olen ka mures et kas hakkavad päevad või ei hakka? Mis teie arvate?

Olen 11
Kaal on 41- 43kg
Pikkus on 149 - 152cm

Tore kui viitsite vastata;)
Päikest

Re: Päevad...

lohiloo kirjutas:Tere
Kuidas on võimalik rasedaks jääda sest mul pole kunagi päevi olnud olen 11 ja emal hakkasid 12 mul vahest kõht valutab ja siis ei valutab kas on võimalik et kasvan ja mul on ka gaasid mõnikord vahest ma olen ka mures et kas hakkavad päevad või ei hakka? Mis teie arvate?

Olen 11
Kaal on 41- 43kg
Pikkus on 149 - 152cm

Tore kui viitsite vastata;)
Päikest

Võivad alata. Kuid võivad ka lihtsalt olla gaasid või lihast välja venitatud. Kui poisiga ei tee midagi hullu, ei olegi võimalik rasedaks jääda.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”